Thalie
Re: Thalie
píší sem sice až na nový rok, ale píšu. Většina z vás mě zná a ať už mě máte nebo nemáte rádi, rád bych k tomuhle řekl své. Od Shamana nebylo pěkne vzít něco bez zeptání či návrhu a použít to. Je ale hezké že se prostě a jednoduše zeptal. Celá stará Thalie mi chybý, lokace které jsem měl prošlé, lidi které sem s radostí prudil, ať už hrou nebo PMkama. Každopádně starou Thalii, NAŠÍ Thalii dělali hráči. Ať už to byla Kora, ať už to byl Kráťa nebo někdo koho sem neznal tak přesně tihle lidi pro mě jsou stará Thalie. Chybí mi a často si stěžuji že mi tu chybí Kráťovy DM akce se 7 rotou (ano karolino maš to na strankách blbě Kora byla v 7 rotě nikoliv 6:-) "rejp"). Jelikož sem toho měl strašně moc a nějakou dobu na Thalce nehrál nevím zda se o změně hlasovalo. Vím, vím je to tvůj server Rejty, ty máš plné právo rozhodovat zda to změníš, a ano pamatuji se jak se na srazech fantazírovalo co bude na nové Thalii atd. Ale nikdy jsem si nepředstavil že jí uděláte. Thalie mi vešla do podvědomí kvuli hráčum a krásným lokačkam (ktere jsou pryč), ale hlavně kvuli hráčům. Dal bych nevím co za to aby se vrátili staří hráči, bylo by mi jedno jestli to jsou hrači s kterýma jsem nevycházel a nebo lidi který jsme měl rád
. Chci vám všem poděkovat za ten čas strávený s vámi.
Abych se vrátil k tématu a jen nevzpomínal, i přesto že na ST byl upadek tak nebyl tak rapidní jako zde. Upadek je kvuli nedodělanosti mapy a celé nove Thalii, i také velké nulové aktivitě světových složek které byli vždy nasnadě, udělali jste Charaktery které se dají krásně zabudovat do běhu světa, ale nevšimliste si že vám svět pomřel a nikdo nevytváří dál přiběh serveru ( myslim tim aktivitu DM) ať už si tvrdíte co chcete, i když já nebyl učatsníkem DM akci nevidím žádné akcičky, klidné i malinké okolo dění světa od DM adeptů nebo DM. A přesto vidím DM adepty neustále loglé na svých postavach. Pokuď si pamatuju DM adept měl hlavně dělat male akcičky ve světě aby se stal DMkem a poté měl začít pracovat se světem. Je možné že to by mohlo trochu oživit ten svět a i hru a přilákat hráče. Také vidím problem v lokacích, pamatuji si že Rejty říkal že na ST je jich strašně moc ale vždy se nějak použili. Na NT je šíleně málo lokací a tak není co použít a kam zabloudit ke hře. *mírně se pousmál* Doufam že to pro vás nebude peklo číst
Abych se vrátil k tématu a jen nevzpomínal, i přesto že na ST byl upadek tak nebyl tak rapidní jako zde. Upadek je kvuli nedodělanosti mapy a celé nove Thalii, i také velké nulové aktivitě světových složek které byli vždy nasnadě, udělali jste Charaktery které se dají krásně zabudovat do běhu světa, ale nevšimliste si že vám svět pomřel a nikdo nevytváří dál přiběh serveru ( myslim tim aktivitu DM) ať už si tvrdíte co chcete, i když já nebyl učatsníkem DM akci nevidím žádné akcičky, klidné i malinké okolo dění světa od DM adeptů nebo DM. A přesto vidím DM adepty neustále loglé na svých postavach. Pokuď si pamatuju DM adept měl hlavně dělat male akcičky ve světě aby se stal DMkem a poté měl začít pracovat se světem. Je možné že to by mohlo trochu oživit ten svět a i hru a přilákat hráče. Také vidím problem v lokacích, pamatuji si že Rejty říkal že na ST je jich strašně moc ale vždy se nějak použili. Na NT je šíleně málo lokací a tak není co použít a kam zabloudit ke hře. *mírně se pousmál* Doufam že to pro vás nebude peklo číst
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Thalie
Ani v nejmenším se mi nezdá, že je na NT šíleně málo lokací. Chce to hledat. Předpokládám ale, že spíš ještě nemáš postavu, která by mohla projít poušť a nebo podtemno.sendys wrote:... Na NT je šíleně málo lokací a tak není co použít a kam zabloudit ke hře. ...
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Thalie
Tam možná ano, ale je si potřeba uvědomit že hlavní dění lidi je v Karatě/popřipadě podtemno a tak to bylo vždya i kdyby nebylo stale tu je to ostatniBarbar321 wrote:Ani v nejmenším se mi nezdá, že je na NT šíleně málo lokací. Chce to hledat. Předpokládám ale, že spíš ještě nemáš postavu, která by mohla projít poušť a nebo podtemno.sendys wrote:... Na NT je šíleně málo lokací a tak není co použít a kam zabloudit ke hře. ...
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Thalie
...i kolem Karathy je velké množství míst, kam se dá chodit. 100% počet lokací oproti ST nekleslsendys wrote:Tam možná ano, ale je si potřeba uvědomit že hlavní dění lidi je v Karatě/popřipadě podtemno a tak to bylo vždya i kdyby nebylo stale tu je to ostatniBarbar321 wrote:Ani v nejmenším se mi nezdá, že je na NT šíleně málo lokací. Chce to hledat. Předpokládám ale, že spíš ještě nemáš postavu, která by mohla projít poušť a nebo podtemno.sendys wrote:... Na NT je šíleně málo lokací a tak není co použít a kam zabloudit ke hře. ...
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Thalie
ne ? zajimave asi sis to moc neproběhl nebo si už dlouho nebyl na povrchu.
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Thalie
Mám zmapovaný jak povrch tak podtemno i poušť. A to jak tady tak jsem to měl i na ST. Chce to jen hledat.sendys wrote:ne ? zajimave asi sis to moc neproběhl nebo si už dlouho nebyl na povrchu.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Thalie
Bude. Resp. bylo.sendys wrote:... Doufam že to pro vás nebude peklo číst
Ke zbytku se nepotrebuji vyjadrovat.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Thalie
taky tě milujipavad wrote:Bude. Resp. bylo.sendys wrote:... Doufam že to pro vás nebude peklo číst![]()
![]()
![]()
Ke zbytku se nepotrebuji vyjadrovat.
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Thalie
ale nejde tu jen o lokace mluvim o všeobecném stavuBarbar321 wrote:Mám zmapovaný jak povrch tak podtemno i poušť. A to jak tady tak jsem to měl i na ST. Chce to jen hledat.sendys wrote:ne ? zajimave asi sis to moc neproběhl nebo si už dlouho nebyl na povrchu.
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Thalie
6 !sendys wrote: Kora byla v 7 rotě nikoliv 6:-) "rejp").t
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: Thalie
Oprvadu ? sakra tak mi paměˇselháva vždy sem měl za to že jsme byli v 7.Rotě karathské armády. Pokuď se však pletu tak se omlouvám za svou chybuartaxas wrote:6 !sendys wrote: Kora byla v 7 rotě nikoliv 6:-) "rejp").t
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Thalie
Myslím, že je to jedno. Na Gadgetku moc málo mazaná a na Monty Jacka moc silná. Takže byla hlavně ve své vlastní Rotě:)
Re: Thalie
on to tenkrát dělal kraťaKrysak wrote:Myslím, že je to jedno. Na Gadgetku moc málo mazaná a na Monty Jacka moc silná. Takže byla hlavně ve své vlastní Rotě:)
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Thalie
K tomuto stavu by se dostala i ST. Modul dělají lidi a ti stárnou a jsou nemilosrdně vrženi z pubertálních časů, kdy jim rodiče podstrojovali do reálného života, kdy se už o sebe musí postarat a pak už holt nezbývá energie na hru ve hře, když jsou starosti v životě.sendys wrote:ale nejde tu jen o lokace mluvim o všeobecném stavuBarbar321 wrote:Mám zmapovaný jak povrch tak podtemno i poušť. A to jak tady tak jsem to měl i na ST. Chce to jen hledat.sendys wrote:ne ? zajimave asi sis to moc neproběhl nebo si už dlouho nebyl na povrchu.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii