Aznar wrote:nejak nechapu, jestli se tim snazis sdelit nejakou chybu (zadnou nevidim) nebo jenom places![]()
mozna by bylo dobry cist i co ti NPC rikaji, nejenom odklikavat rozhovory... pred tou tvou moznosti "hmm,tak treba priste" ti ten dotycny rekne, ze pro tebe ted proste zadny balik nema... baliky nefungujou jako perpetuum mobile a neobnovujou se porad dokola, takze kdyz vezme balik nekdo pred tebou, tak pro tebe uz tam logicky zadnej neni
Klidek klidek, clovece, ty si sa teda rozbehol, jasne že si čítam všetko čo NPC tlácha (viem o ktorých hráčoch hovoríš..nie, ja som náhodou jedným z čitatelov:)
Proste si vypýtam zásielku - NPC mi opíše cestu čo ja viem do Tartenu za 900zl, do 14 hodin a tak dalej.Nebudem ti dokazovat ze sa mýliš.
Vedz len že sa mýliš