Pasti
Pasti
Dobré ráno, rád bych se zeptal tvůrce náhodého pokládání pastí. jestli zamýšlel některé pasti udělat nekonečné. Některé se dotykem aktivijí a zmizí a na jiné můžete šahat půl hodiny a vždycky vám dají ránu, což mi přijde pro nezlodějské povolání jako omezení ( a není jich až tak málo). Nešlo by to udělat tak že se ta past po aktivaci zničí všude? T.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Pasti
A nebude to pak omezení pro zlodějské povolání? když bude stačit mít vysoký reflexy a být vysmátej?Theogil I wrote:Dobré ráno, rád bych se zeptal tvůrce náhodého pokládání pastí. jestli zamýšlel některé pasti udělat nekonečné. Některé se dotykem aktivijí a zmizí a na jiné můžete šahat půl hodiny a vždycky vám dají ránu, což mi přijde pro nezlodějské povolání jako omezení ( a není jich až tak málo). Nešlo by to udělat tak že se ta past po aktivaci zničí všude? T.
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
Re: Pasti
Taky mě dostávaj pasti položené na mrtvém těle.. mrtvém těle, kdo by si ho chtěl zapastit? ani nechápu jak by to šlo spustit
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Pasti
Ja bych to bral spis, ze pohnes s telem, na nem je drat, a past se svihne...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Pasti
Nemyslím si, taky hraju za "zloděje" (nemám to označení rád) a výhodu spatřuji v tom, že si tru past můžu odstranit/vzít a nemusím na ni šahat a pak pít lektvary. Dlouhodobě jsem zastáncem systému dostupnosti pokladů všem, někdo to prostě sundá a někdo do toho bude holt muset šáhnout a dostane perdu, nekdo se zaštítí kouzlem atd..George wrote: A nebude to pak omezení pro zlodějské povolání? když bude stačit mít vysoký reflexy a být vysmátej?
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Pasti
jako pasti ze sou opakujici mi nevadi. Zkusim dvakrat a jdu dal
ale kdyz v dungeonu pro 1-3lvl potkam elektrickou past co mi da pecku za 48 to me vazne nas***..
Takhle mi umrela postava +- 5x Dokonce sem s jednou postavou schvalne dal bodiky do odpastovani, abych si tu past mohl nejdrive prohlednout, a zda se mi, ze popisek to napsalo: minor electric trap (mam nainstalovanou cestinu). Takze opravdu nevim, jak muze davat pecky nad 30. U jinych nez elektrickych mi to hazelo celkem "rozumne" zraneni.
Takhle mi umrela postava +- 5x Dokonce sem s jednou postavou schvalne dal bodiky do odpastovani, abych si tu past mohl nejdrive prohlednout, a zda se mi, ze popisek to napsalo: minor electric trap (mam nainstalovanou cestinu). Takze opravdu nevim, jak muze davat pecky nad 30. U jinych nez elektrickych mi to hazelo celkem "rozumne" zraneni.
A zase se craftí...
Re: Pasti
Tohle se debatovalo předem a dohodli jsme se, že tam budou i ty opakovací pasti. Zapastěné není vše a těch opakovaček je ještě míň. Nikdy nejsou na stejných bednách, takže to není tak, že by ses někam nikdy bez zloděje nedostal. Pokud moc stojíš o obsah těch opakovacích, tak rozmlátit to jde taky, jen to holt stojí víc námahy, než tam obvykle můžeš najít.
Bez zlodděje/vraha nebo někoho, kdo tam ty body dal, prostě určitou část lootu nedostaneš.
Bez zlodděje/vraha nebo někoho, kdo tam ty body dal, prostě určitou část lootu nedostaneš.
Pasti na mrtvém těle (nebo spíš pod), se zhusta používaly (viz např. Vietnam). Ono přecijen když prošacováváš mrtvolu, moc jemná práce to nebývá.Krata wrote:Taky mě dostávaj pasti položené na mrtvém těle.. mrtvém těle, kdo by si ho chtěl zapastit? ani nechápu jak by to šlo spustit
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Pasti
Nu abych řekl pravdu moc mi to nesedí a přijde mi to drobet nelogické, ale beru na vědomí, že se jedná o záměr. Děkuji za objasnění. T.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Pasti
nomis_b wrote:jako pasti ze sou opakujici mi nevadi. Zkusim dvakrat a jdu dalale kdyz v dungeonu pro 1-3lvl potkam elektrickou past co mi da pecku za 48 to me vazne nas***..
Takhle mi umrela postava +- 5x Dokonce sem s jednou postavou schvalne dal bodiky do odpastovani, abych si tu past mohl nejdrive prohlednout, a zda se mi, ze popisek to napsalo: minor electric trap (mam nainstalovanou cestinu). Takze opravdu nevim, jak muze davat pecky nad 30. U jinych nez elektrickych mi to hazelo celkem "rozumne" zraneni.
Jestli si na sobě neměl zrovna bronzovou zbroj. Ta má postih na zranění elektřinou(sám jsem se o tom několikrát přesvědčil
Re: Pasti
Elektrika je jediná past, který se opravdu bojím, u elektriky mě už žádnej dmg nepřekvapí... už kolikrát se mi stalo, že sem past procvakl s tím, že to bude nějaká bodcová, která mi dá za 15 a deset z toho mi pohltí kamenka... najednou puf, ona tam byla elektřina co mi dala za 100Jonny wrote:nomis_b wrote:jako pasti ze sou opakujici mi nevadi. Zkusim dvakrat a jdu dalale kdyz v dungeonu pro 1-3lvl potkam elektrickou past co mi da pecku za 48 to me vazne nas***..
Takhle mi umrela postava +- 5x Dokonce sem s jednou postavou schvalne dal bodiky do odpastovani, abych si tu past mohl nejdrive prohlednout, a zda se mi, ze popisek to napsalo: minor electric trap (mam nainstalovanou cestinu). Takze opravdu nevim, jak muze davat pecky nad 30. U jinych nez elektrickych mi to hazelo celkem "rozumne" zraneni.
Jestli si na sobě neměl zrovna bronzovou zbroj. Ta má postih na zranění elektřinou(sám jsem se o tom několikrát přesvědčil)
Takže zrovna u el. bych to neřešil.
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
In a name of Sehanine Moonbow!!