Já sem to tu hodila spíš že mě to pobavilo, jakou blbost kdo sem vytáhne

proto tam je na konci ten smailík, samo potkat se dá kdokoliv, všichni jsme jinak divný. Nikdy nevíte kdo jakou má zrovna náladu a jaká kravinka koho naštve, takže ti nad vodou kdo nechápou, klid udržte si nadhled a neřešte blbosti, buďte tolerantní, když mi někdo napíše že nechce být tellován omluvím se a nepíšu mu.. jednoduchý

je to neškodný přání, nikomu neublíží, nechte lidem prostor když ho chtějí.
Vraťme se k původnímu tématu, já třeba sem tam pořád hraji, ale zakopnout o nějakého hráče on-line už je v dnešní době těžký. Ani Desmondův Questík nám sem nikoho nepřitáh spíš mi přijde že jsou všichni nějak víc přešlí. Povedlo se ale a na TH je nováček! Tedy kdokoli hrající buďte na Leona hodný a přivřete všechny oči, bude potřebovat čas se naučit jak RP stránku hry tak nwn systém.