Poděkování
Re: Poděkování
Veliké poděkování zaslouží Krata za poslední dny co předvádí na Thalii.Díky za pěkné spestření hry a velkou aktivitu.
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
Re: Poděkování
Děkuji všem za dnešní hru, bylo to opravdu super! Konečně jsem po dlouhé době potkal Isabel, člověk se kterým jsem v jednom kuse v družině a nikdy se nepotkáme
Díky Simonovi za rozpolceného vojáka, díky Hakimovi za dobrou hru (další kterej tady hraje uherskej rok a teprve teď nás to svedlo dohromady).
Díky DM teamu M+K za Péči s velkým "P", vězení bylo fakt pěkné!
Jdu na pivo!
Díky Simonovi za rozpolceného vojáka, díky Hakimovi za dobrou hru (další kterej tady hraje uherskej rok a teprve teď nás to svedlo dohromady).
Díky DM teamu M+K za Péči s velkým "P", vězení bylo fakt pěkné!
Jdu na pivo!
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: Poděkování
Přesně tak.Skvělá práce od DM.
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
Re: Poděkování
Já děkuju všem hráčům, třeba za už od začátku výstižné rozhovory.
A za to, že měli pochopení pro dlouhé přípravy a občas lehce krkolomné provedení.
P.S.: Pivo? Už jsem nějaké měl...před tím, než jsem DMkoval. Bylo to vidět, že?
Třeba popisky, jak bude našei improvizace pokračovat, přesně napsané tak, aby to slyšela celá skupina. 
P.S.: Pivo? Už jsem nějaké měl...před tím, než jsem DMkoval. Bylo to vidět, že?
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Re: Poděkování
Já vám taky dík, dobře jste to hráli 
Matlafousek: dáme jich pár na pláž, ale né moc.. tak dva
Krata PJ: xD
Matlafousek: // sakra
Matlafousek: // nic na pláži nebude!! a basta!!
Matlafousek PJ: dáme je kousek vedle jo?
U tohodle sem se válel smíchy
těšim se na další setkání 
(rozhovor asi nebude přesnej ale takhle to nějak bylo
)
Matlafousek: dáme jich pár na pláž, ale né moc.. tak dva
Krata PJ: xD
Matlafousek: // sakra
Matlafousek: // nic na pláži nebude!! a basta!!
Matlafousek PJ: dáme je kousek vedle jo?
U tohodle sem se válel smíchy
(rozhovor asi nebude přesnej ale takhle to nějak bylo
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Poděkování
Takhle to bylo přesně, aspoň to co jsme slyšeli my
u toho jsem se fatk řezal
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: Poděkování
Díky Nomis_b za pěknou hru.
Byla to vpodstatě moje první delší hra na Thalii.
Vážně jsem se bavil.. a taky obával, ale.
Byla to vpodstatě moje první delší hra na Thalii.
Vážně jsem se bavil.. a taky obával, ale.
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Poděkování
vsechno prichodem do rodiny teprve zacina.. pockej az poznas me hodne sestrickyGeorge wrote:Díky Nomis_b za pěknou hru.
Byla to vpodstatě moje první delší hra na Thalii.![]()
Vážně jsem se bavil.. a taky obával, ale.
A zase se craftí...
Re: Poděkování
Chtěl bych poděkovat DM co semnou dneska hrály. Včera sem si thalii nainstaloval a dneska sem to pořádně ozkoušel a teda luxus =). 
Lea Vlčice - Zvláštní dívka, co NIC NEskrývá, protože ji nepovolili hrát.
Re: Poděkování
Těš se až se dostaneš do nečeho většího, tohle bylo jen poštuchování
... (jesli seš ten kdo si myslim
)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Poděkování
No rozhodně už to na mě udělalo dojem =). Jen ty reakce světa, kdy vlastně sem někde číhal bo procházel se a všichni si hleděli své práce a reagovaly. Fakt super


Lea Vlčice - Zvláštní dívka, co NIC NEskrývá, protože ji nepovolili hrát.
Re: Poděkování
No nenapadlo mě kam jinam to dát, ale dám to sem jako opak poděkování bo tak nějak, protože se mi s tím chce vyjít na foro - taky abych se vykecal.
Tak dneska sem hrál za svou "zvláštní" postavu a fakt se mi hra líbila. S Kratem a bůh ví kým vším fakt super. Mám tady jak dost lidí ví (teda měl sem) opravdu zvláštní postavu (narozdíl od Eq), když to takhle řeknu tak Kočkočlověka - takovýho mutanta (konečně něco zvláštního narozdíl od Eq, něco neobyčejného). S nějakýma DM (fakt si nepamatuju jména) sem řešil různý vychytávky, chyby co sem tam měl v příběhu a dělali jsme to tak aby to pěkně zapadlo do světa. Tím víc mě Thalie bavila a když sem zjistil, že od těch DM to mám schválený a mám podporu a šechno super ! Začal sem tvořit životopis, vymýšlet jak by to mohlo vypadat, existovat, jak vznikli kočkolidé, proč se o nich neví, proč jich tolik není atakpod a všechno sem to udělal, dodělal - prostě tak trochu sem začal rozšiřovat další vedlejší cestu světa a možnosti (subras). Byl sem nadšen jít dotoho všechno fajn než to ukončilo neschválení hlavního DM...
