UZAVŘENO - Hlášení o bugování při smrti

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Post by Barbar321 »

kokosak wrote:Jestli sem nějakýho takovýho chytrolína nečekal. Proti pravidlum je být mimo partu a boostit. Jedinej boost, kterej černokněžník má funguje jen na partu. Takže pa pa :)
Předmět: SEZNAM ČASTÝCH PROHŘEŠKŮ
Rejty wrote:Vyexpování ostatních postav zneužitím xp systému

* Jedná se o cílené vyexpování dalších postav tím způsobem, že je vyšší level mimo partu a jen nižší levely boostí, sám nebojuje a kouká, jak se sami expí. Takto dají nižší levely potvory, na které by neměly bez vyššího levelu ani nárok a pobírají xp, jako by je zabili samy.

Obvyklý trest:

- Stržení několika levelů. V opakovaných případech až smazání postav.
Z mého hlediska je to naprosto jasná záležitost. Je to přímo uvedeno, jako zakázaná činnost v pravidlech. To okecat nejde.

PS: a není to spam. Pokud si přeješ, můžem pro to založit i nové vlákno
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Post by kokosak »

Je to naprostý spam a zcela zbytečná diskuse, protože nezáleží na tvém názoru, nezáleží na mém názoru, ale záleží na názoru týmu.
PUF!
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Post by Bahnak »

karolina wrote:Drobčeku a podařilo se ti někdy projít z podsvětí? Bez asistence DM, nebo že by tě někdo nestandartně vytáhnul? Napadá mě ještě jedna věc, a to ta, že jsi řádně neprošel úvodním portálem při zakládání postavy.. Např. DM ti přidělilo xp za vizitku a pak tě hodilo rovnou do světa. Pak by ti mohl démon říkat "Toto je konečná pro všechny bugery". Dalo by se to ozkoušet tak, že tě nějaké dm provede přes úvodní lokaci, nechá tě plivnout do světa, pak tě někdo zabije ve stínovém a zkusí oživit. Pokud bude fungovat, bude to tím opraveno.
Mě to opravdu přijde jako hláška, která je generována ve chvíli, kdy někdo používá stínová zranění na postavu, která šla na 0 až -10 nestínovejma.
Je to v podstatě hlášení, že někdo chce ochcat smrt PC v boji tím, že jej "kamarád" dopráskne = viz. můj text v předchozím řešení této kauzy.
Ještě by do toho mohl vnést víc světla Rejty nebo nějaký scripter co by koukl na kódy, každopádně poprosím o nespamování vlákna, co se týče kauzy porušování pravidel zneužíváním supportu vyššího levlu mimo družinu, pokračujeme v jiném vlákně.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =17&t=8528
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Post by karolina »

Docela by pomohlo, kdyby se konečně někdo vymáčknul s tím, s jakou hláškou ho to nepustilo z podsvětí...
Na vyžádání.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Post by kokosak »

"Tohle je konečná pro všechny bugery"
PUF!
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Post by Bahnak »

nikoliv:
Attachments
fgfd.jpg
fgfd.jpg (10.33 KiB) Viewed 6482 times
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Post by karolina »

Tak je rozdíl, co to napíše hráči a co to píše do PJ kanálu...Každopádně nevidím žádnou souvislost s tím, že ho Květák dorazil.
Na vyžádání.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Post by kokosak »

To co sem psal se vypsalo hráči, mužu poslat screen, nutno-li.
PUF!
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Post by kucik »

Souvislost s tim, že ho Květa dorazila by opravdu být neměla. Přesněji řečeno nikde jsem nenašel, že by bylo možné smazat respawnovací chrám.
Takže buď to máš na postavě rozbité od začátku a v tom případě mě napadá, jestli nemáš pomíchané postavy. (Vidím minimálně dvě se stejnými jmény)
A nebo, jestli sis znovu nesvazoval duši u nějakého chrámu a jestli ten není rozbitý.

Pokud máš popletené postavy, tak si v tom udělej pořádek.
V opačném případě prosím vytáhnout a vzít ke knězi pro svázání s chrámem.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Drobček
Nováček
Posts: 46
Joined: 20:02 19. Feb 2009

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Post by Drobček »

Zdravit, mat na účet len dva postava , každa sice ork, ale každa iná, iná skúsenosta, ina vec sa zaoberat, aj inak vyzerat aj inak volat sa, Drobček uviazat sa v malá chrám v Ivory, myslet že by tam byt chyba ? môct skusit uviazat sa inde, a ked nekedy umret zistit či tam chyba byt.
Drobček -- dobráčisko od kosti, zväčša sám, túlajúc sa svetom
Máčny Máčik - svojský druid
Obaja skončit vďaka zmena vo svet
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Post by karolina »

Drobček wrote:Zdravit, mat na účet len dva postava , každa sice ork, ale každa iná, iná skúsenosta, ina vec sa zaoberat, aj inak vyzerat aj inak volat sa, Drobček uviazat sa v malá chrám v Ivory, myslet že by tam byt chyba ? môct skusit uviazat sa inde, a ked nekedy umret zistit či tam chyba byt.
Jo, to bude ono. Svazano duše nefunguje snad krom hlavních měst-Karatha, Kahzet..
Na vyžádání.
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Post by pavad »

karolina wrote:
Drobček wrote:Zdravit, mat na účet len dva postava , každa sice ork, ale každa iná, iná skúsenosta, ina vec sa zaoberat, aj inak vyzerat aj inak volat sa, Drobček uviazat sa v malá chrám v Ivory, myslet že by tam byt chyba ? môct skusit uviazat sa inde, a ked nekedy umret zistit či tam chyba byt.
Jo, to bude ono. Svazano duše nefunguje snad krom hlavních měst-Karatha, Kahzet..
Pridej poust - tam svazani funguje. Overeno pomerne castokrat.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
Drobček
Nováček
Posts: 46
Joined: 20:02 19. Feb 2009

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Post by Drobček »

tak sa stacit uviazat v mesto a byt dobre ? si moset najst ten knaz a vymlatit z neho dušu ked ma tak oklamat a este aj chcechtak odomna hamba pytat

tak dakovat za rada, skusit snad este tento tyzden v hra
Drobček -- dobráčisko od kosti, zväčša sám, túlajúc sa svetom
Máčny Máčik - svojský druid
Obaja skončit vďaka zmena vo svet
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Post by kucik »

Drobček wrote:tak sa stacit uviazat v mesto a byt dobre ? si moset najst ten knaz a vymlatit z neho dušu ked ma tak oklamat a este aj chcechtak odomna hamba pytat

tak dakovat za rada, skusit snad este tento tyzden v hra
Jo, to by mělo stačit.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked