Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

fuxxo7
Nováček
Posts: 17
Joined: 01:34 06. Feb 2017

Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!

Post by fuxxo7 »

Haky su tie iste co mam na svojom PC a tam mi to slape
fuxxo7
Nováček
Posts: 17
Joined: 01:34 06. Feb 2017

Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!

Post by fuxxo7 »

kucik wrote:Máš špatnou verzi haků. Nejspíš CEPu.
skusil som znova nakopirovat cep2,4 aj konfig HAK, ale nepomohlo.

EDIT: teraz aj vsetky ostatné povinne subory a stale nič...
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!

Post by Shaman88 »

Pro jistotu ještě vyzkoušej tohle:
http://thalie.pilsfree.cz/download/NWNE ... Update.exe

Opraví to nwn, pokud je nějaký problém v patchi.
fuxxo7
Nováček
Posts: 17
Joined: 01:34 06. Feb 2017

Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!

Post by fuxxo7 »

Uz to šlape...
veeery thx :-)
sopo999
Nováček
Posts: 2
Joined: 16:52 17. Feb 2017

Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!

Post by sopo999 »

Omylom som zaútočil na npc v Karatha a teraz mám odpor voči všetkým (hrám asi 5min)
Čo mám robiť ?
Ďakujem
Paulus
WB Thalie
Posts: 1495
Joined: 06:49 17. Apr 2012

Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!

Post by Paulus »

sopo999 wrote:Omylom som zaútočil na npc v Karatha a teraz mám odpor voči všetkým (hrám asi 5min)
Čo mám robiť ?
Ďakujem
Obávám se, že počkat do ranního restartu nebo si založit novou postavu.
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
sopo999
Nováček
Posts: 2
Joined: 16:52 17. Feb 2017

Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!

Post by sopo999 »

Paulus wrote:
sopo999 wrote:Omylom som zaútočil na npc v Karatha a teraz mám odpor voči všetkým (hrám asi 5min)
Čo mám robiť ?
Ďakujem
Obávám se, že počkat do ranního restartu nebo si založit novou postavu.
OK dik za radu.
Alfadhirhaiti
Nováček
Posts: 7
Joined: 14:00 10. Aug 2018

Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!

Post by Alfadhirhaiti »

Zdravím, nevím kde přesně se stala chyba, ale nemůžu si dát lvl ničeho jiného než šermíře. Napadá vás něco?

Image
User avatar
DarkKnight
Měšťan
Posts: 226
Joined: 16:52 27. Aug 2011
Contact:

Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!

Post by DarkKnight »

Alfadhirhaiti wrote:Zdravím, nevím kde přesně se stala chyba, ale nemůžu si dát lvl ničeho jiného než šermíře. Napadá vás něco?

Image
mala chybka T2 třeba vydržet na opravu
Vladimír Zručný- Velký Válečník s halapartnou
Merroiry- Šílený gnomí mág
Alfadhirhaiti
Nováček
Posts: 7
Joined: 14:00 10. Aug 2018

Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!

Post by Alfadhirhaiti »

Mě napadlo, jestli to není tím, že je založená před tím novým HAKem. Ale ok, díky za info.
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!

Post by artaxas »

Někde sem to nejspíš psal, ale znova... Nejde mi používat lehký ani těžký krumpáč. Je to záměr?
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
RainMan
Šlechtic
Posts: 400
Joined: 17:24 04. Jan 2016

Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!

Post by RainMan »

Modul N2

Hlášení chyby

Elf - bard

Při tvorbě nové postavy nelze vzít zaměření na zbraň -dlouhý luk. Nefunguje ani odbornost vylepšený kritik na tuto zbraň.

Píšu po dohodě s Rejtym. elf by měl mít dlouhý luk jako výchozí zbraň své rasy. Prý je chyba ve featu.

Děkuji za opravu, neboť na tom stojí relevel mé postavy.

Rainman
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!

Post by pepa48 »

RainMan wrote:Modul N2

Hlášení chyby

Elf - bard

Při tvorbě nové postavy nelze vzít zaměření na zbraň -dlouhý luk. Nefunguje ani odbornost vylepšený kritik na tuto zbraň.

Píšu po dohodě s Rejtym. elf by měl mít dlouhý luk jako výchozí zbraň své rasy. Prý je chyba ve featu.

Děkuji za opravu, neboť na tom stojí relevel mé postavy.

Rainman
Potvrzuju, já si kvůli tomu vzal feat na smrtící zbraně :roll:
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!

Post by artaxas »

artaxas wrote:Někde sem to nejspíš psal, ale znova... Nejde mi používat lehký ani těžký krumpáč. Je to záměr?
Teda?
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
NesQe
Rytíř
Posts: 599
Joined: 19:45 13. Jan 2012

Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!

Post by NesQe »

artaxas wrote:
artaxas wrote:Někde sem to nejspíš psal, ale znova... Nejde mi používat lehký ani těžký krumpáč. Je to záměr?
Teda?
Opraveno ,čeká se na hak
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Locked