Tak neděkujů.

Tak dneska sem hrál za svou "zvláštní" postavu a fakt se mi hra líbila. S Kratem a bůh ví kým vším fakt super. Mám tady jak dost lidí ví (teda měl sem) opravdu zvláštní postavu (narozdíl od Eq), když to takhle řeknu tak Kočkočlověka - takovýho mutanta (konečně něco zvláštního narozdíl od Eq, něco neobyčejného). S nějakýma DM (fakt si nepamatuju jména) sem řešil různý vychytávky, chyby co sem tam měl v příběhu a dělali jsme to tak aby to pěkně zapadlo do světa. Tím víc mě Thalie bavila a když sem zjistil, že od těch DM to mám schválený a mám podporu a šechno super ! Začal sem tvořit životopis, vymýšlet jak by to mohlo vypadat, existovat, jak vznikli kočkolidé, proč se o nich neví, proč jich tolik není atakpod a všechno sem to udělal, dodělal - prostě tak trochu sem začal rozšiřovat další vedlejší cestu světa a možnosti (subras). Byl sem nadšen jít dotoho všechno fajn než to ukončilo neschválení hlavního DM...
Tak neděkujů.
Lea Vlčice - Zvláštní dívka, co NIC NEskrývá, protože ji nepovolili hrát.
Re: Poděkování
Neni zac! Kdyz chce nekdo hrat neco specialniho, je treba se domluvit... A i tak se povoluji jen rozumne napady. Ras je tu na hrani dost, zadne hromkocky a nic podobneho se tu bohuzel nekona. Staci cist forum a realie sveta.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Poděkování
S tou domluvou, sem teda myslel, že stačí domluva s, když to takhle řeknu, "jen" s 2 DM a ne se všema, takže to sem se asi mílil.
Rozhodně hromkočky, je uplně něco jiného, než mělo být tohle. Dyť i v klasickém NWN tahle rasa "nepřátel" je (jméno v toolsetu mezi modely NPC je Guardinal Ayala).
Když si to vemeš, vlk + člověk = vlkodlak. To je v pořádku.
Kočka (bo jiná kočkovitá šelma, když u vlkodlaka není přímo "pes") + člověk - to už není v pořádku?
Tahle rasa měla dávat smysl a měla mít různé zvláštní aspekty, výhody a nevýhody - a všechno tohle šlo dokonce hrát bez DM podpory. Hromkočky, cápci s mečma, a protáhlým ksichtem. Tady se mělo dbát na to aby nějaká, když to takhle řeknu, mutace od alchimisty ve mlýně (takhle sem se domluvil aby to zapadalo do světa) něco udělala a opravdu ty dvě rasy dala do sebe - sloučila. Tudíž by některé věci zůstaly normální, ale některé ne (př. do nohy by přibila jedna kost (viz. kostra kočky (v nwn je takový model nohou)), ale tělo furt zůstalo v "normální" lidské velikosti atakpod.).
No omlouvám se, že jsem se dotoho tak až moc pustil a i se vlastně o tom hádám. Chtěl sem si od dvou roků hraní na Eq vybočit trochu a dát si netradiční postavu (tam to opravdu nejde), ale asi to tady taky nepude, protože zas třeba tieflingů je tu natolik, že už to vlastně ani není nic speciálního - tady.
EDIT: Pokud mi dáš šanci si to zahrát, mohu ti dokázat, že to nejsou žádné hromkočky.
Rozhodně hromkočky, je uplně něco jiného, než mělo být tohle. Dyť i v klasickém NWN tahle rasa "nepřátel" je (jméno v toolsetu mezi modely NPC je Guardinal Ayala).
Když si to vemeš, vlk + člověk = vlkodlak. To je v pořádku.
Kočka (bo jiná kočkovitá šelma, když u vlkodlaka není přímo "pes") + člověk - to už není v pořádku?
Tahle rasa měla dávat smysl a měla mít různé zvláštní aspekty, výhody a nevýhody - a všechno tohle šlo dokonce hrát bez DM podpory. Hromkočky, cápci s mečma, a protáhlým ksichtem. Tady se mělo dbát na to aby nějaká, když to takhle řeknu, mutace od alchimisty ve mlýně (takhle sem se domluvil aby to zapadalo do světa) něco udělala a opravdu ty dvě rasy dala do sebe - sloučila. Tudíž by některé věci zůstaly normální, ale některé ne (př. do nohy by přibila jedna kost (viz. kostra kočky (v nwn je takový model nohou)), ale tělo furt zůstalo v "normální" lidské velikosti atakpod.).
No omlouvám se, že jsem se dotoho tak až moc pustil a i se vlastně o tom hádám. Chtěl sem si od dvou roků hraní na Eq vybočit trochu a dát si netradiční postavu (tam to opravdu nejde), ale asi to tady taky nepude, protože zas třeba tieflingů je tu natolik, že už to vlastně ani není nic speciálního - tady.
EDIT: Pokud mi dáš šanci si to zahrát, mohu ti dokázat, že to nejsou žádné hromkočky.
Last edited by Croden on 17:32 31. Aug 2008, edited 1 time in total.
Lea Vlčice - Zvláštní dívka, co NIC NEskrývá, protože ji nepovolili hrát.