V rámci naši vize a logického zmenšení světa bychom chtěli zrušit cestu lodí do Alwarielu.
Město nám nesedí, prakticky nic herního nenabízí je dost stranou, jeho původní herní funkce jakožto vstup do prahvozdu už dávno padla.
Město by nadále zůstalo v modulu pro DM ale hráči by do něj už neměli přístup.
Takže otázka je spíše na DM a kronikáře. Bylo by možné to zahrnout do IC dění? Něco jako přerušení obchodních styků, obchodní válka či kdoví co... prostě aby to vyústilo ke zrušení vstupu.
Návrh - Zrušení přístupu lodí do Alwarielu
Re: Návrh - Zrušení přístupu lodí do Alwarielu
Možné by to bylo, možností je spousta, od izolace ze sttany elfů, přes diplomatické zadrhnutí až po krakeny po cestě. Kdy by to mělo proběhnout?
PUF!
Re: Návrh - Zrušení přístupu lodí do Alwarielu
Nic nebrání v tom už s tímhle začít.
Necháme to tedy plně v režii DM, jen s tím že pak dejte signál a my odstraníme tu lodní přepravu.
Chtěli bychom to mít zrušeno tento rok, zároveň s uzavřením standardních relevelů a zahájením úprav v podtemnu.
Necháme to tedy plně v režii DM, jen s tím že pak dejte signál a my odstraníme tu lodní přepravu.
Chtěli bychom to mít zrušeno tento rok, zároveň s uzavřením standardních relevelů a zahájením úprav v podtemnu.
Re: Návrh - Zrušení přístupu lodí do Alwarielu
Pokud to nebylo zachyceno skrz IC novinky, tak je to oznámeno a byl mi položen dotaz, zda není bug/porušení pravidel, že postavu kapitán do Alwu v klídku odvezl.
Tak asi nastal čas odstranit kapitány, hm?
Tak asi nastal čas odstranit kapitány, hm?
.