Opraveno: křik chybová hláška

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Opraveno: křik chybová hláška

Post by Aillen »

křik - chybová hláška.jpg
křik - chybová hláška.jpg (44.41 KiB) Viewed 5822 times
Tahle chybová hláška "Chyba - nenalezena truhla pro perzistentní obchod" se dnes opakovala nejméně dvakrát, a před pár dny jsem ji zaznamenala také.

Byli jsme zrovna na výpravě v ještěřím chrámu, tehdy i dnes, těsně před bossem. Myslela jsem,ž e to s tím nějak souvisí, ale dnes se opakovala podruhé když jsme zrovna byli v Karathě na náměstí a jen povídali.
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: křik chybová hláška

Post by Jachym »

To se mi stalo v Kelu na trhu také.
Menhiri Dierta
Fallout
Nováček
Posts: 33
Joined: 09:49 11. Aug 2015

Re: křik chybová hláška

Post by Fallout »

Kámen úrazu je u npc překupníka v Kelu, po promluvě s ním to vyhodí danou hlášku, navíc se neotevře obchod, tudíž si nelze prohlédnout nabídku a ani nic dát do truhly.

PS: Mám dojem, že předtím tam bylo jiné npc s mužským hlasem, nyní je tam opět žena s ženským, takže nějaký vyšší zásah od WB nejspíše. :)
Zedral
Obyvatel
Posts: 122
Joined: 19:01 18. Oct 2015

Re: křik chybová hláška

Post by Zedral »

Fallout wrote:Kámen úrazu je u npc překupníka v Kelu, po promluvě s ním to vyhodí danou hlášku, navíc se neotevře obchod, tudíž si nelze prohlédnout nabídku a ani nic dát do truhly.

PS: Mám dojem, že předtím tam bylo jiné npc s mužským hlasem, nyní je tam opět žena s ženským, takže nějaký vyšší zásah od WB nejspíše. :)
Dnes jsem u něj prodával i kupoval a nic se nehlásilo...
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: křik chybová hláška

Post by pavad »

Zedral wrote:Dnes jsem u něj prodával i kupoval a nic se nehlásilo...
A videl jsi u nej nejakou nabidku?

Protoze on kricel ze nema pristup k perzistentni truhle. Pak prestal kricet, truhlu jiz ma - lec v truhle neni nic.

Tzn. doslo, IMHO, ke zpretrhani jeho vazeb na sit prekupniku povrch&podtemno. Ne ze by me tedy nemoznost koupit si veci s item level restriction 35+ nejak vadila. :D
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: křik chybová hláška

Post by KaTo »

pavad wrote:...nemoznost koupit si veci s item level restriction 35+ nejak vadila. :D
To je taky bug, v okamžiku kdy to koupíš, se to IRL "přerovná" :D (někdy i směrem nahoru).
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: křik chybová hláška

Post by karolina »

Překupník byl opraven. Teď má každý svou jedinečnou truhlu a ne, že je ten v Karathě a Kelu propojen. V truhle něcomít bude až mu tam něco dáte.
Na vyžádání.
Locked