Imunita na jedy
Re: Imunita na jedy
Všechny dungeony nejsou pro všechny povolání.
Za mě je dung nastavený dobře. Vyžaduje mít sebou toho klerika nebo druida.
Pokud není co testovat tak to v tom případě tento problém uzavírám.
Méně práce pro mě.
Za mě je dung nastavený dobře. Vyžaduje mít sebou toho klerika nebo druida.
Pokud není co testovat tak to v tom případě tento problém uzavírám.
Méně práce pro mě.
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: Imunita na jedy
A zase je tu náš starý známý! KLERIK! Alias Imunita na negativní energii kterážto zabrání i snížení statistik i proti jedu!PGlegali wrote:Tady neni ani snad co testovat, je jasný, že ho zabil pokles con do záporné hodnoty. Jen nikdo nečekal v takovýmhle dungu jed, co ti hodí na jeden podhoz až -18 conVzhledem k tomu, že je to trofej za.. 8k? A NPC jsou tam statově nastavený na menší lvl, než je 16-18. Ten jed je tam trošku mimo, resp. trošku přestřelenej, když teď víme, že to snižuje o 3d6 s DC 21.
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Re: Imunita na jedy
Neříkám, že já to sám nesvedu, on tu upozornil na něco, u čeho si myslel, že je probém. Ono je lehký křičet po partě, když je na povrchu online X lidí a v podtemnu hrají 1-2 lidi, že. Čekám smysluplný argument - "máte hrát na povrchu".Mourisson1 wrote:A zase je tu náš starý známý! KLERIK! Alias Imunita na negativní energii kterážto zabrání i snížení statistik i proti jedu!PGlegali wrote:Tady neni ani snad co testovat, je jasný, že ho zabil pokles con do záporné hodnoty. Jen nikdo nečekal v takovýmhle dungu jed, co ti hodí na jeden podhoz až -18 conVzhledem k tomu, že je to trofej za.. 8k? A NPC jsou tam statově nastavený na menší lvl, než je 16-18. Ten jed je tam trošku mimo, resp. trošku přestřelenej, když teď víme, že to snižuje o 3d6 s DC 21.
![]()
![]()
![]()
Jednoho dne si lidi uvědomí že to že to oni sami nesvedou neznamená že je dung nastavený špatně
Vyjádření od Shamana máme a je to tím pádem uzavřené. Pak tedy můžeš jít šířit moudrost o dům dál.
Fly, you fools!
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: Imunita na jedy
Nu, vykřikovalo se tu že je ten dung strašně přestřelený vzhledem k ceně atp atp, nepřijde mi přestřelený pro lvly 8.
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Re: Imunita na jedy
Mourissone to tady jako trolíš?
Můj dotaz byl na WBcko které odpovědělo za což mu děkuji ale ten tvůj nesmyslný spam mě kvalitně znechutil.
Když budu chtít hrát klerika tak budu hrát klerika, když druida tak druida, když budu chtít poradit jak se chránit proti jedu tak se zeptám jak se chránit proti jedu.
Můj dotaz byl na Shamana, on odpověděl, já si z toho vezmu co potřebuji (v podtemnu hrát jen castera nebo bronz. druegara) a tím to hasne.
Svoje připomínky a poučování o věcech co tu každý zná si prosím přiště odpusť.
Můj dotaz byl na WBcko které odpovědělo za což mu děkuji ale ten tvůj nesmyslný spam mě kvalitně znechutil.
Když budu chtít hrát klerika tak budu hrát klerika, když druida tak druida, když budu chtít poradit jak se chránit proti jedu tak se zeptám jak se chránit proti jedu.
Můj dotaz byl na Shamana, on odpověděl, já si z toho vezmu co potřebuji (v podtemnu hrát jen castera nebo bronz. druegara) a tím to hasne.
Svoje připomínky a poučování o věcech co tu každý zná si prosím přiště odpusť.
Re: Imunita na jedy
Nechci do toho zas tak moc zasahovat, ale není tu náhodou taky možnost, že ho zabilo samotné snížení odolnosti na 3/-4? Když mu padne odolnost z 18-ti na 3, logicky to sebou nese i automatický pokles maxima HP. Byl jednoznačně zraněný, takže ho mohlo zabít to, že se dostal HP pod nulu.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Imunita na jedy
Jo však tak jsem to myslel.Barbar321 wrote:Nechci do toho zas tak moc zasahovat, ale není tu náhodou taky možnost, že ho zabilo samotné snížení odolnosti na 3/-4? Když mu padne odolnost z 18-ti na 3, logicky to sebou nese i automatický pokles maxima HP. Byl jednoznačně zraněný, takže ho mohlo zabít to, že se dostal HP pod nulu.
Re: Imunita na jedy
Je to tak, ta má postava měla 18 con, jestliže jed můze con snížit až o 18 instantne při prvním snížení vlastnosti výsledek je 0 a tedy smrt.

Re: Imunita na jedy
Buď, a nebo (a přiznávám že je to dost radikální myšlenka) ho taky mohlo zabít samotné snížení odolnosti.Barbar321 wrote:Nechci do toho zas tak moc zasahovat, ale není tu náhodou taky možnost, že ho zabilo samotné snížení odolnosti na 3/-4? Když mu padne odolnost z 18-ti na 3, logicky to sebou nese i automatický pokles maxima HP. Byl jednoznačně zraněný, takže ho mohlo zabít to, že se dostal HP pod nulu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.