Chyby v lokacich

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Chyby v lokacich

Post by 566344 »

Obracena postava pri vstupu do nasledujicich minilokaci/mistnosti. Postava se octne zady do mistnosti a "mimo" mistnost - v prostoru jeste pred prechodem. Vetsinou se ji jeste zavrou dvere pred nosem aby byla poradne izolovana v male predsince. Mozna je to schvalne (?) - protoze takhle je kamera umistnena uvnitr mistnosti - nasel jsem to na vice mistech: Alwariel-slech. ctvrt, magicke poterby; Alwariel-slech. ctvrt, vevoduv palac; Alwariel - pristav, hospoda.

Alwariel-pristav: na krizovatce smerem k slecht. ctvrti preblikavaji textury

Alwariel-vych. brana, dum lukar/sipar: Bud na prvni klik nefunguje uzavirani obchodu v nocnich hodinach nebo dvoji klik na dvere uzamce puvodne odemcene dvere, tentokrat na dlouho (az do rana? netestoval jsem). Takhle se deje v nocnich hodinach.

Alwariel - hajek mrtvych, vchod do chramu (po lavce okolo kmene stromu): jeden ze straznych stoji tak, ze je velmi obtizne jej obejit. Pres nakliknuti kurzorem neni nalezena cesta a pohybem mysi se hrac pohybuje po poli prechodu (zvlaste pri ceste z chramu ven).

Prahvozd - elfi stezka u Alwarielu; Prahvozd -vrsek (a dalsi lokace prahvozdu): Tam vsude jaguari, opice obycejne, opice bile, lesni zmije neposkytuji zadne maso. Jaguari ani nejdou stahnout z kuze.

edit: dopresneni problemu s dvremi a jejich zamykanim
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

Problem zatvarania dveri, resp problem prechodu v Alwarieli je sposobeny chybou v tilesete, v nasich silach nie je opravit priamo ten tileset.

Obchody sa uzatvaraju na noc po prvom otvoreni dveri. Cize ked v noci vojdes raz dnu alebo otvoris a znova zavries dvere tak uz druhykrat ich neotvoris az do rana, pretoze sa obchod zavrel.

Zver v prahvozde sa upravi aby sla stiahnut. Tak isto aj to preblikavanie a zavadzanie NPC sa moze opravit.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Takova drobnost... Ale:
Zemedelci, farmy okolo Ivory. V popiskach maji "Zemedelec, jehoz kazdodennim ukolem je obdelavat pole, zasYt a sklidit bohatou urodu."
Cestinarsky spatne, seje se mekce. Tazke leda zasit. :)

Opraveno.
Michal
Obyvatel
Posts: 138
Joined: 18:32 27. Apr 2007
Contact:

Post by Michal »

No jo, a Karel zvířata nepěstuje, ale chová. Jestli si dobře pamatuju, tak prodává maso z pěstovanejch krav :D

Už sem ale viděl ošklivější hrubki,tahle do očí tolik nebije :D
DM
steel_martin
Měšťan
Posts: 168
Joined: 17:43 18. May 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda

Post by steel_martin »

Když už sme u těch hrubek - tak bacha na včelý úl :lol:


btw: Jinak ty hrubky jsou asi jen minoritní problém.. sám vím, jak otravný a zdlouhavý je aktualizování instancí v modulu.
Venori'elginn N'Abarn
_______________
Image
_______________
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

Kde je ,,včelÝ úl"?
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Post by pepa48 »

v Ivory...
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

pepa48 wrote:v Ivory...
I na vychod od karathy na farme...
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

Asi dostanete diktat panove, kdyz tu furt strasite s tim pravopisem :twisted:
Vedoucí týmu Thalie
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Pri volbe boha u Thaala je namiesto Azhar napisane Aznar. Ja neznaja boha Aznar!
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Rejty wrote:Asi dostanete diktat panove, kdyz tu furt strasite s tim pravopisem :twisted:
No, ono je obcas zajimave. CHvili "sbiram", pak zase "zbiram", uz jsem z toho nejaky smateny. A soufale straceny. //ale chapu to, ve slovenstine "sa zbieras", v cestine "se sbiras"
User avatar
Žorž
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1274
Joined: 18:11 27. Apr 2007
Location: Praga
Contact:

Post by Žorž »

Abych se přidal k OT... kováři pravděpodobně vykupují jen kvalitní, pořádně tvrdé UHLÝ. :lol: Krásný detail.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek

Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Post by photter »

vy naděláte, nemáte kapku fantazie, už ste někdy viděli pozemský uhlí aby vyrustalo ze země v podobě fujtajblovejch houbovitejch krápníků ?
to, čím topíme na Thalii ve výhních a pecích je zcela specifickej nerost, kterej se skutečně jmenuje uhlý a pokud je někde psáno uhlí je to špatně :D
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

photter wrote:vy naděláte, nemáte kapku fantazie, už ste někdy viděli pozemský uhlí aby vyrustalo ze země v podobě fujtajblovejch houbovitejch krápníků ?
to, čím topíme na Thalii ve výhních a pecích je zcela specifickej nerost, kterej se skutečně jmenuje uhlý a pokud je někde psáno uhlí je to špatně :D
OT: V podobnem duchu maji vsichni muzi pYndiky... Protoze je maji poradne tvrde. :roll: Tedy vsichni... Vetsina, ktera jeste nenarazila na mysi chtivou sovicku, ze, Greylone? A ktera pak neslouzi u Kel-A-Hazrskych velmozu v haremech. :)

edit: A nebudu uz dale rozmaz... ehm, premyslet (zvolil lepsi formulaci) nad umistnenim diakritiky v pojmenovani organu ryze zenskeho. Stejne jako nebudu zjistovat vazbu teto gramaticke odchylnosti na realnou funkci techto organu na Thalii. :P
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Zelene vrsky - vychodni cesta: "stara" rostlina Aloe - bez craftu zavislych na sbiracim skillu
Locked