Bankéři

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Bankéři

Post by Nalkanar »

Další kosmetická úprava.
Dříve říkali v šepotu výši konta. Nyní jej veřejně vyřvávají. Namísto toho šeptají kolik přesně peněz bylo uloženo na účet (dříve v talk to že bylo uloženo neznámé množství peněz).

Možná by mohli šeptat i výši účtu. ;)
.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Bankéři

Post by karolina »

Ne, nidky výši konta nešeptali, to si pleteš s EQ. Pavad se snažil nastavit aby šeptali tu výši konta, ale nazadařilo se.
Na vyžádání.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Bankéři

Post by Nalkanar »

Hmm aha, no tohle je minimálně poněkud ujeté. :lol:

"Nebojte, pane, neřeknu kolik ukládáte. Ono totiž stejně vyřvu na celou místnost kolik tam vůbec celkem máte!" ;)
.
User avatar
Kathermara
Šlechtic
Posts: 454
Joined: 21:00 13. Jul 2010

Re: Bankéři

Post by Kathermara »

Musím přiznat, že to už mě taky delší dobu zaráží. Sice tím můžou někteří chlapi hezky dělat dojem na low lvl slečny (moment, jen si zajdu uložit peníze a půjdeme...), ale je to takové divné :D
Chaotic Evil Mistress

Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Bankéři

Post by sandoftime »

Já na EQ nikdy nehrál a přesto mám pocit, že šeptal. Minimálně na ST ano.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Bankéři

Post by pavad »

karolina wrote:Ne, nidky výši konta nešeptali, to si pleteš s EQ. Pavad se snažil nastavit aby šeptali tu výši konta, ale nazadařilo se.
Co si Pavad vybavuje, tak menil hlasitost mluvy na septani v jednom skriptu (kterym jsou presunovany penize). Bohuzel strohy dotaz na vyse konta nevola skript ktery by sel upravovat - je to zalezitost ciste dialogova.

Pokud si pamatuji, tak mi bylo receno ze neni cesty jak udelat "tichy" dialog.

Pak neni jine cesty ven (resp. osobne o jine nevim) nez ze v patricnych mistech dialogu je misto dialogu sesilan nejaky skript, v nemz bude recena vyse konta a ktery lze zmenit do "ticheho" provedeni.

Tzn. iniciative se meze nekladou, muzete se zacit snazit.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Bankéři

Post by karolina »

pavad wrote:
karolina wrote:Ne, nidky výši konta nešeptali, to si pleteš s EQ. Pavad se snažil nastavit aby šeptali tu výši konta, ale nazadařilo se.
Co si Pavad vybavuje, tak menil hlasitost mluvy na septani v jednom skriptu (kterym jsou presunovany penize). Bohuzel strohy dotaz na vyse konta nevola skript ktery by sel upravovat - je to zalezitost ciste dialogova.

Pokud si pamatuji, tak mi bylo receno ze neni cesty jak udelat "tichy" dialog.

Pak neni jine cesty ven (resp. osobne o jine nevim) nez ze v patricnych mistech dialogu je misto dialogu sesilan nejaky skript, v nemz bude recena vyse konta a ktery lze zmenit do "ticheho" provedeni.

Tzn. iniciative se meze nekladou, muzete se zacit snazit.
Já jsem nepřišla na možnost jak změnit tu jednu možnost v dialogu na tichou, prostě buĎ šetá uplně všechno nebo pouze to co se ti povedlo aby šeptal.
Na vyžádání.
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Bankéři

Post by pavad »

karolina wrote:
pavad wrote:
karolina wrote:Ne, nidky výši konta nešeptali, to si pleteš s EQ. Pavad se snažil nastavit aby šeptali tu výši konta, ale nazadařilo se.
Co si Pavad vybavuje, tak menil hlasitost mluvy na septani v jednom skriptu (kterym jsou presunovany penize). Bohuzel strohy dotaz na vyse konta nevola skript ktery by sel upravovat - je to zalezitost ciste dialogova.

Pokud si pamatuji, tak mi bylo receno ze neni cesty jak udelat "tichy" dialog.

Pak neni jine cesty ven (resp. osobne o jine nevim) nez ze v patricnych mistech dialogu je misto dialogu sesilan nejaky skript, v nemz bude recena vyse konta a ktery lze zmenit do "ticheho" provedeni.

Tzn. iniciative se meze nekladou, muzete se zacit snazit.
Já jsem nepřišla na možnost jak změnit tu jednu možnost v dialogu na tichou, prostě buĎ šetá uplně všechno nebo pouze to co se ti povedlo aby šeptal.
Viz vyse: v dane vetvi dialogu nemluvit, lec primo volat nejaky novy vytvoreny skript. Az ve skriptu nastavit co ma byt mluveno a jak.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
Kathermara
Šlechtic
Posts: 454
Joined: 21:00 13. Jul 2010

Re: Bankéři

Post by Kathermara »

karolina wrote:
pavad wrote:
karolina wrote:Ne, nidky výši konta nešeptali, to si pleteš s EQ. Pavad se snažil nastavit aby šeptali tu výši konta, ale nazadařilo se.
Co si Pavad vybavuje, tak menil hlasitost mluvy na septani v jednom skriptu (kterym jsou presunovany penize). Bohuzel strohy dotaz na vyse konta nevola skript ktery by sel upravovat - je to zalezitost ciste dialogova.

Pokud si pamatuji, tak mi bylo receno ze neni cesty jak udelat "tichy" dialog.

Pak neni jine cesty ven (resp. osobne o jine nevim) nez ze v patricnych mistech dialogu je misto dialogu sesilan nejaky skript, v nemz bude recena vyse konta a ktery lze zmenit do "ticheho" provedeni.

Tzn. iniciative se meze nekladou, muzete se zacit snazit.
Já jsem nepřišla na možnost jak změnit tu jednu možnost v dialogu na tichou, prostě buĎ šetá uplně všechno nebo pouze to co se ti povedlo aby šeptal.
A nebylo by lepší, kdyby tedy šeptal všechno? Radši příliš diskrétní bankéř než vůbec?
Chaotic Evil Mistress

Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Bankéři

Post by Barbar321 »

Já to teda nebudu 100% tvrdit, ale jsem přesvědčený o tom, že bankéř v Kahzetu výši zůstatku šeptá.

Zkusím to večer ověřit
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Locked