Bossík nám umřel za letu a nejde lootnout.

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
NesQe
Rytíř
Posts: 599
Joined: 19:45 13. Jan 2012

Bossík nám umřel za letu a nejde lootnout.

Post by NesQe »

Je možný že by se tu takhle pozdě našel někdo kdo nám vyndá trofej ? Tahle nehodička se nám vyvedla na duháčovi.
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Zedral
Obyvatel
Posts: 122
Joined: 19:01 18. Oct 2015

Re: Bossík nám umřel za letu a nejde lootnout.

Post by Zedral »

NesQe wrote:Je možný že by se tu takhle pozdě našel někdo kdo nám vyndá trofej ? Tahle nehodička se nám vyvedla na duháčovi.
Nutno říct, že trofej je zrovna předmětem lovu, takže je dost lukrativní...
Locked