jen do 120ti!rosnicka wrote:no ono je to stejné jako muži, ti jsou taky v nekonečné pubertě pořádKaTo wrote:Nepřímá úměra by bylo, že čím je člověk starší, tím je elf mladší.rosnicka wrote:a tak já na to šla jinaktak nějak přímo a ono je to nepřímá úměra
Tohle je spíš nějaká verze exponencionální, případně logaritmické závislosti (přijde na to, na které ose X/Y je elf a na které člověk).
Ve zkratce - ve 20 letech je elf vpodstatě fyzicky dospělý (modelově), jako člověk, jen mentálně je...v nekonečné pubertě....až do těch 120ti.
Herni Postavy - RP - Ditě?
Re: Herni Postavy - RP - Ditě?
Re: Herni Postavy - RP - Ditě?
jo jen bude problém jak to zjistit jestli to tak je, až bude tomu mojemu 120 tak to já budu v tu chvíli nejstarší člověk na světě

Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: Herni Postavy - RP - Ditě?
Měl bych otázku asi spíš k DM teamu:
Co by měl splňovat hráč, který má dětskou postavu? Přecijen je to něco o dost jiného (hádám těžšího, ale tady musíme brát v úvahu děti hrající děti), než postava dospělá.
Co by měl splňovat hráč, který má dětskou postavu? Přecijen je to něco o dost jiného (hádám těžšího, ale tady musíme brát v úvahu děti hrající děti), než postava dospělá.
"I'm blind, not deaf!"
Re: Herni Postavy - RP - Ditě?
Na ST dětská postava z údajné super rp gildy běžně běhala dungy, takže očima hráče - požadavky asi nejsou 
.
Re: Herni Postavy - RP - Ditě?
Heh diskuze pokračuje zajimave
tak ono neni ditě jako ditě. To je muj nazor jako někoho kdo se staral o vychovu už několika děcek. Muj osobní názor pokud jde o Dungy a ditě.
Hmm noooo... Zaleží na tom Samotne ditě by jen tak nebojovalo v dungu (to že by tam vlezlo je jina věc, Děti jsou zvědave, zkoumaji věci ktere neznají, Chtěji zažit dobrodružství o kterych slišely z přiběhu druhejch. Takže pokud by v podstatě rodiče ditěte byly dobrodruhove, žoldaci nebo něco takoveho a připravovaly na to ditě už od přiliž nizkeho věku tak by to neměl byt v doprovodu rodiču takovej problem. Jen je jásne že ditě nebude to co naběhne dopředu a bude dělat šilenosti jako spiš o tom že se bude držet zpatky a jen nějak pomahat. a v připadě že se k němu něco dostane tak utikat a ječet jak šilene
Hmm noooo... Zaleží na tom Samotne ditě by jen tak nebojovalo v dungu (to že by tam vlezlo je jina věc, Děti jsou zvědave, zkoumaji věci ktere neznají, Chtěji zažit dobrodružství o kterych slišely z přiběhu druhejch. Takže pokud by v podstatě rodiče ditěte byly dobrodruhove, žoldaci nebo něco takoveho a připravovaly na to ditě už od přiliž nizkeho věku tak by to neměl byt v doprovodu rodiču takovej problem. Jen je jásne že ditě nebude to co naběhne dopředu a bude dělat šilenosti jako spiš o tom že se bude držet zpatky a jen nějak pomahat. a v připadě že se k němu něco dostane tak utikat a ječet jak šilene
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Re: Herni Postavy - RP - Ditě?
A máme tu další srovnávání reality s hrou. Celá ta debata je jako vždy o ničem, dítě pobíhající po dungu a zabíjející co potká klidně přihoď k další tuně bizarností, které ale dělají hraní zábavné.
- Kathermara
- Šlechtic
- Posts: 454
- Joined: 21:00 13. Jul 2010
Re: Herni Postavy - RP - Ditě?
Tak já myslím, že kdyby nachytal DM (nebo rozumná hráčská postava) hodně malé dítě v dungu, asi by to jen tak nenechal
Můj mladej začal sám lovit až tak v pubertě.
Jen lovení a sexpení si musíš odpustit, pokud ti tedy alespoň trošku záleží na rp.
Myslím, že hrát dítě není těžší než jakékoli jiné rp, prostě víš, jak se chovají děti (často to víš líp, než jak by se měl chovat třeba elf) a hraješ podle toho. Navíc je to sranda, můžeš říkat věci, které by dospělému neprošly a mít spoustu všetečných otázekSisu wrote:Měl bych otázku asi spíš k DM teamu:
Co by měl splňovat hráč, který má dětskou postavu? Přecijen je to něco o dost jiného (hádám těžšího, ale tady musíme brát v úvahu děti hrající děti), než postava dospělá.
Chaotic Evil Mistress
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
Re: Herni Postavy - RP - Ditě?
A i tak se našli tací, kteří ho peskovaliKathermara wrote:Tak já myslím, že kdyby nachytal DM (nebo rozumná hráčská postava) hodně malé dítě v dungu, asi by to jen tak nenechalMůj mladej začal sám lovit až tak v pubertě.
Re: Herni Postavy - RP - Ditě?

Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Herni Postavy - RP - Ditě?
A vy se divíte? Když hráč jakože "RPí" matku, obvykle to dítě vychovává od útlého věku v nějaké putyce. Na ST celkem běžné, u Krkovičky to bylo pořád nějaká prvorodička s uřvancem.
Co z ncih má pak vyrůst jiného, než mini-psychopati?
Což mi trochu připomíná příběh Krvavé Mii z demony. Ale to už je dávno.
Co z ncih má pak vyrůst jiného, než mini-psychopati?
Což mi trochu připomíná příběh Krvavé Mii z demony. Ale to už je dávno.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Herni Postavy - RP - Ditě?
Zajímá mě...V kolika letech můžu udělat z dítěte dospělou ženskou hráčskou postavu?... Myslím, že holky dospívají třeba ve 14?Jak jste to dělali vy?
Sirina
Drusila
Jesabel Grymová
Drusila
Jesabel Grymová
Re: Herni Postavy - RP - Ditě?
Jestli chceš tenhle problém obejít úplně, nech je někdy mezi 12 a 16 zmizet "do učení" nebo tak nějak, a pak je vrátit s novým modelem.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Herni Postavy - RP - Ditě?
Presneee, pošli dite do trmtarie a je to.
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Herni Postavy - RP - Ditě?
...a taky na to bude čekat 4 IC roky, než se vrátí? 
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Herni Postavy - RP - Ditě?
No každá možnost má své mouchy.Barbar321 wrote:...a taky na to bude čekat 4 IC roky, než se vrátí?
Sirina
Drusila
Jesabel Grymová
Drusila
Jesabel Grymová