otroci v podtemnu
otroci v podtemnu
Jak to vlastně chodí v podtemnu s otrokama? Myslím s těma strvořeníma, které jsou z povrchu a žijí v zajetí tených elfů. Kdyby někdo chtěl hrát jako otrok za člověka v podtemnu, je to možné?
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Re: otroci v podtemnu
Je to možné, černé huby jeden čas neustále na fórum házeli inzeráty.
Ještě ti napíšu PM o jedné z možných, méně křečovitých cest.
Ještě ti napíšu PM o jedné z možných, méně křečovitých cest.
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: otroci v podtemnu
Já to zkoušel, je to docela prdel, jenže momentálně je v podtemnu mrtvo takže sem s tím sekl.Jeanes wrote:Jak to vlastně chodí v podtemnu s otrokama? Myslím s těma strvořeníma, které jsou z povrchu a žijí v zajetí tených elfů. Kdyby někdo chtěl hrát jako otrok za člověka v podtemnu, je to možné?
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
Re: otroci v podtemnu
Tak mi dejte vědět jak na to. Jesi podtemno chcípá, tak se chci angažovat, stejně jsem ten špatnej, tak se do toho pustíme, ať se něco děje 
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Re: otroci v podtemnu
Jesli chceš do podtemna tak se připrav na jedno
Tvá postava nemá žádný práva
Tvá postava se stane bezcenou oproti drowum.. at maj jakýkoli lvl
Tvá postava bude mučena i bez pádného důvodu
Tvá postava bude vykonávat věci které můžou bejt i pod její úroven
Tvá postava neznámená v podtemnu nic pokovad není drow
Žádná rasa není tak dobrá jak drow, sám drow všim ostatním pohrdá.. pohrdá i slabšim členum vlastní rasy
Opravdu do toho chceš jít?
Tvá postava nemá žádný práva
Tvá postava se stane bezcenou oproti drowum.. at maj jakýkoli lvl
Tvá postava bude mučena i bez pádného důvodu
Tvá postava bude vykonávat věci které můžou bejt i pod její úroven
Tvá postava neznámená v podtemnu nic pokovad není drow
Žádná rasa není tak dobrá jak drow, sám drow všim ostatním pohrdá.. pohrdá i slabšim členum vlastní rasy
Opravdu do toho chceš jít?
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: otroci v podtemnu
Já osobně sem si dal elfa a do podrasy napsal Otrok, udělal sem si to všechno, dal si normální elfskej vzhled (bílá neopálená kůžeJeanes wrote:Tak mi dejte vědět jak na to. Jesi podtemno chcípá, tak se chci angažovat, stejně jsem ten špatnej, tak se do toho pustíme, ať se něco děje
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
Re: otroci v podtemnu
Ono ti to zaroven rika, aby jsi to nahlasil DM. Tohle je zneuzivani chyby a myslim, ze uz jsme to spolu resili.
Takze pro priste z toho ten rozhovor pro vybrani subrasy vyhodim. :-/
Takze pro priste z toho ten rozhovor pro vybrani subrasy vyhodim. :-/
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: otroci v podtemnu
Rajská hudbaKrata wrote:Jesli chceš do podtemna tak se připrav na jedno
Tvá postava nemá žádný práva
Tvá postava se stane bezcenou oproti drowum.. at maj jakýkoli lvl
Tvá postava bude mučena i bez pádného důvodu
Tvá postava bude vykonávat věci které můžou bejt i pod její úroven
Tvá postava neznámená v podtemnu nic pokovad není drow
Žádná rasa není tak dobrá jak drow, sám drow všim ostatním pohrdá.. pohrdá i slabšim členum vlastní rasy
Opravdu do toho chceš jít?
Ještě bych si ale poslechl něco od hráčů, kteří tam dole hrají. Budu se pak ještě moct dostat na povrch? Třeba si skočit do Karathy na nákup?
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: otroci v podtemnu
to je na panech esi te vypusti...ale pochybuju ze nakymu poovlu budou verit, aby ho vypousteli hned na nakup
...a zalezi natom esi te pri napadani drowu osad a mest nekdo uvidi zapojenyho v boji, to se s nakym nakupem asi budes muset rozloucit 
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: otroci v podtemnu
Hm, neRejty wrote:To je vtip?George wrote:...
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: otroci v podtemnu
no sou takove nepsane pravidla:
1.) pokud chces byt v podtemnu, tak uz nikdy nemuzes jit na povrch.
2.) opravdu nemas jakekoliv prava
Jde o to, ze dole v podtemnu ses sam ztracenej. kdyz si otrok, kterej nepatri nikomu, muze te kdokoliv zabit na potkani a je to RP. Pokud nikomu nepatris, taky si te muze privlastnit. Tim se ziskava ale i pristup na forum, kde se treba mimojine planuji utoky no povrch a jsou tam pristupy k internim informacim rodiny a pod. takze je to takove osetreni veci.
btw podtemnane uz maji celkem podtemno zmapovane a diky soudruznosti se jenom pristupem na forum da ziskat opravdeu hodne zneuzitelnych informaci.
Bez pristupu na foru a presto byti v rodine to je takove polovicate. To uz radsi aby ten otrok zustal na povrchu.
Ale to se tyka otroctvi staleho. Nejake docasne otroctvi, treba ze te odvleceme dolu a tam te umucime k smrti je samozrejme mozne.. ale jelikoz se jedna o delsi casovy usek, urcite je nutna domluva s hracem. kdyz hrac neni ochoten spolupracovat (treba nechce, nebo nema cas, nebo proste cokoliv, ) tak staci napsat komukoliv tellem, at to zkrati a treba te nechame vysleceneho na ceste pred Ivory, ci jen nejakou ptakovinu.. jde hlavne at se bavi obe strany, a ne jen jedna !!!
P.S: ja treba taky zacinal jako otrok v podtemu, ale bez tech prav sem byl dost mimo deni, tak sem si pak radsi zalozil regulerni podtemnackou postavu ( protoze me to v podtemnu lakalo )
Urcite neni mozne se jen tak stridat podtemno , povrch. docasny stav nekterych momentalnich otroku z podtemna ma sve duvody..
1.) pokud chces byt v podtemnu, tak uz nikdy nemuzes jit na povrch.
2.) opravdu nemas jakekoliv prava
Jde o to, ze dole v podtemnu ses sam ztracenej. kdyz si otrok, kterej nepatri nikomu, muze te kdokoliv zabit na potkani a je to RP. Pokud nikomu nepatris, taky si te muze privlastnit. Tim se ziskava ale i pristup na forum, kde se treba mimojine planuji utoky no povrch a jsou tam pristupy k internim informacim rodiny a pod. takze je to takove osetreni veci.
btw podtemnane uz maji celkem podtemno zmapovane a diky soudruznosti se jenom pristupem na forum da ziskat opravdeu hodne zneuzitelnych informaci.
Bez pristupu na foru a presto byti v rodine to je takove polovicate. To uz radsi aby ten otrok zustal na povrchu.
Ale to se tyka otroctvi staleho. Nejake docasne otroctvi, treba ze te odvleceme dolu a tam te umucime k smrti je samozrejme mozne.. ale jelikoz se jedna o delsi casovy usek, urcite je nutna domluva s hracem. kdyz hrac neni ochoten spolupracovat (treba nechce, nebo nema cas, nebo proste cokoliv, ) tak staci napsat komukoliv tellem, at to zkrati a treba te nechame vysleceneho na ceste pred Ivory, ci jen nejakou ptakovinu.. jde hlavne at se bavi obe strany, a ne jen jedna !!!
P.S: ja treba taky zacinal jako otrok v podtemu, ale bez tech prav sem byl dost mimo deni, tak sem si pak radsi zalozil regulerni podtemnackou postavu ( protoze me to v podtemnu lakalo )
Urcite neni mozne se jen tak stridat podtemno , povrch. docasny stav nekterych momentalnich otroku z podtemna ma sve duvody..
A zase se craftí...
Re: otroci v podtemnu
Yop, tak jsem se definitivně rozhodl :/
Najde se nějaký tak "hodný" temný elf, který by byl ochoten zotročit Čvachtu?
A hraje ještě někdo za otroka? Ať tam nejsem sam. Kdyby se chtěl někdo taky nechat zotročit a odrovnat svého hrdinu pojdte se mnou
Ideální by to bylo provést to víkendu, ať je na to hafec času.
Najde se nějaký tak "hodný" temný elf, který by byl ochoten zotročit Čvachtu?
A hraje ještě někdo za otroka? Ať tam nejsem sam. Kdyby se chtěl někdo taky nechat zotročit a odrovnat svého hrdinu pojdte se mnou
Ideální by to bylo provést to víkendu, ať je na to hafec času.
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: otroci v podtemnu
obavam se ze si budes este muset chvili pockat az se to dole zas rozjede... nasi panove a paninky se nak nemaj ke hrani takze este s Kazukem chvili pockame a pak to vemem pevne do svejch rukou a podtemno proste bude patrit nam 
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: otroci v podtemnu
Podtemno teď neřeš. Musí se zas dát dohromady větši skupina hráčů, který tam vydržej, jinak se tam unudíte.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.