Pasti

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Pasti

Post by Theogil I »

Dobré ráno, rád bych se zeptal tvůrce náhodého pokládání pastí. jestli zamýšlel některé pasti udělat nekonečné. Některé se dotykem aktivijí a zmizí a na jiné můžete šahat půl hodiny a vždycky vám dají ránu, což mi přijde pro nezlodějské povolání jako omezení ( a není jich až tak málo). Nešlo by to udělat tak že se ta past po aktivaci zničí všude? T.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
George
Měšťan
Posts: 152
Joined: 20:16 23. Aug 2008

Re: Pasti

Post by George »

Theogil I wrote:Dobré ráno, rád bych se zeptal tvůrce náhodého pokládání pastí. jestli zamýšlel některé pasti udělat nekonečné. Některé se dotykem aktivijí a zmizí a na jiné můžete šahat půl hodiny a vždycky vám dají ránu, což mi přijde pro nezlodějské povolání jako omezení ( a není jich až tak málo). Nešlo by to udělat tak že se ta past po aktivaci zničí všude? T.
A nebude to pak omezení pro zlodějské povolání? když bude stačit mít vysoký reflexy a být vysmátej? ;)
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Pasti

Post by Krata »

Taky mě dostávaj pasti položené na mrtvém těle.. mrtvém těle, kdo by si ho chtěl zapastit? ani nechápu jak by to šlo spustit
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Pasti

Post by Rejty »

Ja bych to bral spis, ze pohnes s telem, na nem je drat, a past se svihne...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Pasti

Post by Theogil I »

George wrote: A nebude to pak omezení pro zlodějské povolání? když bude stačit mít vysoký reflexy a být vysmátej? ;)
Nemyslím si, taky hraju za "zloděje" (nemám to označení rád) a výhodu spatřuji v tom, že si tru past můžu odstranit/vzít a nemusím na ni šahat a pak pít lektvary. Dlouhodobě jsem zastáncem systému dostupnosti pokladů všem, někdo to prostě sundá a někdo do toho bude holt muset šáhnout a dostane perdu, nekdo se zaštítí kouzlem atd..
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Pasti

Post by nomis_b »

jako pasti ze sou opakujici mi nevadi. Zkusim dvakrat a jdu dal :wink: ale kdyz v dungeonu pro 1-3lvl potkam elektrickou past co mi da pecku za 48 to me vazne nas***..
Takhle mi umrela postava +- 5x Dokonce sem s jednou postavou schvalne dal bodiky do odpastovani, abych si tu past mohl nejdrive prohlednout, a zda se mi, ze popisek to napsalo: minor electric trap (mam nainstalovanou cestinu). Takze opravdu nevim, jak muze davat pecky nad 30. U jinych nez elektrickych mi to hazelo celkem "rozumne" zraneni.
A zase se craftí...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Pasti

Post by kucik »

Tohle se debatovalo předem a dohodli jsme se, že tam budou i ty opakovací pasti. Zapastěné není vše a těch opakovaček je ještě míň. Nikdy nejsou na stejných bednách, takže to není tak, že by ses někam nikdy bez zloděje nedostal. Pokud moc stojíš o obsah těch opakovacích, tak rozmlátit to jde taky, jen to holt stojí víc námahy, než tam obvykle můžeš najít.
Bez zlodděje/vraha nebo někoho, kdo tam ty body dal, prostě určitou část lootu nedostaneš.
Krata wrote:Taky mě dostávaj pasti položené na mrtvém těle.. mrtvém těle, kdo by si ho chtěl zapastit? ani nechápu jak by to šlo spustit
Pasti na mrtvém těle (nebo spíš pod), se zhusta používaly (viz např. Vietnam). Ono přecijen když prošacováváš mrtvolu, moc jemná práce to nebývá.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Pasti

Post by Theogil I »

Nu abych řekl pravdu moc mi to nesedí a přijde mi to drobet nelogické, ale beru na vědomí, že se jedná o záměr. Děkuji za objasnění. T.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Jonny
Měšťan
Posts: 270
Joined: 17:42 27. Apr 2007
Location: Kolín
Contact:

Re: Pasti

Post by Jonny »

nomis_b wrote:jako pasti ze sou opakujici mi nevadi. Zkusim dvakrat a jdu dal :wink: ale kdyz v dungeonu pro 1-3lvl potkam elektrickou past co mi da pecku za 48 to me vazne nas***..
Takhle mi umrela postava +- 5x Dokonce sem s jednou postavou schvalne dal bodiky do odpastovani, abych si tu past mohl nejdrive prohlednout, a zda se mi, ze popisek to napsalo: minor electric trap (mam nainstalovanou cestinu). Takze opravdu nevim, jak muze davat pecky nad 30. U jinych nez elektrickych mi to hazelo celkem "rozumne" zraneni.

Jestli si na sobě neměl zrovna bronzovou zbroj. Ta má postih na zranění elektřinou(sám jsem se o tom několikrát přesvědčil :? )
User avatar
George
Měšťan
Posts: 152
Joined: 20:16 23. Aug 2008

Re: Pasti

Post by George »

Jonny wrote:
nomis_b wrote:jako pasti ze sou opakujici mi nevadi. Zkusim dvakrat a jdu dal :wink: ale kdyz v dungeonu pro 1-3lvl potkam elektrickou past co mi da pecku za 48 to me vazne nas***..
Takhle mi umrela postava +- 5x Dokonce sem s jednou postavou schvalne dal bodiky do odpastovani, abych si tu past mohl nejdrive prohlednout, a zda se mi, ze popisek to napsalo: minor electric trap (mam nainstalovanou cestinu). Takze opravdu nevim, jak muze davat pecky nad 30. U jinych nez elektrickych mi to hazelo celkem "rozumne" zraneni.

Jestli si na sobě neměl zrovna bronzovou zbroj. Ta má postih na zranění elektřinou(sám jsem se o tom několikrát přesvědčil :? )
Elektrika je jediná past, který se opravdu bojím, u elektriky mě už žádnej dmg nepřekvapí... už kolikrát se mi stalo, že sem past procvakl s tím, že to bude nějaká bodcová, která mi dá za 15 a deset z toho mi pohltí kamenka... najednou puf, ona tam byla elektřina co mi dala za 100 :) ups ;)
Takže zrovna u el. bych to neřešil.
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
Locked