Bossík nám umřel za letu a nejde lootnout.
Bossík nám umřel za letu a nejde lootnout.
Je možný že by se tu takhle pozdě našel někdo kdo nám vyndá trofej ? Tahle nehodička se nám vyvedla na duháčovi.
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Re: Bossík nám umřel za letu a nejde lootnout.
Nutno říct, že trofej je zrovna předmětem lovu, takže je dost lukrativní...NesQe wrote:Je možný že by se tu takhle pozdě našel někdo kdo nám vyndá trofej ? Tahle nehodička se nám vyvedla na duháčovi.