XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Ten prahvozd a následně cestu přes vosy a i ty stonožky jsme šli v jeden den a ve stejné sestavě.
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Je to divný. Víš přece, jaký expy tam normálně chodí i na vyšších levelech.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Vím... proto to sem píšu... prahvozd byl vždycky na nic, ale že až tak v porovnání s low dungama pro 1-5lvl.
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Kuo toa.
100exp za základní potvoru nemůže snad být brána ani vážně. To by ty elitní potvory v jiných dungách musely být aspoň za 600
100exp za základní potvoru nemůže snad být brána ani vážně. To by ty elitní potvory v jiných dungách musely být aspoň za 600
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Taky si myslím, že za Kua, na to jak jsou tuhý je to máloBarbar321 wrote:Kuo toa.
100exp za základní potvoru nemůže snad být brána ani vážně. To by ty elitní potvory v jiných dungách musely být aspoň za 600
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Na jakým levelu? Takovýhle chybový hlášení fakt stojí za...
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
37J.F.Payne wrote:Na jakým levelu? Takovýhle chybový hlášení fakt stojí za...
PS: podle mě je lepší konečně upravit ten chrám vševidoucího, než chaoticky jinde přidávat, aby se to dostalo na úroveň chrámu. Pořád je tu víc potvor, co pak je nutné sladit. Upravit jedno místo, aby bylo v souladu se zbytkem bude jistě snažší, než sladit všechny ostatní epické dungy. Ale stejně, tohle hodnocení si zaslouži potvory na jiných místech
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
KaTo wrote:Taky si myslím, že za Kua, na to jak jsou tuhý je to máloBarbar321 wrote:Kuo toa.
100exp za základní potvoru nemůže snad být brána ani vážně. To by ty elitní potvory v jiných dungách musely být aspoň za 600.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Hele, taky mi není jasný na co si Barbar stěžuje. Zdá se mu těch expů moc? Nebo málo?Derken- wrote:KaTo wrote:Taky si myslím, že za Kua, na to jak jsou tuhý je to máloBarbar321 wrote:Kuo toa.
100exp za základní potvoru nemůže snad být brána ani vážně. To by ty elitní potvory v jiných dungách musely být aspoň za 600.
![]()
![]()
Já třeba osobně Kua považuju za docela nebezpečný, díky kombinacím vlastností (hnusná paralýza nakuších, drsný DMG na elementárních obouručkách spolu s AC a redukcemi) které mají (skoro bych řekl, že apelují na vítěze skalpů z mých postav). Celou dobu co sem v podtemnu hrál byly podle mě těžce, TĚŽCE podhodnocený na expy (dokonce i tady Barbar nebo týmem neoplakávaný krysák to odkývali). Vím že jsem pak remcal/loboval "soukromě" u týmu, aby se to zvedlo. Nevím kdy a jak ta změna proběhla.
P.S.
Osobně si myslím, že Barbar "přejícně" chce, aby těch expů bylo míň, zdá se mu nefér, že podtemno má ekvivalent Oka
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
O Podtemnu se mi zdálo hodně věcí, ale že by tam byly malé expy... občas za něco mohlo být víc, ale prvních 25 úrovní to minimálně býval ráj pod zemí (i pro povrch), a ten zbytek jde navštěvovat ty dungeony mezi povrchem a Podtemnem, kam mají přístup všichni a postihy nikdo.KaTo wrote:Hele, taky mi není jasný na co si Barbar stěžuje. Zdá se mu těch expů moc? Nebo málo?
Já třeba osobně Kua považuju za docela nebezpečný, díky kombinacím vlastností (hnusná paralýza nakuších, drsný DMG na elementárních obouručkách spolu s AC a redukcemi) které mají (skoro bych řekl, že apelují na vítěze skalpů z mých postav). Celou dobu co sem v podtemnu hrál byly podle mě těžce, TĚŽCE podhodnocený na expy (dokonce i tady Barbar nebo týmem neoplakávaný krysák to odkývali). Vím že jsem pak remcal/loboval "soukromě" u týmu, aby se to zvedlo. Nevím kdy a jak ta změna proběhla.
P.S.
Osobně si myslím, že Barbar "přejícně" chce, aby těch expů bylo míň, zdá se mu nefér, že podtemno má ekvivalent Oka. Podtemno musí být přece šikanováno, znevýhodňováno...ceterum autem censeo, Carthaginem esse delendam!
