Neverwinter_Nights_Enhanced_Edition

Nevíte kam to napsat? Sem s tím...

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Neverwinter_Nights_Enhanced_Edition

Post by kokosak »

http://store.steampowered.com/app/70445 ... ed_Edition

Hur? Hur dur?

Jako je to dvacet eček, nezlevněný, takže nevim... ale mělo by to bejt kompaktibilní. Prej. Co kdo na to?
PUF!
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: Neverwinter_Nights_Enhanced_Edition

Post by Puxina »

kokosak wrote:http://store.steampowered.com/app/704450/Neverwinter_Nights_Enhanced_Edition

Hur? Hur dur?

Jako je to dvacet eček, nezlevněný, takže nevim... ale mělo by to bejt kompaktibilní. Prej. Co kdo na to?
Za 20 éček se mi to moc nevyplatí :) Sice to není moc, ale to si radši koupím něco jiné.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Decka
Šlechtic
Posts: 311
Joined: 22:35 18. Sep 2010

Re: Neverwinter_Nights_Enhanced_Edition

Post by Decka »

Pokud hraješ někde, kde to podporujou :wink:
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Neverwinter_Nights_Enhanced_Edition

Post by kokosak »

A naivní dotaz: co je potřeba k tomu, aby to bylo podporovaný?
PUF!
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: Neverwinter_Nights_Enhanced_Edition

Post by Puxina »

kokosak wrote:A naivní dotaz: co je potřeba k tomu, aby to bylo podporovaný?
To by mě taky zajímalo. Proč by to nemělo být kompatibilní třeba z Thalii? Skrz haky a různé další přidané věci?

Mě třeba přijde zbytečné dávat 20éček, jen proto abych měl nějaké rozumné rozlišení :). Hraju beztak v okně a nebo ve více oknech, když hraju víc postav.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Neverwinter_Nights_Enhanced_Edition

Post by J.F.Payne »

Jestli se tím vyřešej problémy s grafikou, kvůli kterejm NWN teď prakticky nehraju, tak do toho za ty prachy jdu...
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Neverwinter_Nights_Enhanced_Edition

Post by sandoftime »

J.F.Payne wrote:Jestli se tím vyřešej problémy s grafikou, kvůli kterejm NWN teď prakticky nehraju, tak do toho za ty prachy jdu...
Neřeší to nic.

Ale odstranili Gama slider, protože ten původní slidoval rovnou nastavení monitoru. Takže enhanaced done.

A paráda je, že si za 3 éčka můžeš přikoupit sadu asi pěti portrétů jako DLC. Kvalitní obsah to teda jo.

Samozřejmě, 20e stojí původní kampaň - resp- diamantová edice. Pokud chceš expanze nebo mini expanze (wyverns of cromyr etc.) Tak je to investice navíc.
Last edited by sandoftime on 21:23 06. Apr 2018, edited 1 time in total.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Decka
Šlechtic
Posts: 311
Joined: 22:35 18. Sep 2010

Re: Neverwinter_Nights_Enhanced_Edition

Post by Decka »

Puxina wrote:
kokosak wrote:A naivní dotaz: co je potřeba k tomu, aby to bylo podporovaný?
To by mě taky zajímalo. Proč by to nemělo být kompatibilní třeba z Thalii? Skrz haky a různé další přidané věci?

Mě třeba přijde zbytečné dávat 20éček, jen proto abych měl nějaké rozumné rozlišení :). Hraju beztak v okně a nebo ve více oknech, když hraju víc postav.
Ale já neříkal že to není kompatibilní, ač si myslím, že bez jakýchkoliv úprav asi nebude. Spíš si myslím, že když máš model z pěti trojúhelníků tak s EE bude pořád z pěti trojúhelníků. Možná tam napchali nějaké shadery protože běží na grafice, ale jinak bez lepších modelů to asi žádná hitparáda nebude.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Neverwinter_Nights_Enhanced_Edition

Post by Shaman88 »

Není to skriptově kompaktibilní.
A thalie jako celek je vzhledem k tomu množství úprav mechaniky nepřeveditelná.
Post Reply