craft kovařina

Moderators: DM, WB

User avatar
JAH
Rytíř
Posts: 710
Joined: 17:59 25. Oct 2014

Re: craft kovařina

Post by JAH »

Některé NPC skutečně nemají frakci takovou, jakou by mít měli. Taktéž to bývá u kostěných golemů, kteří nebývají nemrtví, ale konstrukty.

Když se na to někdo z teamu mrkne, budeš vědět víc.
"Don Salieri je hodný člověk, který má hodně přátel, a těch, co ho zradili už moc není. Don Salieri je také lidumil, který lidem rád pomůže, když si za ním přijdou pro radu nebo pro pomoc, ale to samé Salieri očekává od nich. Někdy se může stát, že se don Salieri rozhodne, aby jeho nepřátelé zmizeli do jednoho."
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: craft kovařina

Post by karolina »

Nemrtvá milenka má frakci nemrtví, kuchtík taky.
Elementál není cizinec, meč na něj fungovat nebude.
Na vyžádání.
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: craft kovařina

Post by Caehan »

(a pro hnidopichy ani být nemá, stejně jako kostěný golem, jednou je to kostěný golem a ne kostlivý obr)
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
Fallout
Nováček
Posts: 33
Joined: 09:49 11. Aug 2015

Re: craft kovařina

Post by Fallout »

Kovář
- oprava kování obouručního kladiva
- oprava vlastností jednoruční kopí, strašlivý palcát, oboustranný meč, oboustraná sekera
- úprava měď 200% -> +1 bonus
Zkoušel jsem s ořechovou násadou cca den nebo dva zpět, výsledek klasická zbraň bez vylepšení.
Dnes odzkoušeno znovu s dubovou, zahlásilo to něco ve smyslu, že pro tuto násadu by to chtělo lepší kov, výsledek stejný. Navíc jsem chtěl na dané kovadlině kovat znovu a nešla už použít. (u prvního pokusu jsem pak už nic dalšího nekoval - obojí v dílně v Alwarielu)
ghost-bulb
Nováček
Posts: 4
Joined: 05:49 13. Nov 2015

Re: craft kovařina

Post by ghost-bulb »

Ok, shrnutí, elementi nejsou cizinci (dejme tomu, ač jsou to bytosti z jiných sfér). Nicméně nemrtvá milenka i kuchtík nemrtví jsou a v logu je vidět, že se bonus nezobrazuje (i nepočítá?) správně.
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: craft kovařina

Post by Zeerit »

Výroba lehkých krumpáčů zlobí(velké jsem nezkoušel). Konečný výrobek se nevloží do inventáře. Testováno na cín + vrba a měď + vrba.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: craft kovařina

Post by karolina »

Zeerit wrote:Výroba lehkých krumpáčů zlobí(velké jsem nezkoušel). Konečný výrobek se nevloží do inventáře. Testováno na cín + vrba a měď + vrba.
Snad opraveno

Fallout wrote:
Kovář
- oprava kování obouručního kladiva
- oprava vlastností jednoruční kopí, strašlivý palcát, oboustranný meč, oboustraná sekera
- úprava měď 200% -> +1 bonus
Zkoušel jsem s ořechovou násadou cca den nebo dva zpět, výsledek klasická zbraň bez vylepšení.
Dnes odzkoušeno znovu s dubovou, zahlásilo to něco ve smyslu, že pro tuto násadu by to chtělo lepší kov, výsledek stejný. Navíc jsem chtěl na dané kovadlině kovat znovu a nešla už použít. (u prvního pokusu jsem pak už nic dalšího nekoval - obojí v dílně v Alwarielu)
Snad také opraveno
Na vyžádání.
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: craft kovařina

Post by J.F.Payne »

Nejde vyrobit malý krumpáč. Suroviny to sebere a normálně to dává XP a všechno, ale když je práce u konce, nehodí to nic do inventáře. Používal jsem materiál železo, dubová rukojeť.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Mourisson1
Mistr
Posts: 945
Joined: 15:58 20. Aug 2012
Location: Somewhere I belong
Contact:

Re: craft kovařina

Post by Mourisson1 »

J.F.Payne wrote:Nejde vyrobit malý krumpáč. Suroviny to sebere a normálně to dává XP a všechno, ale když je práce u konce, nehodí to nic do inventáře. Používal jsem materiál železo, dubová rukojeť.

