Poděkování

Vše, co se netýká hry samotné.

Moderators: DM, WB

User avatar
Pivo
Měšťan
Posts: 235
Joined: 00:38 11. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Poděkování

Post by Pivo »

Veliké poděkování zaslouží Krata za poslední dny co předvádí na Thalii.Díky za pěkné spestření hry a velkou aktivitu.
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"

Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
User avatar
Morendred
Obyvatel
Posts: 100
Joined: 17:35 03. May 2008

Re: Poděkování

Post by Morendred »

K tomuhle podekovani se musim pridat. Diky.
Isabel
User avatar
Shifter
Měšťan
Posts: 287
Joined: 20:26 05. Dec 2007
Location: KutnaHora/Praha
Contact:

Re: Poděkování

Post by Shifter »

Děkuji všem za dnešní hru, bylo to opravdu super! Konečně jsem po dlouhé době potkal Isabel, člověk se kterým jsem v jednom kuse v družině a nikdy se nepotkáme :D
Díky Simonovi za rozpolceného vojáka, díky Hakimovi za dobrou hru (další kterej tady hraje uherskej rok a teprve teď nás to svedlo dohromady).

Díky DM teamu M+K za Péči s velkým "P", vězení bylo fakt pěkné!

Jdu na pivo!
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
User avatar
Pivo
Měšťan
Posts: 235
Joined: 00:38 11. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Poděkování

Post by Pivo »

Přesně tak.Skvělá práce od DM.
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"

Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
User avatar
Žorž
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1274
Joined: 18:11 27. Apr 2007
Location: Praga
Contact:

Re: Poděkování

Post by Žorž »

Já děkuju všem hráčům, třeba za už od začátku výstižné rozhovory. ;) A za to, že měli pochopení pro dlouhé přípravy a občas lehce krkolomné provedení.

P.S.: Pivo? Už jsem nějaké měl...před tím, než jsem DMkoval. Bylo to vidět, že? :D Třeba popisky, jak bude našei improvizace pokračovat, přesně napsané tak, aby to slyšela celá skupina. :)
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek

Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Poděkování

Post by Krata »

Já vám taky dík, dobře jste to hráli :)


Matlafousek: dáme jich pár na pláž, ale né moc.. tak dva
Krata PJ: xD
Matlafousek: // sakra
Matlafousek: // nic na pláži nebude!! a basta!!
Matlafousek PJ: dáme je kousek vedle jo? :)


U tohodle sem se válel smíchy :) těšim se na další setkání :wink:
(rozhovor asi nebude přesnej ale takhle to nějak bylo :))
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Shifter
Měšťan
Posts: 287
Joined: 20:26 05. Dec 2007
Location: KutnaHora/Praha
Contact:

Re: Poděkování

Post by Shifter »

Takhle to bylo přesně, aspoň to co jsme slyšeli my :D u toho jsem se fatk řezal
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
User avatar
George
Měšťan
Posts: 152
Joined: 20:16 23. Aug 2008

Re: Poděkování

Post by George »

Díky Nomis_b za pěknou hru.
Byla to vpodstatě moje první delší hra na Thalii. :D
Vážně jsem se bavil.. a taky obával, ale. :)
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Poděkování

Post by nomis_b »

George wrote:Díky Nomis_b za pěknou hru.
Byla to vpodstatě moje první delší hra na Thalii. :D
Vážně jsem se bavil.. a taky obával, ale. :)
vsechno prichodem do rodiny teprve zacina.. pockej az poznas me hodne sestricky :wink:
A zase se craftí...
Croden
Nováček
Posts: 7
Joined: 20:15 29. Aug 2008

Re: Poděkování

Post by Croden »

Chtěl bych poděkovat DM co semnou dneska hrály. Včera sem si thalii nainstaloval a dneska sem to pořádně ozkoušel a teda luxus =). :wink:
Lea Vlčice - Zvláštní dívka, co NIC NEskrývá, protože ji nepovolili hrát.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Poděkování

Post by Krata »

Těš se až se dostaneš do nečeho většího, tohle bylo jen poštuchování :wink: ... (jesli seš ten kdo si myslim :) )
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Croden
Nováček
Posts: 7
Joined: 20:15 29. Aug 2008

Re: Poděkování

Post by Croden »

