Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Vše, co se netýká hry samotné.

Moderators: DM, WB

pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by pavad »

sendys wrote:
J.F.Payne wrote:Upozorňuju, že používání postav se stejnýma jménama je zakázáno, dělá to bordel.
to nejsou stejná jmena :-D jsou to trojčata :-D
A jeste zbylo misto i pro ctyrcata - porad jeste neni obsazena presmycka s pismeny "ss" vprostred.. :D
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by KaTo »

pavad wrote:
sendys wrote:to nejsou stejná jmena :-D jsou to trojčata :-D
A jeste zbylo misto i pro ctyrcata - porad jeste neni obsazena presmycka s pismeny "ss" vprostred.. :D
To bude zřejmně ekvivalent té "čtvrté" nikam nezvané sudičky...
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by sendys »

KaTo wrote:
pavad wrote:
sendys wrote:to nejsou stejná jmena :-D jsou to trojčata :-D
A jeste zbylo misto i pro ctyrcata - porad jeste neni obsazena presmycka s pismeny "ss" vprostred.. :D
To bude zřejmně ekvivalent té "čtvrté" nikam nezvané sudičky...
ne čtyřčata už jsou ale ten čtcrtej je chlap takho museli pojmenovat jinak
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by KaTo »

sendys wrote:ne čtyřčata už jsou ale ten čtcrtej je chlap takho museli pojmenovat jinak
...možná Tarzan? :lol:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by pavad »

KaTo wrote:
sendys wrote:ne čtyřčata už jsou ale ten čtcrtej je chlap takho museli pojmenovat jinak
...možná Tarzan? :lol:
Kdyz tak Tarssan :D
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by rosnicka »

ale prdlačky, ten je adoptovanej a jinak jsme tři hráči a každý z jiného koutu republiky :mrgreen:
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by KaTo »

pavad wrote:Kdyz tak Tarssan :D
Tarzsan! :mrgreen:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by rosnicka »

pánové budte rádi že vás nemám po ruce, páč bych vás klepla asi pánví , si dělat takhle legraci - stydte se
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by XŠevyX »

Kladivo s ostrostí..

Nějakou dobu dělám v kovářském řemeslu, ale zatím se mi nepodařilo vyrobit ostré kladivo! Nevím kde je chyba :shock: :lol: :lol:
=============
Seart
Anicka
Nováček
Posts: 3
Joined: 15:34 18. Dec 2015

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Anicka »

Udělali jsme si postavičky, abysme si pěkně zahráli. Jsou to trojčata s adoptovaným bratrem, která vypadají úplně stejně a nosí stejné oblečení, mají podobná jména a né stejná jména. To snad zakázané není a pokud se to někomu nelíbí, tak ať přestane na chvíli creepovat a když se na chvilku zastaví, tak si to může pořádně přečíst (doufám, že jsem se nikoho nedotkla :-).

Snažíme se hrát jen spolu ať to má ten správný šmrnc, při hře zažijeme hodně srandy a baví nás to.

Třeba se časem najde ještě nějaké čtyřče, nebo paterče, které se ztratilo, když bylo malinké, to nikdo neví, každopádně variant na jméno je ještě hodně.

Nevím proč se hned někdo nad tím zastavuje a snaží se dělat potíže, když se zde objeví něco neobvyklého. Není snad učelem tohoto světa, aby hráči hráli spolu a nelítali jen sami po dungách?

Mám pocit, že když se zde objeví nějak neobvyklá skupinka hráčů, kteří mají zajímavé postavy a svůj příběh, tak se hned objeví někdo, kdo neunese vnitřně, že má někdo lepší postavičku než on a hned se to musí řešit a nejlépe vyřešit co nejrázněji.

Narážím tím na naše první postavičky Tieflingů, které hned od začátků pár lidem ležely v žaludku.

Proč se vůbec vytvářela tato rasa, když nechcete vůbec dovolit aby s ní někdo hrál. Ano tato postava má stížené bytí, má zakázán vstup do měst na povrchu a osad, ale z popisu této rasy mi vyplývá, že se jedná hlavně až o tieflinga s křídly.

Je napsáno, že nelze schovat křídla pod pláštěm, ale o ocasu není ani zmínka.

Tak proč mě hned po založení postavy, když jdu z portálu DM šoupl do vězení i když jsem měla napsané v popisku, že ocas je schovaný pod sukní a odůvodní to tím, že ho nahmatal a že to bylo vidět. To stráže osahávají kohokoliv na potkání?

Pokud se tiefling s ocasem schovaným pod sukní nebo v kalhotách objeví ve městě na nezbytně dlouhou dobu, kdy si potřebuje zajít něco dokoupit, k učiteli, nebo jen projít přes město. S nikým se tam nevybavuje a snaží se zase město co nejrychleji opustit. Je takový problém to překousnout a toto tolerovat?

Až bude mít tiefling křídla, tak se dokáže těmto místům vyhnout, bude mít ještě mnohem více stíženější hraní a nerovné podmínky, ale stejně se dá si za něj pěkně zahrát.