To samé, jen s velkým krumpáčem. Je možné očekávat opravu, nebo spíše nepočítat v blízké době s craftem tohoto typu zbraní?
Luth'arth Tel'vien

Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: craft kovařina

Post by karolina »

Mourisson1 wrote:
J.F.Payne wrote:Nejde vyrobit malý krumpáč. Suroviny to sebere a normálně to dává XP a všechno, ale když je práce u konce, nehodí to nic do inventáře. Používal jsem materiál železo, dubová rukojeť.

To samé, jen s velkým krumpáčem. Je možné očekávat opravu, nebo spíše nepočítat v blízké době s craftem tohoto typu zbraní?
Kouknu na to, ale neslibuju, ze to bude brzy. Musim se do toho zase dostat.
Na vyžádání.
User avatar
RES13
Nováček
Posts: 49
Joined: 18:38 12. Apr 2016

Re: craft kovařina

Post by RES13 »

Zdravim, tak jsem v kovařině na 18lvl a nemužu se pohnout ani o kousek dal protože mě to dava pouze 2xp do postupu zkoušel jsem už teměř všechny velke a největši zbraně male teměř vše a jen u velke sekery mě to dava 4xp tak netušim jak mam dosahnout po 4xp 20lvl prostě se to tvaři jako když mam už věči lvl a dostavam male xp do postupu a to mluvim o materialech meteor a pradub lepši nejsou a přesto je to v postupu stejne.Nemluvě že sehnat si tento material neni uplně snadne a po dvouhodinovem straveni u jedne zbraně to do postupu nepřida teměř nic. :wall:
FroziKk
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 12:49 26. Jun 2010

Re: craft kovařina

Post by FroziKk »

Katana to řešila vždycky tuším..

jo a tohle..
Zdravim, nevim přesně zda tu někde na foru o teto chybje neni psano, nečetl jsem uplně vše ale v současně době se nelze dostat v Kořehulstvi na top 20 lvl protože i při použiti nejlepši možne kuže legendarni to dava při spracovani pouze 1xp zkušenosti už na 13 lvl v řemesle a u ostatnich typech kuži je to stejne tedy od 13 lvl ject po 1xp do 20lvl je docela scestne. :shock:
vedlejší crafty byly vždy do 15 lvl. Takže buď rád, že nejtěžší kůži teď děláš na trivial na 13 a nemusíš se s tím víc obtěžovat.
User avatar
RES13
Nováček
Posts: 49
Joined: 18:38 12. Apr 2016

Re: craft kovařina

Post by RES13 »

Noo.. nevim ale u ostatnich vedlejšich craftu mam o mnohem više než těch 15lvl a vždy to mělo nějaky prostor rustu třeba slevařina +2xp aspon ale tady ne tak mě to zaskočilo a proto jsem to napsal.
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: craft kovařina

Post by Caehan »

RES13 wrote:Noo.. nevim ale u ostatnich vedlejšich craftu mam o mnohem više než těch 15lvl a vždy to mělo nějaky prostor rustu třeba slevařina +2xp aspon ale tady ne tak mě to zaskočilo a proto jsem to napsal.
To se odvíjí od toho, jaké má postava atributy.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: craft kovařina

Post by Barbar321 »

Nějak v kraftu zmizely postihy za nedokončené zbraně (bez násad), jak jsme o tom hovořili v souvislosti s tréninkovými. Dělal jsem dlouhý meč z mědi, měl normální zranění, bez bonusů, ale i bez postihů. IRL je 1, ale pak když se to očaruje, IRL už nevyskočí skoro vůbec (IRL 2, možná 3 podle očarování). Je tak možné mít zbraň s opravdu velkým bonusem pro začátečnické postavy (pokud na to teda seženou peníze).

Pro porovnání, pokud se takové očarování dostane na normální dokončenou zbraň, je IRL třeba 10+
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Post Reply