Zdravim.
Mam NWN cerstve a buhuzel instalace prez steam neposkytuje zadne cd klice jako to bylo driv. Je jen jeden klic, ktery hru aktivuje rovnou i s datadisky a i tenhle klic je jineho formatu nez puvodni nwn klice. Kvuli tomu se nemuzu registrovat a ani pripojit. Je nejaka moznost jak ziskat klice i z moji instalace, ci to nejak obejit?
Diky
NWN na steamu nema cd klic.
Re: NWN na steamu nema cd klic.
Na Steamu vidím jen Enhanced Edition apod., nikoliv běžné NWN, což znamená, že s tou hrou se nepřipojíš na Thalii.
Ale třeba jen špatně hledám. Co to máš přesně za verzi?
Ale třeba jen špatně hledám. Co to máš přesně za verzi?
.
Re: NWN na steamu nema cd klic.
Jo mam prave tu enhanced edition. To uz se tam teda asi moc lidi nepripoji, protoze co tak koukam, tak puvodni nwn uz nikde neni.
Re: NWN na steamu nema cd klic.
Koukam na GOG a jenom Enhanced edition.Nalkanar wrote:Na GOG.com je furt běžně k mání a i na dalších místech.
Re: NWN na steamu nema cd klic.
Diamond verze pro TH použit asi taky nejde co ?
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Re: NWN na steamu nema cd klic.
Jde. Na té hraju.
Uznávám na GOG vypadá, že už zrušili prodej. Možná napsat. Případně se dá vygooglit nějaký ten prodej po ČR nebo z Amazonu.
Uznávám na GOG vypadá, že už zrušili prodej. Možná napsat. Případně se dá vygooglit nějaký ten prodej po ČR nebo z Amazonu.
.
Re: NWN na steamu nema cd klic.
Tak diamond verze se dá stáhnout ještě furt... na nějakejch nejmenovanejch stránkách 
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných