XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Post by Zeerit »

Krabi v jeskyni a následné pláži za Karathou. :D Chlapci mají klidně i slušných +13 AB a dávaji pouze 100xp postavě na 4 lvlu. Za "starých časů" to bývalo slušné místo pro low lvlíky, ale jakoby se na něj při změnách xp zapomnělo a xp se nevyrovnají mnohem lehčím potvorám všude po Dorenu.
Locked