![]()
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Stěžuje si na to, že za ně je hodně expů. S čím souhlasím, pokud bere na 37 levlu za takové neschopy 100 exp 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Tak pro lvl 37 to neschopové asi už budou, ale na lvl 25 to bylo něco co tě kuchlo zlým pohledem a expy za ně nebyly žádný.Derken- wrote:Stěžuje si na to, že za ně je hodně expů. S čím souhlasím, pokud bere na 37 levlu za takové neschopy 100 exp
To že to je pro lvl 37, původně nenapsal, bláhově jsem předpokládal, že se baví o lvlech, které na nich mají (=dokážou) expit, tj. 20-30.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Kolik bývalo za asab(y/i?) na ST? A byli výrazně silnější? 100 xp je ekvivalent 20 tehdy, tak myslím, že není špatné tu otázku položit takhle.
Mám tak trochu dojem, že mnoho hráčů už pod tímhle XP systémem hraje tak dlouho, že podléhá iluzi, že je tady 100 xp nějak moc (i když to asi není ani málo, na té úrovni).
Mám tak trochu dojem, že mnoho hráčů už pod tímhle XP systémem hraje tak dlouho, že podléhá iluzi, že je tady 100 xp nějak moc (i když to asi není ani málo, na té úrovni).
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Dle mých logů v rozmezí 18 až 40 XP (×5 = 90 až 200) za ty venkovní (tradičně na ST venku easy póvl a čím víc v dungu, tím víc přibývá lepších typů za více XP), s tím že na ST byl tuším postih za summona a právě summonem jsem je ubíjel.
[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jul 23 12:42:04] Povolany zranil Asabi: 17 (17 Kyselina)
[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jul 23 12:42:04] Povolany zranil Asabi: 10 (10 Oheň)
[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jul 23 12:42:04] Ali'Shah Ibn Tuek'Lim's XP = 17
[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jul 23 12:42:04] Ali'Shah Ibn Tuek'Lim's XP = 17
[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jul 23 12:42:04] Získané zkušenosti: 17
[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jul 23 12:42:04] Povolany zabil Asabi
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Jul 29 19:02:26] Povolany zranil Asabi Saman: 26 (26 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Jul 29 19:02:28] Drtivý útok : Povolany útočí na Asabi Saman : *zásah* : (15 + 15 = 30)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Jul 29 19:02:28] Povolany zranil Asabi Saman: 27 (27 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Jul 29 19:02:28] Ali'Shah Ibn Tuek'Lim's XP = 31
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Jul 29 19:02:28] Ali'Shah Ibn Tuek'Lim's XP = 31
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Jul 29 19:02:28] Získané zkušenosti: 31
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Jul 29 19:02:28] Povolany zabil Asabi Saman
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Jun 27 23:12:50] Ali'Shah Ibn Tuek'Lim zranil Asabi Kouzelnik: 19 (19 Oheň)
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Jun 27 23:12:50] Získané zkušenosti: 41
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Jun 27 23:12:50] Ali'Shah Ibn Tuek'Lim zabil Asabi Kouzelnik
[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jul 23 12:42:04] Povolany zranil Asabi: 17 (17 Kyselina)
[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jul 23 12:42:04] Povolany zranil Asabi: 10 (10 Oheň)
[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jul 23 12:42:04] Ali'Shah Ibn Tuek'Lim's XP = 17
[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jul 23 12:42:04] Ali'Shah Ibn Tuek'Lim's XP = 17
[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jul 23 12:42:04] Získané zkušenosti: 17
[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jul 23 12:42:04] Povolany zabil Asabi
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Jul 29 19:02:26] Povolany zranil Asabi Saman: 26 (26 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Jul 29 19:02:28] Drtivý útok : Povolany útočí na Asabi Saman : *zásah* : (15 + 15 = 30)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Jul 29 19:02:28] Povolany zranil Asabi Saman: 27 (27 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Jul 29 19:02:28] Ali'Shah Ibn Tuek'Lim's XP = 31
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Jul 29 19:02:28] Ali'Shah Ibn Tuek'Lim's XP = 31
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Jul 29 19:02:28] Získané zkušenosti: 31
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Jul 29 19:02:28] Povolany zabil Asabi Saman
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Jun 27 23:12:50] Ali'Shah Ibn Tuek'Lim zranil Asabi Kouzelnik: 19 (19 Oheň)
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Jun 27 23:12:50] Získané zkušenosti: 41
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Jun 27 23:12:50] Ali'Shah Ibn Tuek'Lim zabil Asabi Kouzelnik
.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Já bych kuo viděl asi tak obtížné, jako bývali gorily v prahvozdu a na ty se chodilo už těsně kolem 20-tky.Caehan wrote:Kolik bývalo za asab(y/i?) na ST? A byli výrazně silnější? 100 xp je ekvivalent 20 tehdy, tak myslím, že není špatné tu otázku položit takhle.
Mám tak trochu dojem, že mnoho hráčů už pod tímhle XP systémem hraje tak dlouho, že podléhá iluzi, že je tady 100 xp nějak moc (i když to asi není ani málo, na té úrovni).
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii