OOC domlouvání hry? Ano či ne?

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
RainMan
Šlechtic
Posts: 400
Joined: 17:24 04. Jan 2016

OOC domlouvání hry? Ano či ne?

Post by RainMan »

Ahoj,
Docela mě zajímá názor současných aktivních hráčů, na domlouvání společných výprav po tellu, případně i na fóru.
Jsem si vědom toho, že to není úplně ideální, ale vycházím z toho, kolik nás hraje a jak máme většinou postavy různých levelů, takže natrefit přímo ve hře na postavu se kterou lze jít bez omezení na výpravu je poněkud obtížné.
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Decka
Šlechtic
Posts: 311
Joined: 22:35 18. Sep 2010

Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?

Post by Decka »

S lidma, kteří se se mnou nebavili po tellu jsem nikdy nehrál. Nejsem padlej na hlavu, abych chodil půl dne po trhu a doufal, že tam někoho potkám.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?

Post by Barbar321 »

...asi tak :)
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?

Post by Puxina »

OOC domlouvání jsem používal, používám a používat budu :)
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
User avatar
soul1
Rytíř
Posts: 525
Joined: 14:04 24. Jul 2011
Location: In your mind
Contact:

Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?

Post by soul1 »

Nepouživat OOC se dá na serveru kde hraje aspoň tak 30 hraču :D
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?

Post by sandoftime »

Nejenom výprav ale i společných RP akcí, pokeců, čehokoliv jiného. Po tellu, po discordu, po QIPu IRC či ICQ či skypu kdysi dávno. Nevím proč vůbec někoho napadlo že by to mělo být něčemu na překážku.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
RainMan
Šlechtic
Posts: 400
Joined: 17:24 04. Jan 2016

Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?

Post by RainMan »

Jsem to myslel možná maličko jinak. Je jasné že hráči co se znají nebo se již IC znají jejich postavy se mezi sebou na další hře dohodnou asi i jinak než ve hře.
Mě šlo spíš o situaci, kdy mám postavu a chci jít např. do těžkého dungu pro vzácnou surovinu. Protože mí stálí spoluhráči třeba nemohou, nebo z jakéhokoliv důvodu nehrají, tak jestli je v pořádku napsat třeba na OOC forum něco ve smyslu: "má někdo čas na společnou výpravu pro mithril v pátek mezi 18-20 s postavami level 17-22?" Nebo: potřeboval bych poexpit postavu z levelu 22 na 23. "Je někdo ochoten pomoci a proběhnout pár těžších dungů? "

Edit:
Ptám se proto, že jsem v OOC sekci nic podobného nenašel. V IC sekci pak jedno jediné vlákno s jedním příspěvkem z roku 2013 (ST?)

Mám totiž takovou myšlenku, že bychom si mohli podobné vlákno založit. I třeba v té IC sekci (zabalit žádost do IC omáčky už by neměl být problém. Otázkou je, jestli by byl nějaký všeobecný zájem.
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?

Post by Barbar321 »

RainMan wrote:...
Edit:
Ptám se proto, že jsem v OOC sekci nic podobného nenašel. V IC sekci pak jedno jediné vlákno s jedním příspěvkem z roku 2013 (ST?)

Mám totiž takovou myšlenku, že bychom si mohli podobné vlákno založit. I třeba v té IC sekci (zabalit žádost do IC omáčky už by neměl být problém. Otázkou je, jestli by byl nějaký všeobecný zájem.
Za mě dobrý :)
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?

Post by Puxina »

RainMan wrote:Jsem to myslel možná maličko jinak. Je jasné že hráči co se znají nebo se již IC znají jejich postavy se mezi sebou na další hře dohodnou asi i jinak než ve hře.
Mě šlo spíš o situaci, kdy mám postavu a chci jít např. do těžkého dungu pro vzácnou surovinu. Protože mí stálí spoluhráči třeba nemohou, nebo z jakéhokoliv důvodu nehrají, tak jestli je v pořádku napsat třeba na OOC forum něco ve smyslu: "má někdo čas na společnou výpravu pro mithril v pátek mezi 18-20 s postavami level 17-22?" Nebo: potřeboval bych poexpit postavu z levelu 22 na 23. "Je někdo ochoten pomoci a proběhnout pár těžších dungů? "

Edit:
Ptám se proto, že jsem v OOC sekci nic podobného nenašel. V IC sekci pak jedno jediné vlákno s jedním příspěvkem z roku 2013 (ST?)

Mám totiž takovou myšlenku, že bychom si mohli podobné vlákno založit. I třeba v té IC sekci (zabalit žádost do IC omáčky už by neměl být problém. Otázkou je, jestli by byl nějaký všeobecný zájem.
Souhlas, to se mi líbí, je to dobrý nápad. IC se to dá okecat lehce. Já tohle určitě uvitám :)
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?

Post by Shaman88 »

Na Amii funguje OOC nástroj "Looking for group".
Jednoduchý item.
Aktivuješ to na sebe přidá tě to na seznam, aktivuješ znova tak tě to ze seznamu zruší.
Když aktivuješ na místo na zemi tak ti to vypíše seznam všech lidí co mají aktivované a tedy hledají partu a tyhle pak můžeš ooc ve hře kontaktovat tellem a domluvit se kam třeba zajít.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?

Post by Nalkanar »

To je hezký random fact.
Naskriptíš to? 8)
.
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: OOC domlouvání hry? Ano či ne?

Post by sandoftime »

ono by uplně stačilo udělat pro tohle kanál na discordu
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Locked