Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Haky su tie iste co mam na svojom PC a tam mi to slape
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
skusil som znova nakopirovat cep2,4 aj konfig HAK, ale nepomohlo.kucik wrote:Máš špatnou verzi haků. Nejspíš CEPu.
EDIT: teraz aj vsetky ostatné povinne subory a stale nič...
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Pro jistotu ještě vyzkoušej tohle:
http://thalie.pilsfree.cz/download/NWNE ... Update.exe
Opraví to nwn, pokud je nějaký problém v patchi.
http://thalie.pilsfree.cz/download/NWNE ... Update.exe
Opraví to nwn, pokud je nějaký problém v patchi.
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Uz to šlape...
veeery thx
veeery thx
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Omylom som zaútočil na npc v Karatha a teraz mám odpor voči všetkým (hrám asi 5min)
Čo mám robiť ?
Ďakujem
Čo mám robiť ?
Ďakujem
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Obávám se, že počkat do ranního restartu nebo si založit novou postavu.sopo999 wrote:Omylom som zaútočil na npc v Karatha a teraz mám odpor voči všetkým (hrám asi 5min)
Čo mám robiť ?
Ďakujem
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
OK dik za radu.Paulus wrote:Obávám se, že počkat do ranního restartu nebo si založit novou postavu.sopo999 wrote:Omylom som zaútočil na npc v Karatha a teraz mám odpor voči všetkým (hrám asi 5min)
Čo mám robiť ?
Ďakujem
-
Alfadhirhaiti
- Nováček
- Posts: 7
- Joined: 14:00 10. Aug 2018
- DarkKnight
- Měšťan
- Posts: 226
- Joined: 16:52 27. Aug 2011
- Contact:
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
mala chybka T2 třeba vydržet na opravu
Vladimír Zručný- Velký Válečník s halapartnou
Merroiry- Šílený gnomí mág
Merroiry- Šílený gnomí mág
-
Alfadhirhaiti
- Nováček
- Posts: 7
- Joined: 14:00 10. Aug 2018
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Mě napadlo, jestli to není tím, že je založená před tím novým HAKem. Ale ok, díky za info.
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Někde sem to nejspíš psal, ale znova... Nejde mi používat lehký ani těžký krumpáč. Je to záměr?
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Modul N2
Hlášení chyby
Elf - bard
Při tvorbě nové postavy nelze vzít zaměření na zbraň -dlouhý luk. Nefunguje ani odbornost vylepšený kritik na tuto zbraň.
Píšu po dohodě s Rejtym. elf by měl mít dlouhý luk jako výchozí zbraň své rasy. Prý je chyba ve featu.
Děkuji za opravu, neboť na tom stojí relevel mé postavy.
Rainman
Hlášení chyby
Elf - bard
Při tvorbě nové postavy nelze vzít zaměření na zbraň -dlouhý luk. Nefunguje ani odbornost vylepšený kritik na tuto zbraň.
Píšu po dohodě s Rejtym. elf by měl mít dlouhý luk jako výchozí zbraň své rasy. Prý je chyba ve featu.
Děkuji za opravu, neboť na tom stojí relevel mé postavy.
Rainman
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Potvrzuju, já si kvůli tomu vzal feat na smrtící zbraněRainMan wrote:Modul N2
Hlášení chyby
Elf - bard
Při tvorbě nové postavy nelze vzít zaměření na zbraň -dlouhý luk. Nefunguje ani odbornost vylepšený kritik na tuto zbraň.
Píšu po dohodě s Rejtym. elf by měl mít dlouhý luk jako výchozí zbraň své rasy. Prý je chyba ve featu.
Děkuji za opravu, neboť na tom stojí relevel mé postavy.
Rainman
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Teda?artaxas wrote:Někde sem to nejspíš psal, ale znova... Nejde mi používat lehký ani těžký krumpáč. Je to záměr?
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Opraveno ,čeká se na hakartaxas wrote:Teda?artaxas wrote:Někde sem to nejspíš psal, ale znova... Nejde mi používat lehký ani těžký krumpáč. Je to záměr?
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných