Lokace: Dorenský hvozd - osada koboldů
V klecích uvězněné děti utíkají bez ohledu na rozhovor, případně možnost "okrást a propustit" nic nedává.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 26 19:04:39] Uvezněné dítě: Co si přeje udělat?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 26 19:04:41] Khalid al Hazr: Okrást a propustit.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 26 19:04:41] Uvezněné dítě:
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 26 19:04:41] Khalid al Hazr : Vyléčeno 1 životů.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 26 19:04:47] Khalid al Hazr : Vyléčeno 1 životů.
Uvězněné dítě
Re: Uvězněné dítě
Možná bych to trochu rozšířil.
Ony obecně tyto postavy nedělají po dialogu nic.
Některé kousek poodběhnou a to je tak všechno.
Nejsou schopny říct ani "děkuju", po volbě propustit.
Okrást jsem je nezkoušel a zabít by bylo proti přesvědčení. Ačkoliv vzhledem k jejich užitečnosti to vypadá jako jediná správná volba.
Problém bude nejspíš celosvětový, neboť za celou dobu hraní jsem se u těchto NPC setkával se stále stejnou reakcí. Tedy veskrze žádnou.
Ještě bych podotknul, že to nedělají jen děti, ale obecně všechny NPC někde uvězněné.
Ony obecně tyto postavy nedělají po dialogu nic.
Některé kousek poodběhnou a to je tak všechno.
Nejsou schopny říct ani "děkuju", po volbě propustit.
Okrást jsem je nezkoušel a zabít by bylo proti přesvědčení. Ačkoliv vzhledem k jejich užitečnosti to vypadá jako jediná správná volba.
Problém bude nejspíš celosvětový, neboť za celou dobu hraní jsem se u těchto NPC setkával se stále stejnou reakcí. Tedy veskrze žádnou.
Ještě bych podotknul, že to nedělají jen děti, ale obecně všechny NPC někde uvězněné.
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Re: Uvězněné dítě
Ty vězňové by měli po volbě "Propustit" poděkovat a zmizet(odběhnout) v případě, že má postava úměrný lvl tak dostává i Xp. Při volbě okrást by z nich mělo postavě do inventáře padnou nějaká drobná, nebo taky ne a nějaká vesměs nepotřebná věc (hadry atd.) A při volbě zabít, by ten vezeň měl zčervenat a stát se nepřátelským, při zabití padnou xp, pokud je odpovídající lvl a dá se lootnout v podstatě to samé jako při okradení.
Na vyžádání.
Re: Uvězněné dítě
No byl jsem u koboldů s lvlem 9. Je to moc, nebo je tam teda chyba?
A jinak po propuštění mi tam začalo dítě běhat a jednou se i pustilo do zabíjení koboldů
A jinak po propuštění mi tam začalo dítě běhat a jednou se i pustilo do zabíjení koboldů
.
Re: Uvězněné dítě
U Koboldů jsem byl prvně někde kolem 7mého levelu.
U Trollů kousek za Karathou někde na 14tém (+/-) levelu.
Ve Stokách pod Karathou také někde kolem 14tého levelu.
U všech osvobozených v podstatě stejná reakce. Objeví se prázdné okénko nad hlavou a postava buď stojí dál na místě, nebo jen kousek popojde poodběhne. Ale určitě z lokace nezmizí, což bych očekával, když je tedy puštěna na svobodu - to zmizení z lokace byť i bez utíkání směrem k východu by bylo možná nejjednodušší, i vysvětlitelné - zkrátka se z místa věznění potichu "vypaří".
XP má postava neobdržela snad ani v jednom případě a to si matně vzpomínám, že kdysi dávno z počátku hraní jsem ještě s Vaskou osvobodil i vězně v lokaci, která byla evidentně určena pro postavy vyšších levelů než měl v té době.
Zbylé možnosti - propuštění + okradení a zabití jsem nezkoušel nikde.
Pokud se tím někdo z WB bude nějak obšírněji zabývat, pak bych se asi přimluvil i za přepracování klecí pro vězně (takových těch zamřížovaných krychlí - např. v lokaci u Půlobrů v Pusté vrchovině). Vězně z nich není možné nijak dostat. Mříže nejsou rozbitelné. Mám takový pocit, že s nimi nejde ani mluvit (ještě otestuju až půjde Alquin okolo). RP to sice sehrát jde, ale pohled na rozbitou mříž a utíkajícího osvobozeného je určitě lepší.
EDIT: Otestováno : V jeskyni u půlogrů v Pusté vrchovině s vězni v klecích mluvit lze, ale reakce absolutní nula.
U Trollů kousek za Karathou někde na 14tém (+/-) levelu.
Ve Stokách pod Karathou také někde kolem 14tého levelu.
U všech osvobozených v podstatě stejná reakce. Objeví se prázdné okénko nad hlavou a postava buď stojí dál na místě, nebo jen kousek popojde poodběhne. Ale určitě z lokace nezmizí, což bych očekával, když je tedy puštěna na svobodu - to zmizení z lokace byť i bez utíkání směrem k východu by bylo možná nejjednodušší, i vysvětlitelné - zkrátka se z místa věznění potichu "vypaří".
XP má postava neobdržela snad ani v jednom případě a to si matně vzpomínám, že kdysi dávno z počátku hraní jsem ještě s Vaskou osvobodil i vězně v lokaci, která byla evidentně určena pro postavy vyšších levelů než měl v té době.
Zbylé možnosti - propuštění + okradení a zabití jsem nezkoušel nikde.
Pokud se tím někdo z WB bude nějak obšírněji zabývat, pak bych se asi přimluvil i za přepracování klecí pro vězně (takových těch zamřížovaných krychlí - např. v lokaci u Půlobrů v Pusté vrchovině). Vězně z nich není možné nijak dostat. Mříže nejsou rozbitelné. Mám takový pocit, že s nimi nejde ani mluvit (ještě otestuju až půjde Alquin okolo). RP to sice sehrát jde, ale pohled na rozbitou mříž a utíkajícího osvobozeného je určitě lepší.
EDIT: Otestováno : V jeskyni u půlogrů v Pusté vrchovině s vězni v klecích mluvit lze, ale reakce absolutní nula.
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Re: Uvězněné dítě
Kdysi to dávalo xp, ale byl tam bug, kdy to dávalo xp opakovaně s každým rozhovorem, tak opatrně s opravou.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN