UMD a svitky

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Anderson I
Měšťan
Posts: 188
Joined: 17:37 08. May 2007
Location: Hradec Králové
Contact:

UMD a svitky

Post by Anderson I »

Chtěl bych se zeptat na současné/zamýšlené nastavení UMD a čarozpytu. Na fóru jsem četl, že čtení svitků není, oproti NWN, založeno pouze na UMD. Je to stále tak? Mohl by mi prosím někdo vysvětlit, podle čeho se určuje, jestli svitek mohu úspěšně přečíst?
Ostatní vlastnosti UMD jsou ponechány?
Předem moc děkuji za odpověď.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: UMD a svitky

Post by Rejty »

Pouziva se UMD NEBO carozpyt. Pokud pouzivas carozpyt, tak musi tvoje povolani mit moznost sesilat dany kouzlo. Takze mag nesesle klerickej svitek a naopak. Nevim kdo tu zase siri poplasny zpravy...
Vedoucí týmu Thalie
Anderson I
Měšťan
Posts: 188
Joined: 17:37 08. May 2007
Location: Hradec Králové
Contact:

Re: UMD a svitky

Post by Anderson I »

Aha, moc dík za odpověď, teď už mi to je jasné. Omlouvám se za zbytečné plašení, nějak mi mechanika hry ještě uniká :oops: .
Locked