Dříve říkali v šepotu výši konta. Nyní jej veřejně vyřvávají. Namísto toho šeptají kolik přesně peněz bylo uloženo na účet (dříve v talk to že bylo uloženo neznámé množství peněz).
Možná by mohli šeptat i výši účtu.
Co si Pavad vybavuje, tak menil hlasitost mluvy na septani v jednom skriptu (kterym jsou presunovany penize). Bohuzel strohy dotaz na vyse konta nevola skript ktery by sel upravovat - je to zalezitost ciste dialogova.karolina wrote:Ne, nidky výši konta nešeptali, to si pleteš s EQ. Pavad se snažil nastavit aby šeptali tu výši konta, ale nazadařilo se.
Já jsem nepřišla na možnost jak změnit tu jednu možnost v dialogu na tichou, prostě buĎ šetá uplně všechno nebo pouze to co se ti povedlo aby šeptal.pavad wrote:Co si Pavad vybavuje, tak menil hlasitost mluvy na septani v jednom skriptu (kterym jsou presunovany penize). Bohuzel strohy dotaz na vyse konta nevola skript ktery by sel upravovat - je to zalezitost ciste dialogova.karolina wrote:Ne, nidky výši konta nešeptali, to si pleteš s EQ. Pavad se snažil nastavit aby šeptali tu výši konta, ale nazadařilo se.
Pokud si pamatuji, tak mi bylo receno ze neni cesty jak udelat "tichy" dialog.
Pak neni jine cesty ven (resp. osobne o jine nevim) nez ze v patricnych mistech dialogu je misto dialogu sesilan nejaky skript, v nemz bude recena vyse konta a ktery lze zmenit do "ticheho" provedeni.
Tzn. iniciative se meze nekladou, muzete se zacit snazit.
Viz vyse: v dane vetvi dialogu nemluvit, lec primo volat nejaky novy vytvoreny skript. Az ve skriptu nastavit co ma byt mluveno a jak.karolina wrote:Já jsem nepřišla na možnost jak změnit tu jednu možnost v dialogu na tichou, prostě buĎ šetá uplně všechno nebo pouze to co se ti povedlo aby šeptal.pavad wrote:Co si Pavad vybavuje, tak menil hlasitost mluvy na septani v jednom skriptu (kterym jsou presunovany penize). Bohuzel strohy dotaz na vyse konta nevola skript ktery by sel upravovat - je to zalezitost ciste dialogova.karolina wrote:Ne, nidky výši konta nešeptali, to si pleteš s EQ. Pavad se snažil nastavit aby šeptali tu výši konta, ale nazadařilo se.
Pokud si pamatuji, tak mi bylo receno ze neni cesty jak udelat "tichy" dialog.
Pak neni jine cesty ven (resp. osobne o jine nevim) nez ze v patricnych mistech dialogu je misto dialogu sesilan nejaky skript, v nemz bude recena vyse konta a ktery lze zmenit do "ticheho" provedeni.
Tzn. iniciative se meze nekladou, muzete se zacit snazit.
A nebylo by lepší, kdyby tedy šeptal všechno? Radši příliš diskrétní bankéř než vůbec?karolina wrote:Já jsem nepřišla na možnost jak změnit tu jednu možnost v dialogu na tichou, prostě buĎ šetá uplně všechno nebo pouze to co se ti povedlo aby šeptal.pavad wrote:Co si Pavad vybavuje, tak menil hlasitost mluvy na septani v jednom skriptu (kterym jsou presunovany penize). Bohuzel strohy dotaz na vyse konta nevola skript ktery by sel upravovat - je to zalezitost ciste dialogova.karolina wrote:Ne, nidky výši konta nešeptali, to si pleteš s EQ. Pavad se snažil nastavit aby šeptali tu výši konta, ale nazadařilo se.
Pokud si pamatuji, tak mi bylo receno ze neni cesty jak udelat "tichy" dialog.
Pak neni jine cesty ven (resp. osobne o jine nevim) nez ze v patricnych mistech dialogu je misto dialogu sesilan nejaky skript, v nemz bude recena vyse konta a ktery lze zmenit do "ticheho" provedeni.
Tzn. iniciative se meze nekladou, muzete se zacit snazit.