otroci v podtemnu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

otroci v podtemnu

Post by Jeanes »

Jak to vlastně chodí v podtemnu s otrokama? Myslím s těma strvořeníma, které jsou z povrchu a žijí v zajetí tených elfů. Kdyby někdo chtěl hrát jako otrok za člověka v podtemnu, je to možné?
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
User avatar
Shifter
Měšťan
Posts: 287
Joined: 20:26 05. Dec 2007
Location: KutnaHora/Praha
Contact:

Re: otroci v podtemnu

Post by Shifter »

Je to možné, černé huby jeden čas neustále na fórum házeli inzeráty.
Ještě ti napíšu PM o jedné z možných, méně křečovitých cest.
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
User avatar
George
Měšťan
Posts: 152
Joined: 20:16 23. Aug 2008

Re: otroci v podtemnu

Post by George »

Jeanes wrote:Jak to vlastně chodí v podtemnu s otrokama? Myslím s těma strvořeníma, které jsou z povrchu a žijí v zajetí tených elfů. Kdyby někdo chtěl hrát jako otrok za člověka v podtemnu, je to možné?
Já to zkoušel, je to docela prdel, jenže momentálně je v podtemnu mrtvo takže sem s tím sekl.
:? :)
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

Re: otroci v podtemnu

Post by Jeanes »

Tak mi dejte vědět jak na to. Jesi podtemno chcípá, tak se chci angažovat, stejně jsem ten špatnej, tak se do toho pustíme, ať se něco děje :)
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: otroci v podtemnu

Post by Krata »

Jesli chceš do podtemna tak se připrav na jedno

Tvá postava nemá žádný práva
Tvá postava se stane bezcenou oproti drowum.. at maj jakýkoli lvl
Tvá postava bude mučena i bez pádného důvodu
Tvá postava bude vykonávat věci které můžou bejt i pod její úroven
Tvá postava neznámená v podtemnu nic pokovad není drow
Žádná rasa není tak dobrá jak drow, sám drow všim ostatním pohrdá.. pohrdá i slabšim členum vlastní rasy


Opravdu do toho chceš jít? :)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
George
Měšťan
Posts: 152
Joined: 20:16 23. Aug 2008

Re: otroci v podtemnu

Post by George »

Jeanes wrote:Tak mi dejte vědět jak na to. Jesi podtemno chcípá, tak se chci angažovat, stejně jsem ten špatnej, tak se do toho pustíme, ať se něco děje :)
Já osobně sem si dal elfa a do podrasy napsal Otrok, udělal sem si to všechno, dal si normální elfskej vzhled (bílá neopálená kůže :) ) ... při připojení vyjede rozhovor, že sem si napsal podrasu špatně, tak dáš drowa, to tě hodí do podtemna, a po každým restartu serveru se tě to bude znova ptát, tak si budeš dávat třeba běžnýho elfa (má postihy, takže nemusí být lehký přežít; strážní tě nechaj; v podtemnu zůstaneš pořát, ikdyž si budeš dávat podrasu elfa, tak by šlo teoreticky hrát i drowa na povrchu hned na začátku, to sem ale nezkoušel.. taky to může být zajímavý :)) )
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: otroci v podtemnu

Post by kucik »

Ono ti to zaroven rika, aby jsi to nahlasil DM. Tohle je zneuzivani chyby a myslim, ze uz jsme to spolu resili.
Takze pro priste z toho ten rozhovor pro vybrani subrasy vyhodim. :-/
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

Re: otroci v podtemnu

Post by Jeanes »

Krata wrote:Jesli chceš do podtemna tak se připrav na jedno

Tvá postava nemá žádný práva
Tvá postava se stane bezcenou oproti drowum.. at maj jakýkoli lvl
Tvá postava bude mučena i bez pádného důvodu
Tvá postava bude vykonávat věci které můžou bejt i pod její úroven
Tvá postava neznámená v podtemnu nic pokovad není drow
Žádná rasa není tak dobrá jak drow, sám drow všim ostatním pohrdá.. pohrdá i slabšim členum vlastní rasy


