Nějakou dobu dělám v kovářském řemeslu, ale zatím se mi nepodařilo vyrobit ostré kladivo! Nevím kde je chyba
Bahňák už tu není, aby tě proškolil, takže to zbývá na amatérovi jako jsem já . Tvoje "ostré kladivo" samozřejmně existuje a vypadají třeba takto: http://www.outfit4events.cz/czk/kategor ... a-kladiva/
nebo takto: http://www.drakkaria.cz/repliky-zbrani- ... divo.html/
Pevně věřím, že časem zvládneš v kovařině i techniku bodců. Já osobně bych postupně "otloukal" kov z různých stran, až by mi vznikla zužující se špice...ale jak říkám, jsem laik-amatér .
P.S.
Nemáš zač, rád jsem pomohl !
Uznávám, moje chyba....špatně napsaný příspěvek.. oprava: Zatím se mi nepodařilo vyrobit kladivo s ostřím Každopádně to ostří by se dalo dát na část s bodcem, tedy ano, kladivo s ostrostí je možné
PS: Tvých rad si nadmíru vážím, někdy, až zase budu v nouzi, se určitě ozvu!
Tak tohle mě opravdu dostalo.
Jde si tak Morco po náměstí v Karathě a vidí ohnivého elementála ponechaného hned u slaměného stánku místní bylinkářky. Protože je samozřejmě dobrý elf, pak nemůže přenést přes srdce, že by kvůli něčí nedbalosti (opravdu nedbalosti?) lehlo půl města popelem. Tedy vytáhne luk a dvěma dobře mířenými střelami odešle elementála zpět do jeho sféry. A co na to ti milí a vděční obyvatelé města? Honili ho po celém městě, jako kdyby vyvraždil půl kláštera. //Tohle jsem fakt nečekal.
No a jak to dopadlo? // kdyby fungoval pořádně ten zatracenej port, tak to klaplo. takhle 13000 grešlí v prdeli a skoro stejný postih na XP.
No co už. Pro dobrotu na žebrotu. A to ještě očekávám, že mi Morca odsouděj radní nejmíň k smrti upálením.
PS: opravdu se i bardská píseň počítá jako útočné kouzlo???
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
No počkat jsem asi mohl. Ale v tu chvíli jsem měl tak rudo před očima, že jsem to musel vypnout a jít ven. Protože jinak bych vyrval tu kisnu i s kabelama ze zdi a prohodil oknem. Holt mizernej den.
Ale hlavně ve chvíli kdy jsem si všimnul že jsi mi psal ať tam pockam už jsem měl postavu venku. Zaregistroval jsem jen tu zpravu že jsem pako a ta mi na klidu moc nepřidala.
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
"Don Salieri je hodný člověk, který má hodně přátel, a těch, co ho zradili už moc není. Don Salieri je také lidumil, který lidem rád pomůže, když si za ním přijdou pro radu nebo pro pomoc, ale to samé Salieri očekává od nich. Někdy se může stát, že se don Salieri rozhodne, aby jeho nepřátelé zmizeli do jednoho."