Promazavani fora

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Morendred
Obyvatel
Posts: 100
Joined: 17:35 03. May 2008

Promazavani fora

Post by Morendred »

Tak si hledam svuj cenik lektvaru a co vidim, no ze nic nevidim.

Nerad bych se vyjadroval vulgarne, ale tohle me opravdu rozladilo. Je tady spousta jinych, nic nerikajicich temat a prispevku i starsiho data a ty nikdo nesmazal.

Bohuzel tohle byla moje jedina verze ceniku a protoze jsem ji venoval na muj vkus az nezvykle mnoho casu, tak ho nehodlam sepisovat znova.
Isabel
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Promazavani fora

Post by Rejty »

Nikdo nic nemazal, je hezky v tom hned videt zamer nejakeho zleho DM / WB. Pokud to bylo na trznici, tak tam se prispevky bez odpovedi stare cca mesic automaticky promazavaji. Jednoducha rada, kdyz neco pro vas cenneho davate na forum, tak si delejte zalohu k sobe. Mne se taky ztratila spousta nezalohovanych materialu, kdyz si pak K. hral a smazal cely forum...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Morendred
Obyvatel
Posts: 100
Joined: 17:35 03. May 2008

Re: Promazavani fora

Post by Morendred »

Protoze jsem tu nikde nenasel jedinou zmiku o automatickem promazavani, tak tohle byla moje prvni uvaha (nemyslel jsem na "zle DM/WB" , ale pouze lhostejne a nepremyslejici).
Je pravda, ze moje druha uvaha zahrnovala nejaky automaticky system. Ovsem protoze neaktivnich temat, starsich nez to moje, je tu mnohem vice, tak jsem ji zavrhl. (hacek je zrejme v tom "tema bez odpovedi")
Rada je to jdenoducha, ale pro me prisla pozde a jak sam pises, tak nejsem jedinej.
Isabel
Locked