Thalie

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Chtěli byste si zahrát na staré Thalii?

Ano
25
52%
Ne
23
48%
 
Total votes: 48

Fallout
Nováček
Posts: 33
Joined: 09:49 11. Aug 2015

Re: Thalie

Post by Fallout »

Doporucuji tedy hracum, kterym bylo jednostranne naordinovano cokoli ve stylu "jestli Tvou postavu chyti/uvidi, tak je to pro ni permanentni smrt" - nebudte stado. Ptejte se. Nenechte ze sebe delat otloukanky.
Neboť ...We are The Robots? :mrgreen: :mus_9: (otázkou je která skupina.. :D )
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Thalie

Post by Barbar321 »

Nalkanar wrote:Mě se to špuntování líbí. Reálně by totiž okolím chodili různé vojenské a polovojenské (např. hraničáři, rytířské družiny) hlídky. To nelze prakticky realizovat, takže holt blok lokací je pak ucpán. Nicméně v rámci jednoho bloku by to mohlo být lépe obchoditelné.
Takové skupiny rozhodně nechodili lesem (ve formě kradmého hlídání na špatně přístupných místech za účelem odfiltrování případných (neexistujících) agentů "druhé strany") a že by v době míru byly zvýšené hlídky bránící průchodu všem a všemu i ve větší vzdálenosti od pevnosti je dle mě na hlavu postavená záležitost. I pevnosti měly omezené dosahy, posádky v době míru netvořily desetitisíce vojáků, ale pouhé jednotky (a to se týkalo i opravdu velkých pevností).
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Thalie

Post by Barbar321 »

Zeerit wrote:
pavad wrote: Komu?

Za kolik?
Tobě klídně zadarmo :wink:


Jinak Ostroh asi je trochu problém, ale Petronika se taky dá dá dá obejít v poho.
Ale jo, 6 lokaček ještě jde, i když formou IC je to půlka světa. Co ale teda Karatha, Doubkov, Isil?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Thalie

Post by karolina »

Doubkov s Karathou odejdeš dohromady.. a k čemu obcházet Isil, za ním nic není.
Na vyžádání.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Thalie

Post by Barbar321 »

To je vcelku i jedno,rád se procházím a volím různé cesty :) (jen tu cestu zpět rád nemám - což asi nikdo (vpřed, jen vpřed. Vzad ni krok))
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Thalie

Post by Zeerit »

Z Isilu se jezdí dostavníkem, to ví každej :P A Karatha a Doubkov má holt na jedný straně moře, tak se obchází těžko.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Thalie

Post by Barbar321 »

Zeerit wrote:Z Isilu se jezdí dostavníkem...
...což se podtemňanům asi nepovede, což?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Thalie

Post by KaTo »

Barbar321 wrote:
Zeerit wrote:Z Isilu se jezdí dostavníkem...
...což se podtemňanům asi nepovede, což?
Já tě klidně provezu v batůžku.. 8) :)
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Thalie

Post by Jachym »

Krysak wrote:
Jachym wrote: Ono se to občas svádí na to že nový a mladí hráči nemají zájem , ale není to až tak pravda. Podívejte se třeba ted na Demonu , musela odejít z GP a udělala vlastní server a za poslední rok zaznamenala nebývalý růst , takový že přeskočila i Thalii . Čím pak to ?
Hele tohle téma bych neopouštěl úplně hned, povídej, přeháněj.


Nehraji na Demoně už ani na Kandelábrii, takže nemám uplně 100% informace , ale pokud chcete něco vědět stačí se zeptat. Já stále považuji Thálii za super a za špičku mezi NWN , ale stahují se nad ní škaredá mračna snad je vítr rozfouká. Pamatuji se jak na Kandelábrii započali tkzv opravy již opraveného , čímž nastal guláš na serveru. No a Demona ? , po té co jim zabrali místo na Game parku bohatší klienti museli si pořídit nový server a to tak že se na něj skládali . Dnes jim to jede kvalitně - žádné lagy - asi většina lokací je stále stejná . Těžký ,ale zajímavý a špičkový kraft je stále plně funkční , itemi fungují i po 9 letech. Pomocí craftu vyrobí řemeslník neuvěřitelné věci , pomocný obchod je opravdu jen pomocný. Bohužel craft na NT je horší jako na ST, řekl bych že je horší i jak na Demoně . Mrzí mne to , protože craft na ST se mi velmi líbil. Abych jen nepouštěl z ust černá slova - tak dnes jsem byl u Zlobrů a lokace se mi velmi líbila a zrušení alchymie beru jako správný krok.
Držím vedení a tvůrcům palce je mi jasné že tu kecat je snadné , ale něco udělat je horší.
Menhiri Dierta
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Thalie

Post by Krysak »

Jachym wrote:Bohužel craft na NT je horší jako na ST, řekl bych že je horší i jak na Demoně . Mrzí mne to , protože craft na ST se mi velmi líbil.
1.
Technicky vzato je systém na ST a NT identický, takže se jedná spíše o pocit. Mechanika je zachována, liší se některé výrobky.

2.
Jako problematické lze označit vymazání Natural armor amuletu a alokace odpovídajícího kouzla jen pro malou skupinku kněží.... To ale neznamená změnu v systému řemesel.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Thalie

Post by Barbar321 »

Krysak wrote:
1.
Technicky vzato je systém na ST a NT identický, takže se jedná spíše o pocit. Mechanika je zachována, liší se některé výrobky.
Já souhlasím s Jachymem, craft je horší a výrobky jsou nelogisky poskládané (na ST jsi měl třeba ohnivý opál a ať kámen přišel kamkoliv, mělo to něco společného s obratností či reflexy). Navíc některé TOP výrobky jsou použitelné leda tak pro postavy na prvních úrovních, ale dostupnost, pracnost a cena odpovídá vysokým epikům.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Thalie

Post by Krysak »

Barbar321 wrote:
Krysak wrote:
1.
Technicky vzato je systém na ST a NT identický, takže se jedná spíše o pocit. Mechanika je zachována, liší se některé výrobky.
Já souhlasím s Jachymem, craft je horší a výrobky jsou nelogisky poskládané (na ST jsi měl třeba ohnivý opál a ať kámen přišel kamkoliv, mělo to něco společného s obratností či reflexy). Navíc některé TOP výrobky jsou použitelné leda tak pro postavy na prvních úrovních, ale dostupnost, pracnost a cena odpovídá vysokým epikům.
Máš pravdu, některé věci jsou jako tombola, jediný účel byl, aby se tím musela strávit kupa času..... zejména u šití. Logika byla odstraněna ve prospěch ztráty času. Osobně jsem tuto vlastnost vnímal jako gesto autorů, že vzali na vědomí vstup do EU a vzdali tak hold jejím systémům.

Věci úplně k ničemu byly i v minulosti...... tam se nic nemění:).
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Thalie

Post by Jachym »

Aha musím ještě zareagovat na osobní dopisy. Lidé si pletou sběr bylinek s pokročilou alchymií která udělá z plechovky totálně imunní pevnost s ochrannou na vše a imkou proti všemu. Ujasním - jsem pro léčitelskou alchymii a hlavně sběr bylinek jako doplňkového kraftu. Jsem pro sběr plodin z pole a luk , aby mohli malé lvli sbírat lesní plody a na poli u Karathy rýži, pšenici, ječmen, kukuřici, rajčata, brambory apod. Jsem pro rozvoj včelařství jako malého doplňkového kraftu (byl na původní ST). Jsem pro Rybářství ,jsem pro kuchařství , jsem pro všechno to co mne přivede do lesa a přinutí mne prošmejdit všechny kouty a sesbírat maliny ostružiny a jiné plodiny a byliny a ne jen proběhnout koridorem.
Menhiri Dierta
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Thalie

Post by KaTo »

Jachym wrote:Aha musím ještě zareagovat na osobní dopisy. Lidé si pletou sběr bylinek s pokročilou alchymií která udělá z plechovky totálně imunní pevnost s ochrannou na vše a imkou proti všemu. Ujasním - jsem pro léčitelskou alchymii a hlavně sběr bylinek jako doplňkového kraftu. Jsem pro sběr plodin z pole a luk , aby mohli malé lvli sbírat lesní plody a na poli u Karathy rýži, pšenici, ječmen, kukuřici, rajčata, brambory apod. Jsem pro rozvoj včelařství jako malého doplňkového kraftu (byl na původní ST). Jsem pro Rybářství ,jsem pro kuchařství , jsem pro všechno to co mne přivede do lesa a přinutí mne prošmejdit všechny kouty a sesbírat maliny ostružiny a jiné plodiny a byliny a ne jen proběhnout koridorem.
+1
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: Thalie

Post by rosnicka »

Tak to je přesně ono - sbírání a hledání bylinek, ovoce a plodin donutilo lidi zkoumat a prohledávat i taková místa kam se normálně nevleze :idea:
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Locked