Imunita na jedy

Moderators: DM, WB

User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Imunita na jedy

Post by Shaman88 »

Všechny dungeony nejsou pro všechny povolání.
Za mě je dung nastavený dobře. Vyžaduje mít sebou toho klerika nebo druida.
Pokud není co testovat tak to v tom případě tento problém uzavírám.
Méně práce pro mě.
Player
Nováček
Posts: 21
Joined: 14:38 11. Jul 2016

Re: Imunita na jedy

Post by Player »

Ok, díky shamane.
User avatar
Mourisson1
Mistr
Posts: 945
Joined: 15:58 20. Aug 2012
Location: Somewhere I belong
Contact:

Re: Imunita na jedy

Post by Mourisson1 »

PGlegali wrote:Tady neni ani snad co testovat, je jasný, že ho zabil pokles con do záporné hodnoty. Jen nikdo nečekal v takovýmhle dungu jed, co ti hodí na jeden podhoz až -18 con :lol: Vzhledem k tomu, že je to trofej za.. 8k? A NPC jsou tam statově nastavený na menší lvl, než je 16-18. Ten jed je tam trošku mimo, resp. trošku přestřelenej, když teď víme, že to snižuje o 3d6 s DC 21.
A zase je tu náš starý známý! KLERIK! Alias Imunita na negativní energii kterážto zabrání i snížení statistik i proti jedu! :wall: :wall: :wall: :wall: Jednoho dne si lidi uvědomí že to že to oni sami nesvedou neznamená že je dung nastavený špatně :D
Luth'arth Tel'vien

Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
User avatar
PGlegali
Nováček
Posts: 30
Joined: 02:13 07. Jul 2016

Re: Imunita na jedy

Post by PGlegali »

Mourisson1 wrote:
PGlegali wrote:Tady neni ani snad co testovat, je jasný, že ho zabil pokles con do záporné hodnoty. Jen nikdo nečekal v takovýmhle dungu jed, co ti hodí na jeden podhoz až -18 con :lol: Vzhledem k tomu, že je to trofej za.. 8k? A NPC jsou tam statově nastavený na menší lvl, než je 16-18. Ten jed je tam trošku mimo, resp. trošku přestřelenej, když teď víme, že to snižuje o 3d6 s DC 21.
A zase je tu náš starý známý! KLERIK! Alias Imunita na negativní energii kterážto zabrání i snížení statistik i proti jedu! :wall: :wall: :wall: :wall: Jednoho dne si lidi uvědomí že to že to oni sami nesvedou neznamená že je dung nastavený špatně :D
Neříkám, že já to sám nesvedu, on tu upozornil na něco, u čeho si myslel, že je probém. Ono je lehký křičet po partě, když je na povrchu online X lidí a v podtemnu hrají 1-2 lidi, že. Čekám smysluplný argument - "máte hrát na povrchu". :wink: Nikdo z nás dvou si tu nestěžoval, že něco nejde - pouze jsme se ptali odpovědných osob na jejich vyjádření, rozhodně jsme tu nechtěli slyšet rady "jaký build máme hrát", ale díky, konečně můžu v klidu usnout, když teď vím, jak vlastně ta negativka funguje tyjo! :roll:

Vyjádření od Shamana máme a je to tím pádem uzavřené. Pak tedy můžeš jít šířit moudrost o dům dál. :)
Fly, you fools!
User avatar
Mourisson1
Mistr
Posts: 945
Joined: 15:58 20. Aug 2012
Location: Somewhere I belong
Contact:

Re: Imunita na jedy

Post by Mourisson1 »

Nu, vykřikovalo se tu že je ten dung strašně přestřelený vzhledem k ceně atp atp, nepřijde mi přestřelený pro lvly 8.
Luth'arth Tel'vien

Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Player
Nováček
Posts: 21
Joined: 14:38 11. Jul 2016

Re: Imunita na jedy

Post by Player »

Mourissone to tady jako trolíš?

Můj dotaz byl na WBcko které odpovědělo za což mu děkuji ale ten tvůj nesmyslný spam mě kvalitně znechutil.
Když budu chtít hrát klerika tak budu hrát klerika, když druida tak druida, když budu chtít poradit jak se chránit proti jedu tak se zeptám jak se chránit proti jedu.

Můj dotaz byl na Shamana, on odpověděl, já si z toho vezmu co potřebuji (v podtemnu hrát jen castera nebo bronz. druegara) a tím to hasne.
Svoje připomínky a poučování o věcech co tu každý zná si prosím přiště odpusť.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Imunita na jedy

Post by Barbar321 »

Nechci do toho zas tak moc zasahovat, ale není tu náhodou taky možnost, že ho zabilo samotné snížení odolnosti na 3/-4? Když mu padne odolnost z 18-ti na 3, logicky to sebou nese i automatický pokles maxima HP. Byl jednoznačně zraněný, takže ho mohlo zabít to, že se dostal HP pod nulu.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Imunita na jedy

Post by Shaman88 »

Barbar321 wrote:Nechci do toho zas tak moc zasahovat, ale není tu náhodou taky možnost, že ho zabilo samotné snížení odolnosti na 3/-4? Když mu padne odolnost z 18-ti na 3, logicky to sebou nese i automatický pokles maxima HP. Byl jednoznačně zraněný, takže ho mohlo zabít to, že se dostal HP pod nulu.
Jo však tak jsem to myslel.
Player
Nováček
Posts: 21
Joined: 14:38 11. Jul 2016

Re: Imunita na jedy

Post by Player »

Je to tak, ta má postava měla 18 con, jestliže jed můze con snížit až o 18 instantne při prvním snížení vlastnosti výsledek je 0 a tedy smrt.
:-)
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Imunita na jedy

Post by kucik »

Barbar321 wrote:Nechci do toho zas tak moc zasahovat, ale není tu náhodou taky možnost, že ho zabilo samotné snížení odolnosti na 3/-4? Když mu padne odolnost z 18-ti na 3, logicky to sebou nese i automatický pokles maxima HP. Byl jednoznačně zraněný, takže ho mohlo zabít to, že se dostal HP pod nulu.
Buď, a nebo (a přiznávám že je to dost radikální myšlenka) ho taky mohlo zabít samotné snížení odolnosti. :)
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Post Reply