Chyby v lokacich
Chyby v lokacich
Obracena postava pri vstupu do nasledujicich minilokaci/mistnosti. Postava se octne zady do mistnosti a "mimo" mistnost - v prostoru jeste pred prechodem. Vetsinou se ji jeste zavrou dvere pred nosem aby byla poradne izolovana v male predsince. Mozna je to schvalne (?) - protoze takhle je kamera umistnena uvnitr mistnosti - nasel jsem to na vice mistech: Alwariel-slech. ctvrt, magicke poterby; Alwariel-slech. ctvrt, vevoduv palac; Alwariel - pristav, hospoda.
Alwariel-pristav: na krizovatce smerem k slecht. ctvrti preblikavaji textury
Alwariel-vych. brana, dum lukar/sipar: Bud na prvni klik nefunguje uzavirani obchodu v nocnich hodinach nebo dvoji klik na dvere uzamce puvodne odemcene dvere, tentokrat na dlouho (az do rana? netestoval jsem). Takhle se deje v nocnich hodinach.
Alwariel - hajek mrtvych, vchod do chramu (po lavce okolo kmene stromu): jeden ze straznych stoji tak, ze je velmi obtizne jej obejit. Pres nakliknuti kurzorem neni nalezena cesta a pohybem mysi se hrac pohybuje po poli prechodu (zvlaste pri ceste z chramu ven).
Prahvozd - elfi stezka u Alwarielu; Prahvozd -vrsek (a dalsi lokace prahvozdu): Tam vsude jaguari, opice obycejne, opice bile, lesni zmije neposkytuji zadne maso. Jaguari ani nejdou stahnout z kuze.
edit: dopresneni problemu s dvremi a jejich zamykanim
Alwariel-pristav: na krizovatce smerem k slecht. ctvrti preblikavaji textury
Alwariel-vych. brana, dum lukar/sipar: Bud na prvni klik nefunguje uzavirani obchodu v nocnich hodinach nebo dvoji klik na dvere uzamce puvodne odemcene dvere, tentokrat na dlouho (az do rana? netestoval jsem). Takhle se deje v nocnich hodinach.
Alwariel - hajek mrtvych, vchod do chramu (po lavce okolo kmene stromu): jeden ze straznych stoji tak, ze je velmi obtizne jej obejit. Pres nakliknuti kurzorem neni nalezena cesta a pohybem mysi se hrac pohybuje po poli prechodu (zvlaste pri ceste z chramu ven).
Prahvozd - elfi stezka u Alwarielu; Prahvozd -vrsek (a dalsi lokace prahvozdu): Tam vsude jaguari, opice obycejne, opice bile, lesni zmije neposkytuji zadne maso. Jaguari ani nejdou stahnout z kuze.
edit: dopresneni problemu s dvremi a jejich zamykanim
Problem zatvarania dveri, resp problem prechodu v Alwarieli je sposobeny chybou v tilesete, v nasich silach nie je opravit priamo ten tileset.
Obchody sa uzatvaraju na noc po prvom otvoreni dveri. Cize ked v noci vojdes raz dnu alebo otvoris a znova zavries dvere tak uz druhykrat ich neotvoris az do rana, pretoze sa obchod zavrel.
Zver v prahvozde sa upravi aby sla stiahnut. Tak isto aj to preblikavanie a zavadzanie NPC sa moze opravit.
Obchody sa uzatvaraju na noc po prvom otvoreni dveri. Cize ked v noci vojdes raz dnu alebo otvoris a znova zavries dvere tak uz druhykrat ich neotvoris az do rana, pretoze sa obchod zavrel.
Zver v prahvozde sa upravi aby sla stiahnut. Tak isto aj to preblikavanie a zavadzanie NPC sa moze opravit.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Abych se přidal k OT... kováři pravděpodobně vykupují jen kvalitní, pořádně tvrdé UHLÝ.
Krásný detail.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
vy naděláte, nemáte kapku fantazie, už ste někdy viděli pozemský uhlí aby vyrustalo ze země v podobě fujtajblovejch houbovitejch krápníků ?
to, čím topíme na Thalii ve výhních a pecích je zcela specifickej nerost, kterej se skutečně jmenuje uhlý a pokud je někde psáno uhlí je to špatně
to, čím topíme na Thalii ve výhních a pecích je zcela specifickej nerost, kterej se skutečně jmenuje uhlý a pokud je někde psáno uhlí je to špatně
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
OT: V podobnem duchu maji vsichni muzi pYndiky... Protoze je maji poradne tvrde.photter wrote:vy naděláte, nemáte kapku fantazie, už ste někdy viděli pozemský uhlí aby vyrustalo ze země v podobě fujtajblovejch houbovitejch krápníků ?
to, čím topíme na Thalii ve výhních a pecích je zcela specifickej nerost, kterej se skutečně jmenuje uhlý a pokud je někde psáno uhlí je to špatně
edit: A nebudu uz dale rozmaz... ehm, premyslet (zvolil lepsi formulaci) nad umistnenim diakritiky v pojmenovani organu ryze zenskeho. Stejne jako nebudu zjistovat vazbu teto gramaticke odchylnosti na realnou funkci techto organu na Thalii.