No rozhodně už to na mě udělalo dojem =). Jen ty reakce světa, kdy vlastně sem někde číhal bo procházel se a všichni si hleděli své práce a reagovaly. Fakt super
Image
Lea Vlčice - Zvláštní dívka, co NIC NEskrývá, protože ji nepovolili hrát.
Croden
Nováček
Posts: 7
Joined: 20:15 29. Aug 2008

Re: Poděkování

Post by Croden »

No nenapadlo mě kam jinam to dát, ale dám to sem jako opak poděkování bo tak nějak, protože se mi s tím chce vyjít na foro - taky abych se vykecal.
Tak dneska sem hrál za svou "zvláštní" postavu a fakt se mi hra líbila. S Kratem a bůh ví kým vším fakt super. Mám tady jak dost lidí ví (teda měl sem) opravdu zvláštní postavu (narozdíl od Eq), když to takhle řeknu tak Kočkočlověka - takovýho mutanta (konečně něco zvláštního narozdíl od Eq, něco neobyčejného). S nějakýma DM (fakt si nepamatuju jména) sem řešil různý vychytávky, chyby co sem tam měl v příběhu a dělali jsme to tak aby to pěkně zapadlo do světa. Tím víc mě Thalie bavila a když sem zjistil, že od těch DM to mám schválený a mám podporu a šechno super ! Začal sem tvořit životopis, vymýšlet jak by to mohlo vypadat, existovat, jak vznikli kočkolidé, proč se o nich neví, proč jich tolik není atakpod a všechno sem to udělal, dodělal - prostě tak trochu sem začal rozšiřovat další vedlejší cestu světa a možnosti (subras). Byl sem nadšen jít dotoho všechno fajn než to ukončilo neschválení hlavního DM...

Tak neděkujů. :| :(
Lea Vlčice - Zvláštní dívka, co NIC NEskrývá, protože ji nepovolili hrát.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Poděkování

Post by Rejty »

Neni zac! Kdyz chce nekdo hrat neco specialniho, je treba se domluvit... A i tak se povoluji jen rozumne napady. Ras je tu na hrani dost, zadne hromkocky a nic podobneho se tu bohuzel nekona. Staci cist forum a realie sveta.
Vedoucí týmu Thalie
Croden
Nováček
Posts: 7
Joined: 20:15 29. Aug 2008

Re: Poděkování

Post by Croden »

S tou domluvou, sem teda myslel, že stačí domluva s, když to takhle řeknu, "jen" s 2 DM a ne se všema, takže to sem se asi mílil.
Rozhodně hromkočky, je uplně něco jiného, než mělo být tohle. Dyť i v klasickém NWN tahle rasa "nepřátel" je (jméno v toolsetu mezi modely NPC je Guardinal Ayala).
Když si to vemeš, vlk + člověk = vlkodlak. To je v pořádku.
Kočka (bo jiná kočkovitá šelma, když u vlkodlaka není přímo "pes") + člověk - to už není v pořádku?
Tahle rasa měla dávat smysl a měla mít různé zvláštní aspekty, výhody a nevýhody - a všechno tohle šlo dokonce hrát bez DM podpory. Hromkočky, cápci s mečma, a protáhlým ksichtem. Tady se mělo dbát na to aby nějaká, když to takhle řeknu, mutace od alchimisty ve mlýně (takhle sem se domluvil aby to zapadalo do světa) něco udělala a opravdu ty dvě rasy dala do sebe - sloučila. Tudíž by některé věci zůstaly normální, ale některé ne (př. do nohy by přibila jedna kost (viz. kostra kočky (v nwn je takový model nohou)), ale tělo furt zůstalo v "normální" lidské velikosti atakpod.).

No omlouvám se, že jsem se dotoho tak až moc pustil a i se vlastně o tom hádám. Chtěl sem si od dvou roků hraní na Eq vybočit trochu a dát si netradiční postavu (tam to opravdu nejde), ale asi to tady taky nepude, protože zas třeba tieflingů je tu natolik, že už to vlastně ani není nic speciálního - tady.

EDIT: Pokud mi dáš šanci si to zahrát, mohu ti dokázat, že to nejsou žádné hromkočky.
Last edited by Croden on 17:32 31. Aug 2008, edited 1 time in total.
Lea Vlčice - Zvláštní dívka, co NIC NEskrývá, protože ji nepovolili hrát.
Post Reply