Herni Postavy - RP - Ditě?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Herni Postavy - RP - Ditě?

Post by Zeerit »

rosnicka wrote:
KaTo wrote:
rosnicka wrote:a tak já na to šla jinak :-) tak nějak přímo a ono je to nepřímá úměra :D
Nepřímá úměra by bylo, že čím je člověk starší, tím je elf mladší.
Tohle je spíš nějaká verze exponencionální, případně logaritmické závislosti (přijde na to, na které ose X/Y je elf a na které člověk :-D ).

Ve zkratce - ve 20 letech je elf vpodstatě fyzicky dospělý (modelově), jako člověk, jen mentálně je...v nekonečné pubertě....až do těch 120ti.
no ono je to stejné jako muži, ti jsou taky v nekonečné pubertě pořád :mrgreen:
jen do 120ti!
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: Herni Postavy - RP - Ditě?

Post by rosnicka »

jo jen bude problém jak to zjistit jestli to tak je, až bude tomu mojemu 120 tak to já budu v tu chvíli nejstarší člověk na světě :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
Sisu
Nováček
Posts: 28
Joined: 14:52 20. Dec 2016

Re: Herni Postavy - RP - Ditě?

Post by Sisu »

Měl bych otázku asi spíš k DM teamu:

Co by měl splňovat hráč, který má dětskou postavu? Přecijen je to něco o dost jiného (hádám těžšího, ale tady musíme brát v úvahu děti hrající děti), než postava dospělá.
"I'm blind, not deaf!"
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Herni Postavy - RP - Ditě?

Post by Nalkanar »

Na ST dětská postava z údajné super rp gildy běžně běhala dungy, takže očima hráče - požadavky asi nejsou :D
.
User avatar
soul1
Rytíř
Posts: 525
Joined: 14:04 24. Jul 2011
Location: In your mind
Contact:

Re: Herni Postavy - RP - Ditě?

Post by soul1 »

Heh diskuze pokračuje zajimave :D tak ono neni ditě jako ditě. To je muj nazor jako někoho kdo se staral o vychovu už několika děcek. Muj osobní názor pokud jde o Dungy a ditě.
Hmm noooo... Zaleží na tom Samotne ditě by jen tak nebojovalo v dungu (to že by tam vlezlo je jina věc, Děti jsou zvědave, zkoumaji věci ktere neznají, Chtěji zažit dobrodružství o kterych slišely z přiběhu druhejch. Takže pokud by v podstatě rodiče ditěte byly dobrodruhove, žoldaci nebo něco takoveho a připravovaly na to ditě už od přiliž nizkeho věku tak by to neměl byt v doprovodu rodiču takovej problem. Jen je jásne že ditě nebude to co naběhne dopředu a bude dělat šilenosti jako spiš o tom že se bude držet zpatky a jen nějak pomahat. a v připadě že se k němu něco dostane tak utikat a ječet jak šilene :D
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Decka
Šlechtic
Posts: 311
Joined: 22:35 18. Sep 2010

Re: Herni Postavy - RP - Ditě?

Post by Decka »

A máme tu další srovnávání reality s hrou. Celá ta debata je jako vždy o ničem, dítě pobíhající po dungu a zabíjející co potká klidně přihoď k další tuně bizarností, které ale dělají hraní zábavné.
User avatar
Kathermara
Šlechtic
Posts: 454
Joined: 21:00 13. Jul 2010

Re: Herni Postavy - RP - Ditě?

Post by Kathermara »

Tak já myslím, že kdyby nachytal DM (nebo rozumná hráčská postava) hodně malé dítě v dungu, asi by to jen tak nenechal :-D Můj mladej začal sám lovit až tak v pubertě.
Sisu wrote:Měl bych otázku asi spíš k DM teamu:

Co by měl splňovat hráč, který má dětskou postavu? Přecijen je to něco o dost jiného (hádám těžšího, ale tady musíme brát v úvahu děti hrající děti), než postava dospělá.
Myslím, že hrát dítě není těžší než jakékoli jiné rp, prostě víš, jak se chovají děti (často to víš líp, než jak by se měl chovat třeba elf) a hraješ podle toho. Navíc je to sranda, můžeš říkat věci, které by dospělému neprošly a mít spoustu všetečných otázek :-D Jen lovení a sexpení si musíš odpustit, pokud ti tedy alespoň trošku záleží na rp.
Chaotic Evil Mistress

Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Herni Postavy - RP - Ditě?

Post by Zeerit »

Kathermara wrote:Tak já myslím, že kdyby nachytal DM (nebo rozumná hráčská postava) hodně malé dítě v dungu, asi by to jen tak nenechal :-D Můj mladej začal sám lovit až tak v pubertě.
A i tak se našli tací, kteří ho peskovali :P
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Herni Postavy - RP - Ditě?

Post by kucik »

Image
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Herni Postavy - RP - Ditě?

Post by sandoftime »

A vy se divíte? Když hráč jakože "RPí" matku, obvykle to dítě vychovává od útlého věku v nějaké putyce. Na ST celkem běžné, u Krkovičky to bylo pořád nějaká prvorodička s uřvancem.

Co z ncih má pak vyrůst jiného, než mini-psychopati?

Což mi trochu připomíná příběh Krvavé Mii z demony. Ale to už je dávno.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Aquila
Obyvatel
Posts: 119
Joined: 17:47 08. May 2015

Re: Herni Postavy - RP - Ditě?

Post by Aquila »

Zajímá mě...V kolika letech můžu udělat z dítěte dospělou ženskou hráčskou postavu?... Myslím, že holky dospívají třeba ve 14?Jak jste to dělali vy?
Sirina
Drusila
Jesabel Grymová
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Herni Postavy - RP - Ditě?

Post by Caehan »

Jestli chceš tenhle problém obejít úplně, nech je někdy mezi 12 a 16 zmizet "do učení" nebo tak nějak, a pak je vrátit s novým modelem.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Herni Postavy - RP - Ditě?

Post by Pajule »

Presneee, pošli dite do trmtarie a je to.
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Herni Postavy - RP - Ditě?

Post by Barbar321 »

...a taky na to bude čekat 4 IC roky, než se vrátí? :lol:
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Aquila
Obyvatel
Posts: 119
Joined: 17:47 08. May 2015

Re: Herni Postavy - RP - Ditě?

Post by Aquila »

Barbar321 wrote:...a taky na to bude čekat 4 IC roky, než se vrátí? :lol:
No každá možnost má své mouchy. :D Je fakt, že když dítě pošleš na učení, tak se ti vrátí už dospělá a nevypadá to tak blbě, když je z malé najednou velká. :D
Sirina
Drusila
Jesabel Grymová
Post Reply