Předmět: SEZNAM ČASTÝCH PROHŘEŠKŮkokosak wrote:Jestli sem nějakýho takovýho chytrolína nečekal. Proti pravidlum je být mimo partu a boostit. Jedinej boost, kterej černokněžník má funguje jen na partu. Takže pa pa
Z mého hlediska je to naprosto jasná záležitost. Je to přímo uvedeno, jako zakázaná činnost v pravidlech. To okecat nejde.Rejty wrote:Vyexpování ostatních postav zneužitím xp systému
* Jedná se o cílené vyexpování dalších postav tím způsobem, že je vyšší level mimo partu a jen nižší levely boostí, sám nebojuje a kouká, jak se sami expí. Takto dají nižší levely potvory, na které by neměly bez vyššího levelu ani nárok a pobírají xp, jako by je zabili samy.
Obvyklý trest:
- Stržení několika levelů. V opakovaných případech až smazání postav.
PS: a není to spam. Pokud si přeješ, můžem pro to založit i nové vlákno