sy_truhla_inv

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
George
Měšťan
Posts: 152
Joined: 20:16 23. Aug 2008

sy_truhla_inv

Post by George »

Nachází se umístitelný s tímhle jménem (sy_truhla_inv) v lokaci Karathská východní stezka - u Zelených vršků a je plný masa. (model má neviditelný) :D
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: sy_truhla_inv

Post by nomis_b »

Tak pokud tusim dobre. Jedna se o to, ze nekdo vzal lopatu a neco s ni zakopal. Takto zakopana vec se pak vsem hracum ukazuje jako tento placeabl, kterej tusim, se da zase vykopat popatou ??
A zase se craftí...
User avatar
George
Měšťan
Posts: 152
Joined: 20:16 23. Aug 2008

Re: sy_truhla_inv

Post by George »

nomis_b wrote:Tak pokud tusim dobre. Jedna se o to, ze nekdo vzal lopatu a neco s ni zakopal. Takto zakopana vec se pak vsem hracum ukazuje jako tento placeabl, kterej tusim, se da zase vykopat popatou ??
Možná se dá vykopat lopatou i bez lopaty ;) :D .. já žádnou lopatu neměl
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
User avatar
kaz
Měšťan
Posts: 297
Joined: 10:46 21. Mar 2008
Location: Morava

Re: sy_truhla_inv

Post by kaz »

Pokud nekdo neco zakope lopatou do zeme, tak je to bohuzel videt diky tomu napisu, a vybrat to muze kdokoliv, i bez lopaty.
Raziel
Poutník
Posts: 58
Joined: 22:36 20. Jan 2008

Re: sy_truhla_inv

Post by Raziel »

nomis_b wrote:Tak pokud tusim dobre. Jedna se o to, ze nekdo vzal lopatu a neco s ni zakopal. Takto zakopana vec se pak vsem hracum ukazuje jako tento placeabl, kterej tusim, se da zase vykopat popatou ??
Najdi a premenuj ten placeable v palete tak aby meno nemal. Pripadne sa pozri do scriptu na zakopavanie a skus ten placeable vytvorit nizsie v zemi. ;)
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: sy_truhla_inv

Post by nomis_b »

no kdybych se vrhal do opravovani, tak bych to spis udelal ve stylu skryte veci, aby se muselo hazet na hledani, zda tu vec najde.. pripadne danou vec podle skillu kopani pridelit, ci nepridelit hraci.. no ale ted mam trosku jinou praci.. a doma sem bez netu.. tak treba priste :wink:

To pojmenovani uz je ta nejmensi vec. Spis se mi nelibi, ze to vidi uplne kazdej a kazdej to muze vyzvednout bez obtizi :(
A zase se craftí...
Locked