Není slad lepší hráč s ocasem :-) co che hrát pěknou hru, než hráči, co se snaží hrát se ctí a přitom zneužívají OOC informací a vraždí jen určité postavy na potkání bez důvodu hledají pro to nesmyslné a úplně absurdní výmluvy-

Asi to nepatří do tohoto tématu, ale nějak jsem se rozepsala a chtěla jsem se k tomu celému nějak vyjádřit a trochu se vyplakat :-) Pokud se někoho toto přímo dotklo, tak se předem omlouvám.
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Krysak »

Anicka wrote:Mám pocit, že když se zde objeví nějak neobvyklá skupinka hráčů, kteří mají zajímavé postavy a svůj příběh, tak se hned objeví někdo, kdo neunese vnitřně, že má někdo lepší postavičku než on a hned se to musí řešit a nejlépe vyřešit co nejrázněji.
Dávám jen analýzu jedné věty:

1. Šokující by byla spíše obvyklá, v touze po sebeuspokojení se hrají jen ty rarity.... čim větší zprzněnost, tím více cool.
2. Hra je zprzněná už dost - víly, čerti, slepice atd .... určitě víc čertů ničemu nevadilo, ale všeho s mírou.
3. Příběh by mne zajímal - seriozně něco zvrhlého na ti věty co? každá ctrl+c ctrl + v. Jak originální.....
4. To s tím vnitřním neunesením je normální, díky snaze o originalistu se posouvají stále hranice kýče a pitoresknosti.
5. Kde bereš tu jistotu, že tvá postavička je lepší než někoho jiná?
6. No a k poslední části .... "vysírači", kteří někomu zprzní jeho příběhy a přeestanou hrát a založí nové postavy jsou celé tlupy, je přirozená reakce bránit se vysírkám.
Anicka
Nováček
Posts: 3
Joined: 15:34 18. Dec 2015

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Anicka »

Krysak wrote:
Dávám jen analýzu jedné věty:

1. Šokující by byla spíše obvyklá, v touze po sebeuspokojení se hrají jen ty rarity.... čim větší zprzněnost, tím více cool.
2. Hra je zprzněná už dost - víly, čerti, slepice atd .... určitě víc čertů ničemu nevadilo, ale všeho s mírou.
3. Příběh by mne zajímal - seriozně něco zvrhlého na ti věty co? každá ctrl+c ctrl + v. Jak originální.....
4. To s tím vnitřním neunesením je normální, díky snaze o originalistu se posouvají stále hranice kýče a pitoresknosti.
5. Kde bereš tu jistotu, že tvá postavička je lepší než někoho jiná?
6. No a k poslední části .... "vysírači", kteří někomu zprzní jeho příběhy a přeestanou hrát a založí nové postavy jsou celé tlupy, je přirozená reakce bránit se vysírkám.
Jsem nějak nepochopila co tím chtěl básník říci, víceméně bod 3 a 6

K bodu 5 - to bylo smerovano ke konkretni osobne, ktera jedna jak jedna. Nerikam ze mam lepsi,ale ze on to nejspis tak vnima, protoze by jinak nedal co delal :-) ale nechci být konkrétní a nekoho osocovat
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Krysak »

Autor chtěl říci, že překvapit a šokovat by se dalo spíš čistým charakterem, který vychází z časté úcty k fantasy a Thalii ....

Dám ti příklad:
1. Napíše se kniha třeba Pán prstenů....
2. Udělá se podle ní film....
3. Fanoušci unavení filmem, knihou udělají parodii - třeba namluví nepovedenými hlasy právě silné scény a dají do úst hrdinů hlášky, kterým se smějí jen oni...

No Thálie zažila knihu, zažila i film a teď je ve fázi číslo tři.
Anicka
Nováček
Posts: 3
Joined: 15:34 18. Dec 2015

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Anicka »

Na thalii jsem krátce a podle tvé třetí fáze jí nevnímám.

Neobvyklou postavou myslim tieflinga, protože se tu tak často nevyskytuje a nezapadá do standardu Karathy, která je obývaná kdejakou potvorou jak zminujes - draci, víly, papoušci atd.
Je to ale tím, že jsou tu takové rasy, které k tomu prostě vybízejí aby měli lidi své postavy prostě ultra super naboostovane.

Tieflinga jsem vnimala uplne jinak.

Kdysi jsem hrávala na Alhambrii, kde žádne takové podrasy nebyli, sedávali jsme u ohníčku a povídali si, pak jsme se vsichni sebrali a šli jsme někam do dungu. Bylo to jiné než tady. A taky jsem sem přišla za tím účele, že si zde seženu hráče se kterýma budu hrát pro mě a snad i pro ně pěknou hru.
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Krysak »

Tak to se omlouvám, vše je ve vlnách invazi thieflingů jsme si prošli cca 2x, ta Vaše byla třetí:).
Post Reply