zaasielky

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: zaasielky

Post by Skipp »

Aznar wrote:nejak nechapu, jestli se tim snazis sdelit nejakou chybu (zadnou nevidim) nebo jenom places :wink:
mozna by bylo dobry cist i co ti NPC rikaji, nejenom odklikavat rozhovory... pred tou tvou moznosti "hmm,tak treba priste" ti ten dotycny rekne, ze pro tebe ted proste zadny balik nema... baliky nefungujou jako perpetuum mobile a neobnovujou se porad dokola, takze kdyz vezme balik nekdo pred tebou, tak pro tebe uz tam logicky zadnej neni

Klidek klidek, clovece, ty si sa teda rozbehol, jasne že si čítam všetko čo NPC tlácha (viem o ktorých hráčoch hovoríš..nie, ja som náhodou jedným z čitatelov:)
Proste si vypýtam zásielku - NPC mi opíše cestu čo ja viem do Tartenu za 900zl, do 14 hodin a tak dalej.Nebudem ti dokazovat ze sa mýliš.
Vedz len že sa mýliš :wink:
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: zaasielky

Post by Skipp »

A možno mi je osudom nerobiť poštového holuba:(
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: zaasielky

Post by kucik »

Tak zkus prostě popsat, co říká NPC, co mu máš možnost odpovědět, co odpovídáš...atd. On se někdo podívá na to, kde je chyba, ale musíš to napsat tak, aby aspoń někdo měl šanci pochopit, co se stalo.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: zaasielky

Post by Skipp »

Aach,netrápte sa kluci
Nomis ma pravdu,moja postava nemala vtedy pri sebe ziadne zlatky na zalohu :?
V ničom inom problem nevidim, kedže podný nikto nemá...
takže díky :)
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: zaasielky

Post by Aznar »

Skipp wrote:Aach,netrápte sa kluci
Nomis ma pravdu,moja postava nemala vtedy pri sebe ziadne zlatky na zalohu :?
V ničom inom problem nevidim, kedže podný nikto nemá...
takže díky :)
aha, takze sem mel prece jenom pravdu :lol:
treba cist, co ti NPC rika :-)
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: zaasielky

Post by Skipp »

No nemáš :) čitam všetko čo npc pípne ,v tomto prípade som si proste nevšimol čo sa napísalo v konzole a teda že nemáš dosť penez na odkup baliku...to ale nieje npc hlaska :mrgreen:
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: zaasielky

Post by nomis_b »

Proste kdyz nemas penize , tak nemas penize. to je pak jasne, ze nemuzes odpovedet, ze by sis ji vzal, ne ? ono sou ty 10% zalohy dost smesne castky, takze ja vetsinou vim, kdyz na ne nemam, ze opravdu v ten dany moment sem svorc :?

Ale jestli by si to radsi videl jinak, tak se podel o svuj nazor.
A zase se craftí...
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: zaasielky

Post by Skipp »

Nevidim to nijak inak, je to v poriadku :)
Len škoda Že keď som švorc tak nemám nijak inak možnosť získať prachy iba zabíjaním a lootovaním...narážam tým na tu predošlú prácičku ktorá bola tiež velmi vydarená a teda "Zber a predaj rastlín." Bylinkarka Veronika a tiež kňaz u Druidov... od nás už dlho nič nepotrebovali :wink:
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: zaasielky

Post by nomis_b »

no na tom sem nic take nemenil :D od vypusteni na server na tom bylo minimum zmen. asi nemas stesti na ten nahodnej generator :wink:
A zase se craftí...
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: zaasielky

Post by DenGrasse »

Skipp wrote:Nevidim to nijak inak, je to v poriadku :)
Len škoda Že keď som švorc tak nemám nijak inak možnosť získať prachy iba zabíjaním a lootovaním...narážam tým na tu predošlú prácičku ktorá bola tiež velmi vydarená a teda "Zber a predaj rastlín." Bylinkarka Veronika a tiež kňaz u Druidov... od nás už dlho nič nepotrebovali :wink:
za kněze nemůžu, ale veronika mi za posledních X dní úplně vybílila inventář :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Locked