OPRAVENO Loviště - pobřeží - strašidelný maják 1

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

OPRAVENO Loviště - pobřeží - strašidelný maják 1

Post by Nalkanar »

Poklop, který je nutno vypáčit, nedovoluje průchod summonům níže.
.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Loviště - pobřeží - strašidelný maják 1

Post by karolina »

To bude problém s přecházením summonů přes nitrolokační přechody. Co takhle na něj zkusit přes kruhové menu příkaz "Chraň mě" ? Nefunguje?
Na vyžádání.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Loviště - pobřeží - strašidelný maják 1

Post by Nalkanar »

Příkaz nefungoval. Spíše je problém v tom, že je tam ten zbytečný poklop, který každý dokáže vypáčit, ale tím, že to používá rozhovor, tak to nepřenese. Nebo tam někdo zapomněl upravit nastavení.
.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Loviště - pobřeží - strašidelný maják 1

Post by karolina »

Nalkanar wrote:Příkaz nefungoval. Spíše je problém v tom, že je tam ten zbytečný poklop, který každý dokáže vypáčit, ale tím, že to používá rozhovor, tak to nepřenese. Nebo tam někdo zapomněl upravit nastavení.
A přes normální přechod - nakreslený, to funguje?
Na vyžádání.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Loviště - pobřeží - strašidelný maják 1

Post by Nalkanar »

Nevím jestli v tom dungu, ale jinde jo.

Bych prostě vyměnil poklop za přechod. Anebo jestli je nutné tam mít dveře na páčení, tak přidat dveře a stěnu.
.
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Loviště - pobřeží - strašidelný maják 1

Post by Zeerit »

Tenhle problém byl na začátku NT u všech vnitrolokačních přechodů, ale pak to někdo nějak opravil :) Takže jo, přes "dveřní" nebo nakreslený je vše v pořádku.
Locked