OOC domlouvání hry? Ano či ne?
OOC domlouvání hry? Ano či ne?
Ahoj,
Docela mě zajímá názor současných aktivních hráčů, na domlouvání společných výprav po tellu, případně i na fóru.
Jsem si vědom toho, že to není úplně ideální, ale vycházím z toho, kolik nás hraje a jak máme většinou postavy různých levelů, takže natrefit přímo ve hře na postavu se kterou lze jít bez omezení na výpravu je poněkud obtížné.
Docela mě zajímá názor současných aktivních hráčů, na domlouvání společných výprav po tellu, případně i na fóru.
Jsem si vědom toho, že to není úplně ideální, ale vycházím z toho, kolik nás hraje a jak máme většinou postavy různých levelů, takže natrefit přímo ve hře na postavu se kterou lze jít bez omezení na výpravu je poněkud obtížné.
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?
S lidma, kteří se se mnou nebavili po tellu jsem nikdy nehrál. Nejsem padlej na hlavu, abych chodil půl dne po trhu a doufal, že tam někoho potkám.
Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?
...asi tak 
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?
OOC domlouvání jsem používal, používám a používat budu 
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?
Nepouživat OOC se dá na serveru kde hraje aspoň tak 30 hraču 
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?
Nejenom výprav ale i společných RP akcí, pokeců, čehokoliv jiného. Po tellu, po discordu, po QIPu IRC či ICQ či skypu kdysi dávno. Nevím proč vůbec někoho napadlo že by to mělo být něčemu na překážku.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?
Jsem to myslel možná maličko jinak. Je jasné že hráči co se znají nebo se již IC znají jejich postavy se mezi sebou na další hře dohodnou asi i jinak než ve hře.
Mě šlo spíš o situaci, kdy mám postavu a chci jít např. do těžkého dungu pro vzácnou surovinu. Protože mí stálí spoluhráči třeba nemohou, nebo z jakéhokoliv důvodu nehrají, tak jestli je v pořádku napsat třeba na OOC forum něco ve smyslu: "má někdo čas na společnou výpravu pro mithril v pátek mezi 18-20 s postavami level 17-22?" Nebo: potřeboval bych poexpit postavu z levelu 22 na 23. "Je někdo ochoten pomoci a proběhnout pár těžších dungů? "
Edit:
Ptám se proto, že jsem v OOC sekci nic podobného nenašel. V IC sekci pak jedno jediné vlákno s jedním příspěvkem z roku 2013 (ST?)
Mám totiž takovou myšlenku, že bychom si mohli podobné vlákno založit. I třeba v té IC sekci (zabalit žádost do IC omáčky už by neměl být problém. Otázkou je, jestli by byl nějaký všeobecný zájem.
Mě šlo spíš o situaci, kdy mám postavu a chci jít např. do těžkého dungu pro vzácnou surovinu. Protože mí stálí spoluhráči třeba nemohou, nebo z jakéhokoliv důvodu nehrají, tak jestli je v pořádku napsat třeba na OOC forum něco ve smyslu: "má někdo čas na společnou výpravu pro mithril v pátek mezi 18-20 s postavami level 17-22?" Nebo: potřeboval bych poexpit postavu z levelu 22 na 23. "Je někdo ochoten pomoci a proběhnout pár těžších dungů? "
Edit:
Ptám se proto, že jsem v OOC sekci nic podobného nenašel. V IC sekci pak jedno jediné vlákno s jedním příspěvkem z roku 2013 (ST?)
Mám totiž takovou myšlenku, že bychom si mohli podobné vlákno založit. I třeba v té IC sekci (zabalit žádost do IC omáčky už by neměl být problém. Otázkou je, jestli by byl nějaký všeobecný zájem.
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?
Za mě dobrýRainMan wrote:...
Edit:
Ptám se proto, že jsem v OOC sekci nic podobného nenašel. V IC sekci pak jedno jediné vlákno s jedním příspěvkem z roku 2013 (ST?)
Mám totiž takovou myšlenku, že bychom si mohli podobné vlákno založit. I třeba v té IC sekci (zabalit žádost do IC omáčky už by neměl být problém. Otázkou je, jestli by byl nějaký všeobecný zájem.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?
Souhlas, to se mi líbí, je to dobrý nápad. IC se to dá okecat lehce. Já tohle určitě uvitámRainMan wrote:Jsem to myslel možná maličko jinak. Je jasné že hráči co se znají nebo se již IC znají jejich postavy se mezi sebou na další hře dohodnou asi i jinak než ve hře.
Mě šlo spíš o situaci, kdy mám postavu a chci jít např. do těžkého dungu pro vzácnou surovinu. Protože mí stálí spoluhráči třeba nemohou, nebo z jakéhokoliv důvodu nehrají, tak jestli je v pořádku napsat třeba na OOC forum něco ve smyslu: "má někdo čas na společnou výpravu pro mithril v pátek mezi 18-20 s postavami level 17-22?" Nebo: potřeboval bych poexpit postavu z levelu 22 na 23. "Je někdo ochoten pomoci a proběhnout pár těžších dungů? "
Edit:
Ptám se proto, že jsem v OOC sekci nic podobného nenašel. V IC sekci pak jedno jediné vlákno s jedním příspěvkem z roku 2013 (ST?)
Mám totiž takovou myšlenku, že bychom si mohli podobné vlákno založit. I třeba v té IC sekci (zabalit žádost do IC omáčky už by neměl být problém. Otázkou je, jestli by byl nějaký všeobecný zájem.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?
Na Amii funguje OOC nástroj "Looking for group".
Jednoduchý item.
Aktivuješ to na sebe přidá tě to na seznam, aktivuješ znova tak tě to ze seznamu zruší.
Když aktivuješ na místo na zemi tak ti to vypíše seznam všech lidí co mají aktivované a tedy hledají partu a tyhle pak můžeš ooc ve hře kontaktovat tellem a domluvit se kam třeba zajít.
Jednoduchý item.
Aktivuješ to na sebe přidá tě to na seznam, aktivuješ znova tak tě to ze seznamu zruší.
Když aktivuješ na místo na zemi tak ti to vypíše seznam všech lidí co mají aktivované a tedy hledají partu a tyhle pak můžeš ooc ve hře kontaktovat tellem a domluvit se kam třeba zajít.
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?
ono by uplně stačilo udělat pro tohle kanál na discordu
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!