*Zápis od Klárky*
Květa pozvala Klárku do družiny a vydaly se na výlet. Jejich cíl byl aby potkaly kamaráda jednorožce. Šly dlouho až tam došly. Pozdravily jednorožce a začali si hrát. Hráli si na babu, na honěnou, na schovávanou a další různé hry. Pak začala být Klárka unavená. Pak jí napadl nápad a ten nápad byl aby nasbíraly květiny a pak je zapletly jednorožci do hřívy. Když to udělaly rozloučily se s jednorožcem. Potom uviděly víly tančit v kamenném kruhu a přidaly se, ale potom se Květě a Klárce chtělo spát. Potom šly domů a spaly až do příštího dne.
