Vrrrrr
Trčím Na lodi
Trčím Na lodi
Akoze uz dve plavby sa neuskutocnili a ja trcim na lodi v Kel a hazr do karathy,uz mam kupene dva listky chlapik kapitan vzdy zahlasi ze vsetci na palubu ale pri tom sa nic nestane
Vrrrrr
Vrrrrr
Re: Trčím Na lodi
Byl sem na tom podobně.. chtěl sem jet z karathy do Alwarielu v devět večer, to sem nestih jen tak tak..tak sem koupil lístek..v jednu mě to prostě nevzalo..i když postavu Hakím al (něco) to vzalo....před pátou sem potom zkusil relog a v pět sem normálně jel
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Re: Trčím Na lodi
Sveneld wrote:clovek musi byt blizko toho stozaru - nebo alespon drive to tak bylo
uz je to vybavene,na treti krat ma to vzalo (pre istotu som to relogol) a je velmi mile ze za tu jednu cestu na ktoru som musel cakat tak dlho,mi vzalo obidva listky,aspon nemam zbytocny bordel v inventari