Návrh - Zrušení přístupu lodí do Alwarielu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Návrh - Zrušení přístupu lodí do Alwarielu

Post by Shaman88 »

V rámci naši vize a logického zmenšení světa bychom chtěli zrušit cestu lodí do Alwarielu.
Město nám nesedí, prakticky nic herního nenabízí je dost stranou, jeho původní herní funkce jakožto vstup do prahvozdu už dávno padla.
Město by nadále zůstalo v modulu pro DM ale hráči by do něj už neměli přístup.

Takže otázka je spíše na DM a kronikáře. Bylo by možné to zahrnout do IC dění? Něco jako přerušení obchodních styků, obchodní válka či kdoví co... prostě aby to vyústilo ke zrušení vstupu.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Návrh - Zrušení přístupu lodí do Alwarielu

Post by kokosak »

Možné by to bylo, možností je spousta, od izolace ze sttany elfů, přes diplomatické zadrhnutí až po krakeny po cestě. Kdy by to mělo proběhnout?
PUF!
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Návrh - Zrušení přístupu lodí do Alwarielu

Post by Shaman88 »

Nic nebrání v tom už s tímhle začít.
Necháme to tedy plně v režii DM, jen s tím že pak dejte signál a my odstraníme tu lodní přepravu.
Chtěli bychom to mít zrušeno tento rok, zároveň s uzavřením standardních relevelů a zahájením úprav v podtemnu.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Návrh - Zrušení přístupu lodí do Alwarielu

Post by Nalkanar »

Pokud to nebylo zachyceno skrz IC novinky, tak je to oznámeno a byl mi položen dotaz, zda není bug/porušení pravidel, že postavu kapitán do Alwu v klídku odvezl.

Tak asi nastal čas odstranit kapitány, hm? :)
.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Návrh - Zrušení přístupu lodí do Alwarielu

Post by Rejty »

Jo, mělo by se to zrušit :D
Vedoucí týmu Thalie
Locked