NWN zamrzlík

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

NWN zamrzlík

Post by kokosak »

Na notebooku, kde jsem až donedávna běžel thalku uplně vpohodě, je teď stav takový, že po lognutí na NT je framerate někde kolem 1 FPS. Přitom když spustím singl kampaň, tak běží, jako hodinky.

Zkusil jsem:
- dát detaily a rozlišení na minimum
- vypnout systémovou akceleraci 3d
- zkontrolovat ovladače grafiky (update 2015)

Někdo nějaký další nápad?
PUF!
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: NWN zamrzlík

Post by Shaman88 »

Je to windows 10?
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: NWN zamrzlík

Post by kokosak »

Je to windows 10. Zkusil sem i nastavit kompaktibilitu na Win 95 a použít fyzicky stejné soubory hry, jako na stolním počítači (taky win 10), kde nejsou žádné problémy.
PUF!
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: NWN zamrzlík

Post by Shaman88 »

Odinstaluj z aktualizaci ten creators update (ten posledni velky update). Melo by to pomoct - to zmenilo pomerne hodne systemovych veci a vetsina pc pak potrebuje minimalne novy driver grafiky nebo tu aktualizaci zrusit.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: NWN zamrzlík

Post by kokosak »

No, to není úplně option, protože už uplynulo víc jak 10 dní a záloha je smazaná. Musel bych reinstalovat windows.

Plus je mi divný, že klasický NWN funguje a jen Thalka se seká. To mi přijde spíš, že problém je někde v Thalce :/
PUF!
Locked