Opravdu do toho chceš jít? :)
Rajská hudba :)
Ještě bych si ale poslechl něco od hráčů, kteří tam dole hrají. Budu se pak ještě moct dostat na povrch? Třeba si skočit do Karathy na nákup?
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: otroci v podtemnu

Post by Lord_Berserk »

to je na panech esi te vypusti...ale pochybuju ze nakymu poovlu budou verit, aby ho vypousteli hned na nakup :twisted: ...a zalezi natom esi te pri napadani drowu osad a mest nekdo uvidi zapojenyho v boji, to se s nakym nakupem asi budes muset rozloucit :mrgreen:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: otroci v podtemnu

Post by Rejty »

George wrote:...
To je vtip?
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
George
Měšťan
Posts: 152
Joined: 20:16 23. Aug 2008

Re: otroci v podtemnu

Post by George »

Rejty wrote:
George wrote:...
To je vtip?
Hm, ne :)
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: otroci v podtemnu

Post by nomis_b »

no sou takove nepsane pravidla:

1.) pokud chces byt v podtemnu, tak uz nikdy nemuzes jit na povrch.
2.) opravdu nemas jakekoliv prava

Jde o to, ze dole v podtemnu ses sam ztracenej. kdyz si otrok, kterej nepatri nikomu, muze te kdokoliv zabit na potkani a je to RP. Pokud nikomu nepatris, taky si te muze privlastnit. Tim se ziskava ale i pristup na forum, kde se treba mimojine planuji utoky no povrch a jsou tam pristupy k internim informacim rodiny a pod. takze je to takove osetreni veci.
btw podtemnane uz maji celkem podtemno zmapovane a diky soudruznosti se jenom pristupem na forum da ziskat opravdeu hodne zneuzitelnych informaci.
Bez pristupu na foru a presto byti v rodine to je takove polovicate. To uz radsi aby ten otrok zustal na povrchu.

Ale to se tyka otroctvi staleho. Nejake docasne otroctvi, treba ze te odvleceme dolu a tam te umucime k smrti je samozrejme mozne.. ale jelikoz se jedna o delsi casovy usek, urcite je nutna domluva s hracem. kdyz hrac neni ochoten spolupracovat (treba nechce, nebo nema cas, nebo proste cokoliv, ) tak staci napsat komukoliv tellem, at to zkrati a treba te nechame vysleceneho na ceste pred Ivory, ci jen nejakou ptakovinu.. jde hlavne at se bavi obe strany, a ne jen jedna !!!

P.S: ja treba taky zacinal jako otrok v podtemu, ale bez tech prav sem byl dost mimo deni, tak sem si pak radsi zalozil regulerni podtemnackou postavu ( protoze me to v podtemnu lakalo )

Urcite neni mozne se jen tak stridat podtemno , povrch. docasny stav nekterych momentalnich otroku z podtemna ma sve duvody..
A zase se craftí...
User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

Re: otroci v podtemnu

Post by Jeanes »

Yop, tak jsem se definitivně rozhodl :/
Najde se nějaký tak "hodný" temný elf, který by byl ochoten zotročit Čvachtu?
A hraje ještě někdo za otroka? Ať tam nejsem sam. Kdyby se chtěl někdo taky nechat zotročit a odrovnat svého hrdinu pojdte se mnou :)

Ideální by to bylo provést to víkendu, ať je na to hafec času.
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: otroci v podtemnu

Post by Lord_Berserk »

obavam se ze si budes este muset chvili pockat az se to dole zas rozjede... nasi panove a paninky se nak nemaj ke hrani takze este s Kazukem chvili pockame a pak to vemem pevne do svejch rukou a podtemno proste bude patrit nam :mrgreen:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: otroci v podtemnu

Post by kucik »

Podtemno teď neřeš. Musí se zas dát dohromady větši skupina hráčů, který tam vydržej, jinak se tam unudíte.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked