Thalie

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked

Chtěli byste si zahrát na staré Thalii?

Ano
25
52%
Ne
23
48%
 
Total votes: 48

AloneForever
Poutník
Posts: 78
Joined: 14:41 15. Jan 2015

Re: Thalie

Post by AloneForever »

Hlas lidu promluvil.
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Thalie

Post by sendys »

píší sem sice až na nový rok, ale píšu. Většina z vás mě zná a ať už mě máte nebo nemáte rádi, rád bych k tomuhle řekl své. Od Shamana nebylo pěkne vzít něco bez zeptání či návrhu a použít to. Je ale hezké že se prostě a jednoduše zeptal. Celá stará Thalie mi chybý, lokace které jsem měl prošlé, lidi které sem s radostí prudil, ať už hrou nebo PMkama. Každopádně starou Thalii, NAŠÍ Thalii dělali hráči. Ať už to byla Kora, ať už to byl Kráťa nebo někdo koho sem neznal tak přesně tihle lidi pro mě jsou stará Thalie. Chybí mi a často si stěžuji že mi tu chybí Kráťovy DM akce se 7 rotou (ano karolino maš to na strankách blbě Kora byla v 7 rotě nikoliv 6:-) "rejp"). Jelikož sem toho měl strašně moc a nějakou dobu na Thalce nehrál nevím zda se o změně hlasovalo. Vím, vím je to tvůj server Rejty, ty máš plné právo rozhodovat zda to změníš, a ano pamatuji se jak se na srazech fantazírovalo co bude na nové Thalii atd. Ale nikdy jsem si nepředstavil že jí uděláte. Thalie mi vešla do podvědomí kvuli hráčum a krásným lokačkam (ktere jsou pryč), ale hlavně kvuli hráčům. Dal bych nevím co za to aby se vrátili staří hráči, bylo by mi jedno jestli to jsou hrači s kterýma jsem nevycházel a nebo lidi který jsme měl rád :). Chci vám všem poděkovat za ten čas strávený s vámi.


Abych se vrátil k tématu a jen nevzpomínal, i přesto že na ST byl upadek tak nebyl tak rapidní jako zde. Upadek je kvuli nedodělanosti mapy a celé nove Thalii, i také velké nulové aktivitě světových složek které byli vždy nasnadě, udělali jste Charaktery které se dají krásně zabudovat do běhu světa, ale nevšimliste si že vám svět pomřel a nikdo nevytváří dál přiběh serveru ( myslim tim aktivitu DM) ať už si tvrdíte co chcete, i když já nebyl učatsníkem DM akci nevidím žádné akcičky, klidné i malinké okolo dění světa od DM adeptů nebo DM. A přesto vidím DM adepty neustále loglé na svých postavach. Pokuď si pamatuju DM adept měl hlavně dělat male akcičky ve světě aby se stal DMkem a poté měl začít pracovat se světem. Je možné že to by mohlo trochu oživit ten svět a i hru a přilákat hráče. Také vidím problem v lokacích, pamatuji si že Rejty říkal že na ST je jich strašně moc ale vždy se nějak použili. Na NT je šíleně málo lokací a tak není co použít a kam zabloudit ke hře. *mírně se pousmál* Doufam že to pro vás nebude peklo číst
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Thalie

Post by Barbar321 »

sendys wrote:... Na NT je šíleně málo lokací a tak není co použít a kam zabloudit ke hře. ...
Ani v nejmenším se mi nezdá, že je na NT šíleně málo lokací. Chce to hledat. Předpokládám ale, že spíš ještě nemáš postavu, která by mohla projít poušť a nebo podtemno.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Thalie

Post by sendys »

Barbar321 wrote:
sendys wrote:... Na NT je šíleně málo lokací a tak není co použít a kam zabloudit ke hře. ...
Ani v nejmenším se mi nezdá, že je na NT šíleně málo lokací. Chce to hledat. Předpokládám ale, že spíš ještě nemáš postavu, která by mohla projít poušť a nebo podtemno.
Tam možná ano, ale je si potřeba uvědomit že hlavní dění lidi je v Karatě/popřipadě podtemno a tak to bylo vždya i kdyby nebylo stale tu je to ostatni
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Thalie

