Trčím Na lodi

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Trčím Na lodi

Post by Skipp »

Akoze uz dve plavby sa neuskutocnili a ja trcim na lodi v Kel a hazr do karathy,uz mam kupene dva listky chlapik kapitan vzdy zahlasi ze vsetci na palubu ale pri tom sa nic nestane
Vrrrrr :evil:
User avatar
skarbi
Rytíř
Posts: 649
Joined: 14:37 29. Aug 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Trčím Na lodi

Post by skarbi »

Byl sem na tom podobně.. chtěl sem jet z karathy do Alwarielu v devět večer, to sem nestih jen tak tak..tak sem koupil lístek..v jednu mě to prostě nevzalo..i když postavu Hakím al (něco) to vzalo....před pátou sem potom zkusil relog a v pět sem normálně jel
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Trčím Na lodi

Post by Sveneld »

clovek musi byt blizko toho stozaru - nebo alespon drive to tak bylo
nwn
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Trčím Na lodi

Post by Skipp »

Sveneld wrote:clovek musi byt blizko toho stozaru - nebo alespon drive to tak bylo

uz je to vybavene,na treti krat ma to vzalo (pre istotu som to relogol) a je velmi mile ze za tu jednu cestu na ktoru som musel cakat tak dlho,mi vzalo obidva listky,aspon nemam zbytocny bordel v inventari
Locked