OPRAVENO Loviště - pobřeží - strašidelný maják 1
OPRAVENO Loviště - pobřeží - strašidelný maják 1
Poklop, který je nutno vypáčit, nedovoluje průchod summonům níže.
.
Re: Loviště - pobřeží - strašidelný maják 1
To bude problém s přecházením summonů přes nitrolokační přechody. Co takhle na něj zkusit přes kruhové menu příkaz "Chraň mě" ? Nefunguje?
Na vyžádání.
Re: Loviště - pobřeží - strašidelný maják 1
Příkaz nefungoval. Spíše je problém v tom, že je tam ten zbytečný poklop, který každý dokáže vypáčit, ale tím, že to používá rozhovor, tak to nepřenese. Nebo tam někdo zapomněl upravit nastavení.
.
Re: Loviště - pobřeží - strašidelný maják 1
A přes normální přechod - nakreslený, to funguje?Nalkanar wrote:Příkaz nefungoval. Spíše je problém v tom, že je tam ten zbytečný poklop, který každý dokáže vypáčit, ale tím, že to používá rozhovor, tak to nepřenese. Nebo tam někdo zapomněl upravit nastavení.
Na vyžádání.
Re: Loviště - pobřeží - strašidelný maják 1
Nevím jestli v tom dungu, ale jinde jo.
Bych prostě vyměnil poklop za přechod. Anebo jestli je nutné tam mít dveře na páčení, tak přidat dveře a stěnu.
Bych prostě vyměnil poklop za přechod. Anebo jestli je nutné tam mít dveře na páčení, tak přidat dveře a stěnu.
.
Re: Loviště - pobřeží - strašidelný maják 1
Tenhle problém byl na začátku NT u všech vnitrolokačních přechodů, ale pak to někdo nějak opravil
Takže jo, přes "dveřní" nebo nakreslený je vše v pořádku.