Post by Barbar321 »

sendys wrote:
Barbar321 wrote:
sendys wrote:... Na NT je šíleně málo lokací a tak není co použít a kam zabloudit ke hře. ...
Ani v nejmenším se mi nezdá, že je na NT šíleně málo lokací. Chce to hledat. Předpokládám ale, že spíš ještě nemáš postavu, která by mohla projít poušť a nebo podtemno.
Tam možná ano, ale je si potřeba uvědomit že hlavní dění lidi je v Karatě/popřipadě podtemno a tak to bylo vždya i kdyby nebylo stale tu je to ostatni
...i kolem Karathy je velké množství míst, kam se dá chodit. 100% počet lokací oproti ST neklesl
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Thalie

Post by sendys »

ne ? zajimave asi sis to moc neproběhl nebo si už dlouho nebyl na povrchu.
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Thalie

Post by Barbar321 »

sendys wrote:ne ? zajimave asi sis to moc neproběhl nebo si už dlouho nebyl na povrchu.
Mám zmapovaný jak povrch tak podtemno i poušť. A to jak tady tak jsem to měl i na ST. Chce to jen hledat.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Thalie

Post by pavad »

sendys wrote:... Doufam že to pro vás nebude peklo číst
Bude. Resp. bylo. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ke zbytku se nepotrebuji vyjadrovat.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Thalie

Post by sendys »

pavad wrote:
sendys wrote:... Doufam že to pro vás nebude peklo číst
Bude. Resp. bylo. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ke zbytku se nepotrebuji vyjadrovat.
taky tě miluji :-P
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Thalie

Post by sendys »

Barbar321 wrote:
sendys wrote:ne ? zajimave asi sis to moc neproběhl nebo si už dlouho nebyl na povrchu.
Mám zmapovaný jak povrch tak podtemno i poušť. A to jak tady tak jsem to měl i na ST. Chce to jen hledat.
ale nejde tu jen o lokace mluvim o všeobecném stavu
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: Thalie

Post by artaxas »

sendys wrote: Kora byla v 7 rotě nikoliv 6:-) "rejp").t
6 !
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Thalie

Post by sendys »

artaxas wrote:
sendys wrote: Kora byla v 7 rotě nikoliv 6:-) "rejp").t
6 !
Oprvadu ? sakra tak mi paměˇselháva vždy sem měl za to že jsme byli v 7.Rotě karathské armády. Pokuď se však pletu tak se omlouvám za svou chybu
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Thalie

Post by Krysak »

Myslím, že je to jedno. Na Gadgetku moc málo mazaná a na Monty Jacka moc silná. Takže byla hlavně ve své vlastní Rotě:)
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Thalie

Post by sendys »

Krysak wrote:Myslím, že je to jedno. Na Gadgetku moc málo mazaná a na Monty Jacka moc silná. Takže byla hlavně ve své vlastní Rotě:)
on to tenkrát dělal kraťa :-P ten bysi to možn i pamatoval :-D
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Thalie

Post by Barbar321 »

sendys wrote:
Barbar321 wrote:
sendys wrote:ne ? zajimave asi sis to moc neproběhl nebo si už dlouho nebyl na povrchu.
Mám zmapovaný jak povrch tak podtemno i poušť. A to jak tady tak jsem to měl i na ST. Chce to jen hledat.
ale nejde tu jen o lokace mluvim o všeobecném stavu
K tomuto stavu by se dostala i ST. Modul dělají lidi a ti stárnou a jsou nemilosrdně vrženi z pubertálních časů, kdy jim rodiče podstrojovali do reálného života, kdy se už o sebe musí postarat a pak už holt nezbývá energie na hru ve hře, když jsou starosti v životě.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Locked