Ahoj, jen se chci zeptat jak to tedy vypadá s tou ohavnou ranou na střelné zbraně.
Jestli a jak to chceš Shamane upravit/opravit.
Odstranit je úplně ze střelných zbraní nebo naopak zpřístupnit i na luky/kuše?
...možná nosím dříví do lesa (a možná ne ), ale zkusil jsi, kromě vendorových "nestandartních" šípů, i aktuální "po-hackový" toulec se šípy?
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder) Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3) Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2) Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ) Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Přesnější věc - zkusil jsi šípy equipnout? ono se to totiž nastavuje při equipu, pokud jsi šípy měl eqipnuté z doby před tou opravou tak to samozřejmě fungovat nebude.
Shaman88 wrote:Přesnější věc - zkusil jsi šípy equipnout? ono se to totiž nastavuje při equipu, pokud jsi šípy měl eqipnuté z doby před tou opravou tak to samozřejmě fungovat nebude.
Je tahle onhit property na šípech vůbec povolená? (v hacích)
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Shaman88 wrote:Přesnější věc - zkusil jsi šípy equipnout? ono se to totiž nastavuje při equipu, pokud jsi šípy měl eqipnuté z doby před tou opravou tak to samozřejmě fungovat nebude.
Je tahle onhit property na šípech vůbec povolená? (v hacích)