Jak Květa s Klárkou potkaly jednorožce

Zážitky, příběhy, atd.

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Jak Květa s Klárkou potkaly jednorožce

Post by kokosak »

*Zápis od Klárky*

Květa pozvala Klárku do družiny a vydaly se na výlet. Jejich cíl byl aby potkaly kamaráda jednorožce. Šly dlouho až tam došly. Pozdravily jednorožce a začali si hrát. Hráli si na babu, na honěnou, na schovávanou a další různé hry. Pak začala být Klárka unavená. Pak jí napadl nápad a ten nápad byl aby nasbíraly květiny a pak je zapletly jednorožci do hřívy. Když to udělaly rozloučily se s jednorožcem. Potom uviděly víly tančit v kamenném kruhu a přidaly se, ale potom se Květě a Klárce chtělo spát. Potom šly domů a spaly až do příštího dne.
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Jak Květa s Klárkou potkali jednorožce

Post by kokosak »

Image
PUF!
Post Reply